luty 15 sob 2020

Turniej 24 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020

zakończony

Rozegrane mecze oldboy młodszy 129

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Krzysztof Molenda 3:1 Sylwester Wójcik
mecz grupowy
Małgorzata Rudnik 3:2 Sylwester Wójcik
mecz grupowy
Sylwester Wójcik 3:0 Joanna Ozimkiewicz
mecz grupowy
Marek Gałązka 3:0 Zbigniew Perzyna
przegrani o 8
Zbigniew Perzyna 3:3 Marek Grzybowski
pierwsza runda
Zbigniew Perzyna 3:1 Wojciech Cieślicki
mecz grupowy
Sławomir Skowyrski 3:0 Zbigniew Perzyna
ćwierćfinał
Zbigniew Perzyna 3:2 Ryszard Borkowski
mecz grupowy
Zbigniew Perzyna 3:0 Zdzisław Luterek
mecz grupowy
Mariusz Łysiak 3:0 Krzysztof Kostoń
ćwierćfinał
Brylak Włodzimierz 3:0 Mariusz Łysiak
przegrani o 4
Mariusz Łysiak 3:0 Janusz Waszelewski
pierwsza runda
Sławomir Skowyrski 3:0 Mariusz Łysiak
mecz grupowy
Mariusz Łysiak 3:2 Krzysztof Kamiński
mecz grupowy
Mariusz Łysiak 3:0 Roman Bem
mecz grupowy
Brylak Włodzimierz 3:1 Stanisław Sadowski
pierwsza runda
Stanisław Sadowski 3:1 Janusz Mrowiński
mecz grupowy
Stanisław Sadowski 3:1 Piotr Sypuła
mecz grupowy
Grzegorz Sieczak 3:1 Stanisław Sadowski
mecz grupowy
Krzysztof Kostoń 3:0 Karol Zychowicz
mecz grupowy
Mariusz Nałęcz 3:1 Krzysztof Kostoń
przegrani o 4
Krzysztof Kostoń 3:2 Marek Kaminski
mecz grupowy
Krzysztof Kostoń 3:1 Zdzisław Orzechowski
mecz grupowy
Mariusz Łysiak 3:1 Mirosław Kubisiak
16-tka
Mirosław Kubisiak 3:0 Grzegorz Undra
mecz grupowy
Mirosław Kubisiak 3:2 Stanisław Kaczanowski
mecz grupowy
Mirosław Kubisiak 3:0 Mariusz Olszewski
mecz grupowy
Krzysztof Molenda 3:3 Leszek Pęda
pierwsza runda
Marek Kaminski 3:0 Krzysztof Molenda
przegrani o 8
Brylak Włodzimierz 3:0 Krzysztof Molenda
16-tka
Brylak Włodzimierz 3:0 Mieczysław Jarońko
przegrani o 8
Brylak Włodzimierz 3:0 Janusz Waszelewski
mecz grupowy
Brylak Włodzimierz 3:0 Anh Tuan Truong
mecz grupowy
Brylak Włodzimierz 3:0 Stefan Cichacki
mecz grupowy
Leszek Pęda 3:0 Mieczysław Jarońko
mecz grupowy
Mieczysław Jarońko 3:0 Iwona Sandecka
mecz grupowy
Mieczysław Jarońko 3:2 Adam Sakowski
mecz grupowy
Janusz Waszelewski 3:1 Anh Tuan Truong
mecz grupowy
Janusz Waszelewski 3:0 Stefan Cichacki
mecz grupowy
Janusz Waszelewski 3:0 Zdzisław Luterek
mecz turniejowy
Krzysztof Kostoń 3:2 Marek Gałązka
16-tka
Marek Gałązka 3:2 Mirosław Kubisiak
przegrani o 8
Brylak Włodzimierz 3:2 Marek Gałązka
przegrani o 4
Marek Gałązka 3:0 Władysław Gohling
mecz grupowy
Marek Gałązka 3:0 Janusz Ćwikliński
mecz grupowy
Michnowski Krzysztof 3:2 Marek Gałązka
mecz grupowy
