styczeń 11 sob 2020

Turniej 19 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020

zakończony

Rozegrane mecze oldboy młodszy 61

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Piotr Szablewski 3:1 Waldemar Śliwiński
ćwierćfinał
Piotr Szablewski 3:0 Mieczysław Jarońko
16-tka
Piotr Szablewski 3:2 Krzysztof Łebkowski
finał
Karol Zychowicz 3:0 Piotr Szablewski
mecz grupowy
Jacek Frątczak 3:1 Sylwester Wójcik
mecz grupowy
Wojciech Cieślicki 3:0 Sylwester Wójcik
mecz grupowy
Mieczysław Jarońko 3:0 Zbigniew Perzyna
mecz grupowy
Zbigniew Perzyna 3:0 Krzysztof Łebkowski
mecz grupowy
Zbigniew Perzyna 3:0 Ryszard Borkowski
druga runda pocieszenia
Waldemar Śliwiński 3:0 Zbigniew Antczak
mecz grupowy
Janusz Ćwikliński 3:2 Waldemar Śliwiński
mecz grupowy
Jerzy Sikorski 3:0 Brylak Włodzimierz
mecz grupowy
Jerzy Sikorski 3:0 Roman Bem
mecz grupowy
Piotr Szablewski 3:2 Mariusz Łysiak
półfinał
Mariusz Łysiak 3:1 Sylwester Wójcik
16-tka
Mariusz Łysiak 3:1 Brylak Włodzimierz
ćwierćfinał
Mariusz Łysiak 3:1 Marek Grzybowski
mecz grupowy
Grzegorz Undra 3:0 Mariusz Łysiak
mecz grupowy
Mariusz Łysiak 3:1 Ryszard Borkowski
mecz grupowy
Brylak Włodzimierz 3:0 Krzysztof Kostoń
16-tka
Krzysztof Kostoń 3:1 Janusz Waszelewski
mecz grupowy
Krzysztof Kostoń 3:0 Sławomir Staśkiewicz
mecz grupowy
Mirosław Kubisiak 3:0 Piotr Szablewski
mecz grupowy
Mirosław Kubisiak 3:0 Karol Zychowicz
mecz grupowy
Wojciech Wachol 3:2 Mirosław Kubisiak
16-tka
Małgorzata Rudnik 3:1 Tomasz Wronowski
pierwsza runda
Artur Zamkowski 3:1 Tomasz Wronowski
mecz grupowy
Wojciech Wachol 3:0 Krzysztof Cudny
ćwierćfinał
Krzysztof Cudny 3:0 Wojciech Ratyński
16-tka
Roman Bem 3:0 Brylak Włodzimierz
mecz grupowy
Mieczysław Jarońko 3:0 Krzysztof Łebkowski
mecz grupowy
Marek Zawadzki 3:2 Andrzej Paszkowski
mecz grupowy
Marek Zawadzki 3:1 Małgorzata Rudnik
mecz grupowy
Artur Kaczmarski 3:1 Marek Zawadzki
16-tka
Krzysztof Łebkowski 3:2 Janusz Waszelewski
pierwsza runda
Janusz Waszelewski 3:3 Marek Grzybowski
mecz turniejowy
Janusz Waszelewski 3:0 Sławomir Staśkiewicz
mecz grupowy
Krzysztof Łebkowski 3:2 Ireneusz Wróblewski
16-tka
Krzysztof Łebkowski 3:0 Wojciech Wachol
półfinał
Sylwester Wójcik 3:1 Marek Gałązka
pierwsza runda
Marek Gałązka 3:0 Ireneusz Wróblewski
mecz grupowy
Janusz Mrowiński 3:0 Marek Gałązka
mecz grupowy
Adam Sitkiewicz 3:0 Tomasz Wronowski
mecz grupowy
Artur Zamkowski 3:1 Adam Sitkiewicz
mecz grupowy
Ireneusz Wróblewski 3:3 Krzysztof Cudny
pierwsza runda
Piotr Knapczyński 3:3 Tomasz Wronowski
mecz turniejowy
Mieczysław Jarońko 3:1 Piotr Knapczyński
pierwsza runda
Janusz Ćwikliński 3:1 Zbigniew Antczak
mecz grupowy
Grzegorz Undra 3:0 Marek Grzybowski
mecz grupowy
Waldemar Śliwiński 3:1 Małgorzata Rudnik
16-tka
Mieczysław Jarońko 3:1 Małgorzata Rudnik
przegrani o 8
Małgorzata Rudnik 3:1 Andrzej Paszkowski
mecz grupowy
Jacek Frątczak 3:0 Wojciech Cieślicki
mecz grupowy
Władysław Gohling 3:0 Piotr Knapczyński
mecz grupowy
Janusz Mrowiński 3:2 Ireneusz Wróblewski
mecz grupowy
Wojciech Wachol 3:0 Piotr Knapczyński
mecz grupowy
Władysław Gohling 3:0 Wojciech Wachol
mecz grupowy
Wojciech Ratyński 3:1 Jerzy Sikorski
pierwsza runda
Roman Bem 3:0 Karol Zychowicz
druga runda pocieszenia
Krzysztof Łebkowski 3:0 Artur Kaczmarski
ćwierćfinał
Artur Zamkowski 3:0 Aleksander Maksimow
druga runda pocieszenia

