styczeń 04 sob 2020

Turniej 18 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020

zakończony

Rozegrane mecze oldboy młodszy 113

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Stanisław Janiszewski 3:1 Andrzej Paszkowski
o 17 miejsce
Małgorzata Rudnik 3:0 Stanisław Janiszewski
o 17 miejsce
Sylwester Wójcik 3:1 Jacek Malinowski
mecz grupowy
Paweł Michalski 3:0 Sylwester Wójcik
16-tka
Sylwester Wójcik 3:1 Grzegorz Undra
pierwsza runda
Sylwester Wójcik 3:0 Sławomir Skowyrski
przegrani o 8
Zdzisław Orzechowski 3:0 Sylwester Wójcik
mecz grupowy
Zbigniew Perzyna 3:1 Stanisław Janiszewski
mecz grupowy
Mirosław Kubisiak 3:0 Zbigniew Perzyna
16-tka
Marek Zawadzki 3:2 Zbigniew Perzyna
przegrani o 8
Janusz Mrowiński 3:2 Zbigniew Perzyna
mecz grupowy
Zbigniew Perzyna 3:0 Maciej Pigoń
pierwsza runda
Waldemar Śliwiński 3:2 Waldemar Bartolik
ćwierćfinał
Marek Zawadzki 3:2 Waldemar Bartolik
przegrani o 4
Waldemar Bartolik 3:2 Zbigniew Antczak
16-tka
Waldemar Śliwiński 3:0 Marek Grzybowski
mecz grupowy
Sławomir Staśkiewicz 3:0 Waldemar Śliwiński
mecz grupowy
Zenon Klimek 3:0 Waldemar Śliwiński
przegrani o 4
Mariusz Łysiak 3:1 Jerzy Sikorski
pierwsza runda
Jerzy Sikorski 3:0 Małgorzata Rudnik
mecz grupowy
Mariusz Nałęcz 3:2 Jerzy Sikorski
o 17 miejsce
Jerzy Sikorski 3:1 Joanna Ozimkiewicz
mecz grupowy
Mariusz Łysiak 3:1 Marek Michalski
16-tka
Mariusz Łysiak 3:1 Jacek Malinowski
ćwierćfinał
Sławomir Skowyrski 3:0 Mariusz Łysiak
mecz grupowy
Janusz Ćwikliński 3:0 Mariusz Łysiak
mecz grupowy
Bogdan Jurkowski 3:1 Mariusz Łysiak
mecz grupowy
Zenon Klimek 3:0 Mariusz Łysiak
mecz o 3 miejsce
Jacek Malinowski 3:1 Wojciech Wachol
16-tka
Zenon Klimek 3:2 Jacek Malinowski
przegrani o 8
Jacek Malinowski 3:2 Stanisław Sadowski
pierwsza runda
Stanisław Sadowski 3:0 Wojciech Cieślicki
mecz grupowy
Stanisław Sadowski 3:1 Kazimierz Drabot
mecz grupowy
Krzysztof Kostoń 3:0 Tomasz Wronowski
runda pocieszenia półfinał
Krzysztof Kostoń 3:2 Paweł Michalski
mecz grupowy
Brylak Włodzimierz 3:1 Krzysztof Kostoń
mecz grupowy
Krzysztof Kostoń 3:2 Leszek Sotek
runda pocieszenia finał
Sylwester Wójcik 3:0 Mirosław Kubisiak
przegrani o 8
Mirosław Kubisiak 3:0 Zbigniew Antczak
mecz grupowy
Mirosław Kubisiak 3:0 Stanisław Kaczanowski
mecz grupowy
Leszek Sotek 3:2 Tomasz Wronowski
mecz grupowy
Tomasz Wronowski 3:0 Janusz Waszelewski
mecz grupowy
Tomasz Wronowski 3:0 Marek Grzybowski
runda pocieszenia gra o 16
Tomasz Wronowski 3:0 Joanna Ozimkiewicz
druga runda pocieszenia