Zbigniew Perzyna 3:1 Leszek Pęda
16-tka
Leszek Pęda 3:0 Iwona Sandecka
mecz grupowy
Leszek Pęda 3:2 Adam Sakowski
mecz grupowy
Marek Grzybowski 3:2 Adam Sitkiewicz
mecz grupowy
Adam Sitkiewicz 3:1 Władysław Gohling
runda pocieszenia finał
Mariusz Nałęcz 3:1 Adam Sitkiewicz
mecz grupowy
Adam Sitkiewicz 3:2 Zdzisław Orzechowski
runda pocieszenia półfinał
Adam Sitkiewicz 3:2 Marek Winkier
mecz grupowy
Krzysztof Kostoń 3:0 Marek Grzybowski
przegrani o 8
Marek Grzybowski 3:0 Leszek Pęda
przegrani o 8
Sławomir Skowyrski 3:0 Marek Grzybowski
16-tka
Mariusz Nałęcz 3:1 Marek Grzybowski
mecz grupowy
Marek Grzybowski 3:2 Marek Winkier
mecz grupowy
Adam Sitkiewicz 3:1 Jacek Frątczak
runda pocieszenia ćwierćfinał
Jacek Frątczak 3:0 Iwona Sandecka
runda pocieszenia gra o 16
Jacek Frątczak 3:1 Sławomir Staśkiewicz
mecz grupowy
Dariusz Radej 3:0 Jacek Frątczak
mecz grupowy
Jacek Frątczak 3:1 Sławomir Jewdoszuk
mecz grupowy
Adam Sakowski 3:0 Iwona Sandecka
mecz grupowy
Karol Zychowicz 3:1 Piotr Sypuła
druga runda pocieszenia
Marek Kaminski 3:0 Karol Zychowicz
mecz grupowy
Anh Tuan Truong 3:0 Sylwester Wójcik
runda pocieszenia gra o 16
Anh Tuan Truong 3:1 Sławomir Staśkiewicz
druga runda pocieszenia
Anh Tuan Truong 3:0 Stefan Cichacki
mecz grupowy
Grzegorz Undra 3:1 Stanisław Kaczanowski
mecz grupowy
Grzegorz Undra 3:0 Mariusz Olszewski
mecz grupowy
Krzysztof Molenda 3:0 Małgorzata Rudnik
mecz grupowy
Mieczysław Jarońko 3:0 Małgorzata Rudnik
pierwsza runda
Małgorzata Rudnik 3:0 Janusz Waszelewski
mecz turniejowy
Dariusz Radej 3:1 Małgorzata Rudnik
mecz turniejowy
Małgorzata Rudnik 3:0 Joanna Ozimkiewicz
mecz grupowy
Wojciech Cieślicki 3:1 Ryszard Borkowski
mecz grupowy
Zdzisław Luterek 3:0 Wojciech Cieślicki
mecz grupowy
Marek Winkier 3:0 Wojciech Cieślicki
runda pocieszenia ćwierćfinał
Władysław Gohling 3:1 Karol Zychowicz
runda pocieszenia gra o 16
Władysław Gohling 3:2 Anh Tuan Truong
runda pocieszenia ćwierćfinał
Władysław Gohling 3:0 Janusz Ćwikliński
mecz grupowy
Michnowski Krzysztof 3:0 Władysław Gohling
mecz grupowy
Władysław Gohling 3:1 Marek Winkier
runda pocieszenia półfinał
Dariusz Radej 3:0 Sławomir Staśkiewicz
mecz grupowy
Sławomir Staśkiewicz 3:1 Sławomir Jewdoszuk
mecz grupowy
Adam Sitkiewicz 3:1 Janusz Mrowiński
runda pocieszenia gra o 16
Janusz Mrowiński 3:0 Piotr Sypuła
mecz grupowy
Grzegorz Sieczak 3:0 Janusz Mrowiński
mecz grupowy
Stefan Cichacki 3:0 Stanisław Kaczanowski
runda pocieszenia gra o 16
Stanisław Kaczanowski 3:2 Mariusz Olszewski
mecz grupowy
Wojciech Wachol 3:1 Mariusz Łysiak
półfinał