Rozegrane mecze open 51

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Paweł Michalski 3:1 Dominik Joński
półfinał
Dominik Joński 3:3 Piotr Karpienia
pierwsza runda
Marcin Ostrowski 3:0 Grzegorz Papis
mecz grupowy
Marcin Ostrowski 3:0 Kazimierz Drabot
16-tka
Marcin Ostrowski 3:0 Jakub Szczypek
ćwierćfinał
Mariusz Łysiak 3:0 Maciej Janik
mecz grupowy
Paweł Naduk 3:1 Mariusz Łysiak
mecz grupowy
Mariusz Łysiak 3:0 Jarosław Wronka
pierwsza runda
Paweł Michalski 3:0 Daniel Gontarski
mecz grupowy
Dawid Kociszewski 3:0 Paweł Michalski
mecz grupowy
Paweł Michalski 3:1 Jakub Dwurznik
mecz grupowy
Dariusz Zaręba 3:0 Dominik Joński
mecz grupowy
Łukasz Sakowicz 3:1 Dariusz Zaręba
mecz grupowy
Dariusz Zaręba 3:0 Kazimierz Drabot
przegrani o 8
Jakub Szczypek 3:1 Dariusz Zaręba
16-tka
Andrzej Górczak 3:1 Aleksy Maciaszczyk
mecz grupowy
Piotr Karpienia 3:2 Mariusz Łysiak
16-tka
Paweł Michalski 3:0 Piotr Karpienia
ćwierćfinał
Piotr Gradek 3:0 Piotr Karpienia
mecz grupowy
Piotr Karpienia 3:1 Kazimierz Drabot
mecz grupowy
Mateusz Świderski 3:2 Daniel Gontarski
pierwsza runda
Piotr Gradek 3:0 Kazimierz Drabot
mecz grupowy
Marek Słomkowski 3:1 Robert Dawidko
mecz grupowy
Marek Słomkowski 3:2 Aleksander Maksimow
druga runda pocieszenia
Marek Słomkowski 3:0 Jakub Szczypek
mecz grupowy
Szymon Sakowicz 3:2 Marcin Ostrowski
mecz grupowy
Szymon Sakowicz 3:0 Grzegorz Papis
mecz grupowy
Szymon Sakowicz 3:3 Marcin Gałka
pierwsza runda
Julia Kęsicka 3:0 Jakub Dwurznik
druga runda pocieszenia
Łukasz Sakowicz 3:0 Dominik Joński
mecz grupowy
Mateusz Świderski 3:1 Michał Sawecki
mecz grupowy
Karol Wiśniewski 3:0 Mateusz Świderski
mecz grupowy
Aleksander Maksimow 3:0 Krystian Spilaszek
mecz grupowy
Dawid Kociszewski 3:0 Daniel Gontarski
mecz grupowy
Krzysztof Ziółek 3:1 Krystian Spilaszek
mecz grupowy
Paweł Michalski 3:0 Krzysztof Ziółek
16-tka
Marek Zawadzki 3:0 Krzysztof Ziółek
mecz grupowy
Aleksander Maksimow 3:0 Krzysztof Ziółek
mecz grupowy
Maciej Janik 3:2 Marcin Ostrowski
półfinał
Paweł Michalski 3:1 Maciej Janik
finał
Maciej Janik 3:0 Aleksy Maciaszczyk
16-tka
Marek Włodarski 3:2 Mateusz Świderski
16-tka
Maciej Janik 3:0 Marek Włodarski
ćwierćfinał
Paweł Naduk 3:0 Maciej Janik
mecz grupowy
Dominik Joński 3:1 Marcin Gałka
16-tka
Paweł Kusiak 3:1 Andrzej Górczak
mecz grupowy
Aleksy Maciaszczyk 3:1 Paweł Kusiak
mecz grupowy
Dominik Joński 3:2 Borowy Kamil
ćwierćfinał
Borowy Kamil 3:2 Szymon Sakowicz
16-tka
Robert Dawidko 3:0 Jakub Szczypek
mecz grupowy
Karol Wiśniewski 3:0 Michał Sawecki
mecz grupowy