Paweł Michalski 3:0 Waldemar Śliwiński
półfinał
Paweł Michalski 3:2 Brylak Włodzimierz
finał
Brylak Włodzimierz 3:2 Mariusz Łysiak
półfinał
Brylak Włodzimierz 3:1 Mirosław Kubisiak
ćwierćfinał
Brylak Włodzimierz 3:0 Paweł Michalski
mecz grupowy
Brylak Włodzimierz 3:0 Janusz Waszelewski
pierwsza runda
Paweł Michalski 3:1 Andrzej Paszkowski
pierwsza runda
Roman Bem 3:0 Andrzej Paszkowski
mecz grupowy
Mariusz Łysiak 3:2 Marek Zawadzki
przegrani o 4
Brylak Włodzimierz 3:0 Marek Zawadzki
16-tka
Marek Zawadzki 3:2 Leszek Pęda
przegrani o 8
Marek Zawadzki 3:0 Karol Zychowicz
mecz grupowy
Marek Zawadzki 3:0 Grzegorz Undra
mecz grupowy
Leszek Sotek 3:2 Janusz Mrowiński
runda pocieszenia ćwierćfinał
Leszek Sotek 3:2 Grzegorz Sieczak
runda pocieszenia półfinał
Leszek Sotek 3:1 Janusz Waszelewski
mecz grupowy
Maciej Pigoń 3:0 Janusz Waszelewski
o 17 miejsce
Karol Zychowicz 3:0 Sławomir Rutkowski
druga runda pocieszenia
Tomasz Wronowski 3:0 Marek Gałązka
runda pocieszenia ćwierćfinał
Władysław Gohling 3:0 Marek Gałązka
mecz grupowy
Marek Gałązka 3:0 Stanisław Kaczanowski
runda pocieszenia gra o 16
Maciej Pigoń 3:2 Marek Gałązka
mecz grupowy
Leszek Pęda 3:0 Stanisław Janiszewski
pierwsza runda
Leszek Pęda 3:0 Marek Michalski
mecz grupowy
Paweł Michalski 3:0 Leszek Pęda
ćwierćfinał
Adam Sitkiewicz 3:1 Marek Michalski
mecz grupowy
Leszek Pęda 3:0 Adam Sitkiewicz
mecz grupowy
Sławomir Staśkiewicz 3:0 Marek Grzybowski
mecz grupowy
Krzysztof Kostoń 3:0 Karol Zychowicz
runda pocieszenia gra o 16
Zbigniew Antczak 3:1 Wojciech Cieślicki
pierwsza runda
Stanisław Kaczanowski 3:1 Zbigniew Antczak
mecz grupowy
Andrzej Paszkowski 3:1 Grzegorz Undra
o 17 miejsce
Karol Zychowicz 3:0 Grzegorz Undra
mecz grupowy
Mariusz Nałęcz 3:1 Małgorzata Rudnik
o 17 miejsce
Joanna Ozimkiewicz 3:0 Małgorzata Rudnik
mecz grupowy
Małgorzata Rudnik 3:1 Wojciech Cieślicki
o 17 miejsce
Kazimierz Drabot 3:1 Wojciech Cieślicki
mecz grupowy
Maciej Pigoń 3:1 Władysław Gohling
mecz grupowy
Adam Sitkiewicz 3:0 Sławomir Staśkiewicz
druga runda pocieszenia
Janusz Mrowiński 3:0 Stanisław Janiszewski
mecz grupowy
Janusz Mrowiński 3:2 Władysław Gohling
druga runda pocieszenia
Janusz Mrowiński 3:0 Piotr Bajek
runda pocieszenia gra o 16
Stanisław Kaczanowski 3:2 Ireneusz Kamiński
druga runda pocieszenia
Waldemar Bartolik 3:0 Wojciech Wachol
przegrani o 8
Wojciech Wachol 3:0 Marek Michalski
przegrani o 8
Wojciech Wachol 3:0 Andrzej Paszkowski
mecz grupowy
Wojciech Wachol 3:1 Roman Bem
mecz grupowy
Leszek Pęda 3:1 Sławomir Skowyrski
16-tka