Wojciech Wachol 3:2 Mieczysław Jarońko
16-tka
Wojciech Wachol 3:1 Jacek Frątczak
mecz grupowy
Wojciech Wachol 3:0 Sławomir Staśkiewicz
mecz grupowy
Wojciech Wachol 3:0 Mariusz Nałęcz
ćwierćfinał
Wojciech Wachol 3:0 Dariusz Radej
mecz grupowy
Wojciech Wachol 3:0 Sławomir Jewdoszuk
mecz grupowy
Brylak Włodzimierz 3:0 Sławomir Skowyrski
mecz o 3 miejsce
Sławomir Skowyrski 3:2 Krzysztof Kamiński
mecz grupowy
Sławomir Skowyrski 3:0 Roman Bem
mecz grupowy
Janusz Ćwikliński 3:0 Ryszard Borkowski
druga runda pocieszenia
Zdzisław Luterek 3:1 Ryszard Borkowski
mecz grupowy
Michnowski Krzysztof 3:0 Janusz Ćwikliński
mecz grupowy
Zdzisław Orzechowski 3:1 Janusz Ćwikliński
runda pocieszenia gra o 16
Michnowski Krzysztof 3:2 Brylak Włodzimierz
ćwierćfinał
Michnowski Krzysztof 3:1 Sławomir Skowyrski
półfinał
Michnowski Krzysztof 3:2 Marek Kaminski
16-tka
Krzysztof Kamiński 3:0 Roman Bem
mecz grupowy
Stefan Cichacki 3:0 Roman Bem
druga runda pocieszenia
Sławomir Skowyrski 3:0 Mariusz Nałęcz
przegrani o 4
Mariusz Nałęcz 3:0 Marek Winkier
mecz grupowy
Mieczysław Jarońko 3:0 Grzegorz Sieczak
przegrani o 8
Grzegorz Sieczak 3:1 Piotr Sypuła
mecz grupowy
Mariusz Nałęcz 3:2 Grzegorz Sieczak
16-tka
Mariusz Nałęcz 3:0 Marek Kaminski
przegrani o 8
Zdzisław Orzechowski 3:0 Karol Zychowicz
mecz grupowy
Marek Kaminski 3:0 Zdzisław Orzechowski
mecz grupowy
Dariusz Radej 3:0 Grzegorz Undra
mecz turniejowy
Zdzisław Orzechowski 3:0 Stefan Cichacki
runda pocieszenia ćwierćfinał
Marek Gałązka 3:2 Zdzisław Luterek
pierwsza runda
Wojciech Cieślicki 3:0 Adam Sakowski
runda pocieszenia gra o 16
Krzysztof Molenda 3:0 Joanna Ozimkiewicz
mecz grupowy
Iwona Sandecka 3:0 Joanna Ozimkiewicz
druga runda pocieszenia
Marek Winkier 3:0 Krzysztof Kamiński
runda pocieszenia gra o 16
Marek Winkier 3:1 Mariusz Olszewski
druga runda pocieszenia
Wojciech Cieślicki 31:1 Sławomir Jewdoszuk
druga runda pocieszenia
Dariusz Radej 3:0 Sławomir Jewdoszuk
mecz grupowy

Rozegrane mecze oldboy starszy 41

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Stanisław Sadowski 3:1 Janusz Waszelewski
mecz grupowy
Dariusz Radej 3:0 Stanisław Sadowski
mecz grupowy
Stanisław Sadowski 3:0 Tatiana Borkivets
mecz grupowy
Stanisław Sadowski 3:2 Krzysztof Kostoń
mecz grupowy
Krzysztof Kostoń 3:0 Janusz Waszelewski
mecz grupowy
Krzysztof Kostoń 3:0 Dariusz Radej
mecz grupowy
Krzysztof Kostoń 3:0 Tatiana Borkivets
mecz grupowy
Anh Tuan Truong 3:0 Mirosław Kubisiak
mecz grupowy
Małgorzata Rudnik 3:2 Mirosław Kubisiak
mecz grupowy
Krzysztof Pawlak 3:2 Mirosław Kubisiak
mecz grupowy
Mirosław Kubisiak 3:0 Krzysztof Pawlak
runda pocieszenia finał
Stanisław Sadowski 3:0 Mieczysław Jarońko
runda pocieszenia ćwierćfinał
Stefan Cichacki 3:0 Mieczysław Jarońko
mecz grupowy
Sławomir Jewdoszuk 3:1 Mieczysław Jarońko
mecz grupowy
Marek Laskowski 3:0 Krzysztof Kostoń
finał
Marek Laskowski 3:0 Mieczysław Jarońko
mecz grupowy
Marek Laskowski 3:0 Anh Tuan Truong
półfinał
Marek Laskowski 3:0 Zdzisław Orzechowski
mecz grupowy
Marek Laskowski 3:0 Stefan Cichacki
mecz grupowy
Marek Laskowski 3:0 Sławomir Jewdoszuk
mecz grupowy
Mirosław Kubisiak 3:0 Janusz Waszelewski
runda pocieszenia ćwierćfinał
Dariusz Radej 3:0 Janusz Waszelewski
mecz grupowy
Janusz Waszelewski 3:0 Tatiana Borkivets
mecz grupowy
Zdzisław Orzechowski 3:0 Anh Tuan Truong
przegrani o 4
Krzysztof Kostoń 3:0 Małgorzata Rudnik
półfinał
Małgorzata Rudnik 3:0 Anh Tuan Truong
mecz grupowy
Małgorzata Rudnik 3:2 Zdzisław Orzechowski
ćwierćfinał
Krzysztof Pawlak 3:0 Stanisław Sadowski
runda pocieszenia półfinał
Anh Tuan Truong 3:0 Krzysztof Pawlak
mecz grupowy
Małgorzata Rudnik 3:2 Krzysztof Pawlak
mecz grupowy
Krzysztof Pawlak 3:2 Sławomir Jewdoszuk
runda pocieszenia ćwierćfinał
Zdzisław Orzechowski 3:0 Mieczysław Jarońko
mecz grupowy
Zdzisław Orzechowski 3:1 Stefan Cichacki
mecz grupowy
Zdzisław Orzechowski 3:2 Sławomir Jewdoszuk
mecz grupowy
Anh Tuan Truong 3:2 Dariusz Radej
ćwierćfinał
Dariusz Radej 3:1 Małgorzata Rudnik
przegrani o 4
Zdzisław Orzechowski 3:2 Dariusz Radej
mecz o 3 miejsce
Mirosław Kubisiak 3:1 Stefan Cichacki
runda pocieszenia półfinał
Stefan Cichacki 3:0 Sławomir Jewdoszuk
mecz grupowy
Stefan Cichacki 3:1 Tatiana Borkivets
runda pocieszenia ćwierćfinał
Dariusz Radej 3:0 Tatiana Borkivets
mecz grupowy

Rozegrane mecze open 114

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Jan Klepko 3:1 Krystian Spilaszek
mecz grupowy
Krystian Spilaszek 3:0 Kacper Komorek
mecz grupowy
Reinhold Utri 3:1 Andrzej Piesio
mecz grupowy
Szymon Sakowicz 3:1 Andrzej Piesio
runda pocieszenia półfinał
Andrzej Piesio 3:0 Grzegorz Kozielski
runda pocieszenia gra o 16
Andrzej Piesio 3:1 Mateusz Śledziewski
mecz grupowy
Paweł Michalski 3:1 Krystian Spilaszek
mecz grupowy
Paweł Michalski 3:0 Jan Klepko
mecz grupowy
Paweł Michalski 3:0 Krzysztof Stępień
mecz grupowy
Paweł Michalski 3:0 Kacper Komorek
mecz grupowy
Franiewski Mateusz 3:0 Jan Klepko
druga runda pocieszenia
Krystian Spilaszek 3:1 Krzysztof Stępień
mecz grupowy
Krzysztof Stępień 3:0 Jan Klepko
mecz grupowy
Krzysztof Stępień 3:1 Reinhold Utri
ćwierćfinał
Krzysztof Łebkowski 3:1 Krzysztof Stępień