Zdzisław Orzechowski 3:1 Kazimierz Drabot
druga runda pocieszenia
Piotr Bajek 3:2 Janusz Ćwikliński
druga runda pocieszenia
Janusz Ćwikliński 3:0 Sławomir Skowyrski
mecz grupowy
Leszek Sotek 3:1 Andrzej Budek
druga runda pocieszenia
Krzysztof Kostoń 3:0 Roman Bem
druga runda pocieszenia
Marek Michalski 3:1 Mariusz Nałęcz
pierwsza runda
Mariusz Nałęcz 3:0 Stanisław Sadowski
o 17 miejsce
Sławomir Ozimek 3:0 Mariusz Cur
druga runda pocieszenia
Krzysztof Kostoń 3:1 Bogdan Jurkowski
runda pocieszenia ćwierćfinał
Bogdan Jurkowski 3:2 Sławomir Ozimek
runda pocieszenia gra o 16
Grzegorz Sieczak 3:1 Adam Sitkiewicz
runda pocieszenia gra o 16
Grzegorz Sieczak 3:2 Zdzisław Orzechowski
runda pocieszenia ćwierćfinał
Grzegorz Sieczak 3:1 Piotr Berus
druga runda pocieszenia
Zenon Klimek 3:0 Sylwester Wójcik
przegrani o 4
Waldemar Śliwiński 3:2 Zenon Klimek
16-tka
Zenon Klimek 3:0 Zbigniew Antczak
przegrani o 8
Zenon Klimek 3:0 Małgorzata Rudnik
pierwsza runda
Jacek Malinowski 3:2 Zdzisław Orzechowski
mecz grupowy
Zdzisław Orzechowski 3:1 Marek Winkier
runda pocieszenia gra o 16
Mariusz Nałęcz 3:0 Maciej Pigoń
o 17 miejsce
Leszek Sotek 3:0 Jarosław Grabarczyk
runda pocieszenia gra o 16

Rozegrane mecze oldboy starszy 27

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Zdzisław Orzechowski 3:0 Stanisław Janiszewski
runda pocieszenia półfinał
Maciej Pigoń 3:0 Stanisław Sadowski
mecz grupowy
Stanisław Sadowski 3:1 Krzysztof Kostoń
mecz grupowy
Krzysztof Kostoń 3:0 Paweł Michalski
mecz grupowy
Maciej Pigoń 3:0 Krzysztof Kostoń
mecz grupowy
Leszek Sotek 3:0 Mirosław Kubisiak
mecz grupowy
Krzysztof Pawlak 3:2 Mirosław Kubisiak
mecz grupowy
Kazimierz Drabot 3:0 Mirosław Kubisiak
mecz grupowy
Mirosław Kubisiak 3:0 Zdzisław Orzechowski
runda pocieszenia finał
Krzysztof Pawlak 3:0 Tomasz Wronowski
runda pocieszenia ćwierćfinał
Tomasz Wronowski 3:0 Marek Laskowski
mecz grupowy
Paweł Michalski 3:0 Marek Laskowski
półfinał
Marek Laskowski 3:0 Bogdan Jurkowski
mecz o 3 miejsce
Marek Laskowski 3:1 Zdzisław Orzechowski
mecz grupowy
Marek Przybyłowicz 3:0 Marek Laskowski
mecz grupowy
Marek Laskowski 3:0 Leszek Sotek
ćwierćfinał
Krzysztof Pawlak 9:3 Stanisław Sadowski
runda pocieszenia gra o 16
Mirosław Kubisiak 3:0 Krzysztof Pawlak
runda pocieszenia półfinał
Kazimierz Drabot 3:0 Krzysztof Pawlak
mecz grupowy
Stanisław Janiszewski 3:0 Kazimierz Drabot
runda pocieszenia ćwierćfinał
Marek Laskowski 3:2 Sławomir Ozimek
przegrani o 4
Bogdan Jurkowski 3:2 Sławomir Ozimek
ćwierćfinał