półfinał
Krzysztof Stępień 3:0 Daniel Gontarski
pierwsza runda
Krzysztof Stępień 3:0 Maciej Sieradzki
przegrani o 4
Krzysztof Stępień 3:2 Kacper Komorek
mecz grupowy
Mateusz Śledziewski 3:2 Królak Jan
runda pocieszenia gra o 16
Borowy Kamil 3:0 Kacper Olczak
przegrani o 8
Adam Sakowski 3:0 Kacper Olczak
16-tka
Reinhold Utri 3:0 Krzysztof Stępień
mecz o 3 miejsce
Reinhold Utri 3:1 Sławomir Rutkowski
16-tka
Reinhold Utri 3:0 Mateusz Świderski
przegrani o 4
Reinhold Utri 3:0 Mateusz Śledziewski
mecz grupowy
Marek Laskowski 3:0 Królak Jan
mecz grupowy
Marek Laskowski 3:0 Grzegorz Papis
mecz grupowy
Łukasz Sakowicz 3:2 Marek Laskowski
mecz grupowy
Andrzej Górczak 3:0 Andrzej Piesio
mecz grupowy
Reinhold Utri 3:1 Andrzej Górczak
mecz grupowy
Andrzej Górczak 3:0 Mateusz Śledziewski
mecz grupowy
Andrzej Górczak 3:1 Krzysztof Lesiewicz
pierwsza runda
Reinhold Utri 3:0 Piotr Karpienia
przegrani o 4
Piotr Karpienia 3:0 Dawid Kociszewski
mecz grupowy
Piotr Karpienia 3:0 Lasocki Jerzy
mecz grupowy
Piotr Karpienia 3:1 Maciej Sieradzki
16-tka
Adam Sakowski 3:2 Piotr Karpienia
mecz grupowy
Paweł Michalski 3:1 Krzysztof Łebkowski
finał
Krzysztof Łebkowski 3:0 Marek Laskowski
16-tka
Krzysztof Łebkowski 3:1 Piotr Karpienia
ćwierćfinał
Krzysztof Łebkowski 3:0 Czesław Witkowski
mecz grupowy
Krzysztof Łebkowski 3:1 Borowy Kamil
mecz grupowy
Sławomir Rutkowski 3:2 Kacper Olczak
mecz grupowy
Sławomir Rutkowski 3:0 Grzegorz Kozielski
mecz grupowy
Sławomir Rutkowski 3:2 Jarosław Menich
mecz grupowy
Mariusz Sałuda 3:0 Sławomir Rutkowski
przegrani o 8
Daniel Gontarski 3:1 Franiewski Mateusz
mecz grupowy
Krzysztof Lesiewicz 3:0 Daniel Gontarski
mecz turniejowy
Królak Jan 3:0 Grzegorz Papis
mecz grupowy
Szymon Sakowicz 3:2 Grzegorz Papis
runda pocieszenia ćwierćfinał
Andrzej Piesio 3:0 Robert Dawidko
runda pocieszenia ćwierćfinał
Robert Dawidko 3:1 Franiewski Mateusz
runda pocieszenia gra o 16
Mariusz Sałuda 3:1 Robert Dawidko
mecz grupowy
Robert Dawidko 3:0 Artur Łuczyk
mecz grupowy
Robert Dawidko 3:0 Andrzej Murawski
mecz grupowy
Krzysztof Łebkowski 3:0 Marek Słomkowski
mecz grupowy
Grzegorz Papis 3:1 Marek Słomkowski
runda pocieszenia gra o 16
Marek Słomkowski 3:0 Czesław Witkowski
mecz grupowy
Borowy Kamil 3:1 Marek Słomkowski
mecz grupowy
Szymon Sakowicz 3:1 Krystian Spilaszek
runda pocieszenia finał
Szymon Sakowicz 3:2 Adrian Borowski
mecz grupowy
Maciej Sieradzki 3:0 Szymon Sakowicz
mecz grupowy
Krzysztof Lesiewicz 3:1 Szymon Sakowicz
mecz grupowy
Kacper Olczak 3:0 Grzegorz Kozielski
mecz grupowy