Bogdan Jurkowski 3:0 Leszek Sotek
przegrani o 4
Zdzisław Orzechowski 3:2 Krzysztof Kostoń
runda pocieszenia ćwierćfinał
Tomasz Wronowski 3:0 Zdzisław Orzechowski
mecz grupowy
Mirosław Kubisiak 3:0 Maciej Pigoń
runda pocieszenia ćwierćfinał
Marek Przybyłowicz 3:0 Bogdan Jurkowski
półfinał

Rozegrane mecze open 136

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Krzysztof Sołtysiak 3:1 Przemysław Wawrzyniak
o 17 miejsce
Marek Osiński 3:0 Krzysztof Sołtysiak
pierwsza runda
Piotr Szablewski 3:0 Krzysztof Sołtysiak
o 17 miejsce
Piotr Szablewski 3:0 Mateusz Kozanowski
o 17 miejsce
Piotr Szablewski 3:0 Piotr Karpienia
o 17 miejsce
Piotr Szablewski 3:1 Grzegorz Papis
o 17 miejsce
Piotr Szablewski 3:0 Aleksy Maciaszczyk
mecz grupowy
Marek Laskowski 3:0 Adam Sroka
druga runda pocieszenia
Adam Sroka 3:1 Artur Zamkowski
mecz grupowy
Krzysztof Sołtysiak 3:0 Artur Styczyński
o 17 miejsce
Dariusz Zaręba 3:0 Artur Styczyński
pierwsza runda
Paweł Michalski 3:0 Piotr Szablewski
mecz grupowy
Paweł Michalski 3:0 Mateusz Cymerman
przegrani o 8
Maciej Janik 3:0 Paweł Michalski
przegrani o 8
Paweł Michalski 3:0 Aleksy Maciaszczyk
mecz grupowy
Antoni Buchalski 3:0 Łukasz Sakowicz
mecz grupowy
Antoni Buchalski 3:2 Ivan Buriak
mecz grupowy
Dawid Kociszewski 3:0 Dariusz Zaręba
mecz grupowy
Dariusz Zaręba 3:1 Maciej Janik
mecz grupowy
Dariusz Zaręba 3:2 Andrzej Wrzosek
półfinał
Dariusz Zaręba 3:2 Marek Osiński
16-tka
Konieczny Jakub 3:0 Krzysztof Kierznowski
druga runda pocieszenia
Kamil Rebman 3:1 Konieczny Jakub
runda pocieszenia gra o 16
Królak Jan 3:2 Piotr Gradek
runda pocieszenia ćwierćfinał
Mateusz Kozanowski 3:0 Przemysław Wawrzyniak
mecz grupowy
Królak Jan 3:0 Marek Laskowski
runda pocieszenia gra o 16
Marek Laskowski 3:0 Krzysztof Łebkowski
mecz grupowy
Marek Laskowski 3:0 Kamil Rebman
mecz grupowy
Andrzej Górczak 3:2 Marek Słomkowski
przegrani o 8
Andrzej Górczak 3:1 Łukasz Sakowicz
pierwsza runda
Mateusz Świderski 3:2 Andrzej Górczak
przegrani o 4
Andrzej Górczak 3:0 Fabian Sprzączak
mecz grupowy
Zbigniew Goździk 3:0 Andrzej Górczak
16-tka
Adam Sroka 3:0 Piotr Karpienia
mecz grupowy
Piotr Karpienia 3:0 Artur Zamkowski
mecz grupowy
Andrzej Górczak 3:0 Krzysztof Łebkowski
przegrani o 8
Krzysztof Łebkowski 3:0 Mateusz Cymerman
16-tka
Kamil Rebman 3:0 Krzysztof Łebkowski
mecz grupowy
Andrzej Wrzosek 3:2 Krzysztof Łebkowski
ćwierćfinał
Krzysztof Łebkowski 3:0 Artur Zamkowski
pierwsza runda
Sławomir Rutkowski 3:2 Andrzej Górczak
mecz grupowy
Sławomir Rutkowski 3:0 Fabian Sprzączak
mecz grupowy
Bartłomiej Truszewski 3:1 Królak Jan
mecz grupowy
Andrzej Wrzosek 3:2 Bartłomiej Truszewski
przegrani o 4
Bartłomiej Truszewski 3:0 Jakub Szczypek
mecz grupowy
Bartłomiej Truszewski 3:0 Michał Sawecki
pierwsza runda
Mateusz Cymerman 3:0 Wojciech Furtak
mecz grupowy
Mateusz Cymerman 3:1 Michał Sawecki
mecz grupowy
Paweł Kusiak 3:1 Kamil Rebman
runda pocieszenia półfinał
Daniel Gontarski 3:1 Grzegorz Papis
mecz grupowy
Piotr Gradek 3:1 Mateusz Kozanowski
mecz grupowy
Piotr Gradek 3:0 Jacek Szczepaniak
runda pocieszenia gra o 16
Piotr Gradek 3:0 Piotr Czerny
druga runda pocieszenia
Piotr Gradek 3:0 Przemysław Wawrzyniak
mecz grupowy
Maciej Janik 3:0 Tomasz Ropelewski
pierwsza runda
Katarzyna Kozanowska 3:0 Mateusz Sakowicz
mecz grupowy
Zbigniew Goździk 3:0 Mateusz Sakowicz
mecz grupowy
Tomasz Fabisiak 3:2 Mateusz Sakowicz
runda pocieszenia ćwierćfinał
Mateusz Sakowicz 3:0 Ivan Buriak
runda pocieszenia gra o 16
Mateusz Sakowicz 3:1 Zhng Chung
druga runda pocieszenia
Zbigniew Goździk 3:1 Grzegorz Papis
pierwsza runda
Marek Słomkowski 3:0 Szymon Sakowicz
pierwsza runda
Maciej Janik 3:1 Marek Słomkowski
16-tka
Karol Wiśniewski 3:1 Marek Słomkowski
mecz grupowy
Daniil Zhoutyi 3:0 Marek Słomkowski
mecz grupowy
Szymon Sakowicz 3:1 Tomasz Ropelewski
o 17 miejsce
Grzegorz Papis 3:2 Szymon Sakowicz
o 17 miejsce
Maciej Sieradzki 3:0 Szymon Sakowicz
mecz grupowy
Szymon Sakowicz 3:1 Marek Osiński
mecz grupowy
Grzegorz Papis 3:1 Łukasz Sakowicz
o 17 miejsce
Ivan Buriak 3:0 Łukasz Sakowicz
mecz grupowy
Mateusz Świderski 3:0 Antoni Buchalski
16-tka
Dariusz Zaręba 3:0 Mateusz Świderski
ćwierćfinał
Daniel Gontarski 3:0 Mateusz Świderski
mecz grupowy
Mateusz Świderski 3:2 Grzegorz Papis
mecz grupowy
Mateusz Świderski 3:2 Krzysztof Wroniewski
pierwsza runda
Mateusz Świderski 3:0 Kuba Gołaszewski
przegrani o 8
Jarosław Menich 3:0 Andrzej Wrzosek
mecz grupowy
Jarosław Menich 3:0 Kuba Gołaszewski
mecz grupowy
Dawid Kociszewski 3:0 Maciej Janik
mecz grupowy
Filip Budu 3:0 Dawid Kociszewski
druga runda pocieszenia
Krzysztof Ziółek 3:2 Piotr Szablewski
pierwsza runda
Krzysztof Ziółek 3:1 Bartłomiej Truszewski
ćwierćfinał
Krzysztof Ziółek 3:2 Mateusz Świderski
przegrani o 4
Krzysztof Ziółek 3:0 Miłosz Zaręba
mecz grupowy
Zbigniew Goździk 3:2 Krzysztof Ziółek
półfinał
Krzysztof Ziółek 3:0 Paweł Burchard
mecz grupowy
Bartłomiej Truszewski 3:0 Maciej Janik
przegrani o 4
Zbigniew Goździk 3:0 Maciej Janik
ćwierćfinał
Tomasz Ropelewski 3:1 Filip Budu
mecz grupowy