Paweł Michalski 3:0 Łukasz Sakowicz
ćwierćfinał
Łukasz Sakowicz 3:0 Królak Jan
mecz grupowy
Łukasz Sakowicz 3:1 Andrzej Górczak
16-tka
Łukasz Sakowicz 3:1 Grzegorz Papis
mecz grupowy
Maciej Sieradzki 3:2 Łukasz Sakowicz
przegrani o 8
Paweł Michalski 3:1 Mateusz Świderski
półfinał
Mateusz Świderski 3:0 Franiewski Mateusz
mecz grupowy
Mateusz Świderski 3:1 Daniel Gontarski
mecz grupowy
Mateusz Świderski 3:0 Filip Budu
mecz grupowy
Mateusz Świderski 3:0 Borowy Kamil
16-tka
Mateusz Świderski 3:1 Adam Sakowski
ćwierćfinał
Kacper Olczak 3:2 Jarosław Menich
mecz grupowy
Grzegorz Kozielski 3:2 Jarosław Menich
mecz grupowy
Dawid Kociszewski 3:2 Jarosław Menich
runda pocieszenia gra o 16
Krystian Spilaszek 3:1 Dawid Kociszewski
runda pocieszenia półfinał
Dawid Kociszewski 3:0 Lasocki Jerzy
mecz grupowy
Adam Sakowski 3:0 Dawid Kociszewski
mecz grupowy
Paweł Michalski 3:0 Krzysztof Ziółek
16-tka
Krzysztof Ziółek 3:2 Andrzej Górczak
przegrani o 8
Piotr Karpienia 3:1 Krzysztof Ziółek
przegrani o 8
Krzysztof Ziółek 3:0 Robert Dawidko
mecz grupowy
Mariusz Sałuda 3:2 Krzysztof Ziółek
mecz grupowy
Krzysztof Ziółek 3:0 Artur Łuczyk
mecz grupowy
Krzysztof Ziółek 3:0 Andrzej Murawski
mecz grupowy
Filip Budu 3:1 Franiewski Mateusz
mecz grupowy
Daniel Gontarski 3:1 Filip Budu
mecz grupowy
Dawid Kociszewski 3:0 Filip Budu
runda pocieszenia ćwierćfinał
Filip Budu 3:0 Andrzej Murawski
runda pocieszenia gra o 16
Krystian Spilaszek 3:0 Mateusz Śledziewski
runda pocieszenia ćwierćfinał
Adam Sakowski 3:1 Lasocki Jerzy
mecz grupowy
Kacper Komorek 3:0 Lasocki Jerzy
druga runda pocieszenia
Borowy Kamil 3:3 Kacper Olczak
pierwsza runda
Reinhold Utri 3:2 Borowy Kamil
przegrani o 8
Borowy Kamil 3:0 Czesław Witkowski
mecz grupowy
Krystian Spilaszek 3:0 Adrian Borowski
runda pocieszenia gra o 16
Adrian Borowski 3:1 Artur Łuczyk
druga runda pocieszenia
Krzysztof Stępień 3:2 Mariusz Sałuda
16-tka
Mariusz Sałuda 3:0 Artur Łuczyk
mecz grupowy
Mariusz Sałuda 3:0 Andrzej Murawski
mecz grupowy
Artur Łuczyk 3:1 Andrzej Murawski
mecz grupowy
Maciej Sieradzki 3:1 Marek Laskowski
przegrani o 8
Maciej Sieradzki 3:1 Adrian Borowski
mecz grupowy
Maciej Sieradzki 3:0 Mariusz Sałuda
przegrani o 4
Krzysztof Lesiewicz 3:1 Adrian Borowski
mecz grupowy
Maciej Sieradzki 3:1 Krzysztof Lesiewicz
mecz grupowy
Adam Sakowski 3:3 Łukasz Sakowicz
pierwsza runda
Mariusz Sałuda 3:2 Adam Sakowski
przegrani o 8
Andrzej Murawski 3:0 Czesław Witkowski
druga runda pocieszenia
Jan Klepko 3:0 Kacper Komorek
mecz grupowy
Szymon Sakowicz 3:1 Kacper Komorek
runda pocieszenia gra o 16