Tomasz Fabisiak 3:2 Filip Budu
runda pocieszenia gra o 16
Daniel Gontarski 3:2 Michał Żywiec
runda pocieszenia gra o 16
Michał Żywiec 3:0 Piotr Pajączkowski
druga runda pocieszenia
Paweł Kusiak 3:0 Królak Jan
runda pocieszenia finał
Paweł Kusiak 3:1 Daniel Gontarski
runda pocieszenia ćwierćfinał
Tomasz Ropelewski 3:0 Paweł Kusiak
mecz grupowy
Paweł Kusiak 3:2 Filip Budu
mecz grupowy
Jacek Szczepaniak 3:0 Miłosz Zaręba
druga runda pocieszenia
Królak Jan 3:1 Wojciech Furtak
druga runda pocieszenia
Antoni Buchalski 3:1 Fabian Sprzączak
pierwsza runda
Andrzej Wrzosek 3:0 Paweł Michalski
16-tka
Andrzej Wrzosek 3:0 Krzysztof Ziółek
mecz o 3 miejsce
Andrzej Wrzosek 3:0 Kuba Gołaszewski
mecz grupowy
Andrzej Wrzosek 3:1 Przemysław Wawrzyniak
pierwsza runda
Jakub Szczypek 3:2 Królak Jan
mecz grupowy
Mateusz Cymerman 3:1 Jakub Szczypek
pierwsza runda
Przemysław Wawrzyniak 3:0 Jakub Szczypek
o 17 miejsce
Kamil Rebman 3:0 Aleksy Maciaszczyk
runda pocieszenia ćwierćfinał
Aleksy Maciaszczyk 3:2 Jarosław Menich
runda pocieszenia gra o 16
Aleksy Maciaszczyk 3:0 Jaroslaw Niewiadomski
druga runda pocieszenia
Kamil Rebman 3:0 Paweł Jankowski
druga runda pocieszenia
Jakub Szczypek 3:0 Artur Zamkowski
o 17 miejsce
Borys Massalski 3:1 Piotr Karpienia
pierwsza runda
Kuba Gołaszewski 3:0 Borys Massalski
przegrani o 8
Daniel Gontarski 3:2 Katarzyna Kozanowska
druga runda pocieszenia
Katarzyna Kozanowska 3:0 Zbigniew Goździk
mecz grupowy
Paweł Kusiak 3:2 Maciej Sieradzki
runda pocieszenia gra o 16
Maciej Sieradzki 3:0 Karol Wiśniewski
druga runda pocieszenia
Maciej Sieradzki 3:0 Marek Osiński
mecz grupowy
Krzysztof Sołtysiak 3:0 Krzysztof Wroniewski
o 17 miejsce
Krzysztof Wroniewski 3:2 Fabian Sprzączak
o 17 miejsce
Piotr Karpienia 3:1 Michał Sawecki
o 17 miejsce
Wojciech Furtak 3:2 Michał Sawecki
mecz grupowy
Daniil Zhoutyi 3:0 Karol Wiśniewski
mecz grupowy
Jarosław Menich 3:2 Dariusz Czerny
druga runda pocieszenia
Zbigniew Goździk 3:1 Dariusz Zaręba
finał
Kuba Gołaszewski 3:2 Mateusz Kozanowski
pierwsza runda
Przemysław Wawrzyniak 3:0 Paweł Burchard
o 17 miejsce
Paweł Michalski 3:0 Paweł Burchard
pierwsza runda
Paweł Burchard 3:2 Miłosz Zaręba
mecz grupowy
Królak Jan 3:0 Tomasz Fabisiak
runda pocieszenia półfinał
Tomasz Fabisiak 3:2 Daniil Zhoutyi
druga runda pocieszenia
Ivan Buriak 3:0 Sławomir Rutkowski
druga runda pocieszenia
Paweł Kusiak 3:0 Krzysztof Gromadka
druga runda pocieszenia
Marek Osiński 3:0 Antoni Buchalski
przegrani o 8
Bartłomiej Truszewski 3:0 Marek Osiński
przegrani o 8