luty 28 pią 2020

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2020 - 28.02.2020

zakończony
Wyniki

34

zawodników brało
udział

6

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria open 51

Miejsce W P
1. Rafał Suszycki po raz 5 4 0
2. Reinhold Utri po raz 1 4 0
3. Arkadiusz Świtała po raz 2 4 1
4. Ryszard Nowicki po raz 1 4 1
5. Tomasz Walkiewicz po raz 1 4 2
6. Krzysztof Tylski po raz 1 3 2
7. Dariusz Zaręba po raz 2 2 2
8. Jacek Kisiel po raz 2 2 2
9. Adam Polech po raz 2 2 2
10. Tomasz Słodziński po raz 2 2 2
11. Paweł Gałecki po raz 1 2 2
12. Bluj Krzysztof po raz 1 1 2
13. Paweł Ziółkowski po raz 1 3 1
14. Krzysztof Kubkowski po raz 2 2 1
15. Krzysztof Mazur po raz 1 2 1
16. Maciej Lewandowski po raz 1 2 1
17. Arkadiusz Troszczyński po raz 2 0 2
18. Daniel Gontarski po raz 1 0 2
19. Dariusz Radej po raz 2 1 2
20. Klaudiusz Łapkiewicz po raz 1 1 2
21. Krzysztof Kupisiński po raz 2 1 2
22. Sławomir Mikołajewicz po raz 1 2 2
23. Osmulski Bartosz po raz 1 1 2
24. Krystian Spilaszek po raz 1 1 2
25. Damian Kwapisz po raz 2 0 1
26. Grzegorz Sobczyński po raz 1 0 1
27. Jarosław Król po raz 1 0 1
28. Jarosław Menich po raz 1 0 1
29. Leszek Michalski po raz 1 0 1
30. Miłosz Zaręba po raz 3 0 1
31. Michał Mróz po raz 1 0 1
32. Martyna Wieczorek po raz 1 0 1
33. Wojciech Soszyński po raz 1 1 2
34. Piotr Lech po raz 1 0 3
3
Paweł Ziółkowski
0
Wojciech Soszyński

pierwsza runda

3
Sławomir Mikołajewicz
0
Piotr Lech

pierwsza runda

3
Rafał Suszycki
0
Paweł Ziółkowski

16-tka

3
Klaudiusz Łapkiewicz
1
Leszek Michalski

16-tka

3
Krzysztof Kubkowski
1
Damian Kwapisz

16-tka

3
Paweł Gałecki
0
Krzysztof Tylski

16-tka

3
Ryszard Nowicki
0
Jarosław Menich

16-tka

3
Krystian Spilaszek
2
Jacek Kisiel

16-tka

3
Maciej Lewandowski
0
Daniel Gontarski

16-tka

3
Tomasz Słodziński
0
Michał Mróz

16-tka

3
Reinhold Utri
2
Bluj Krzysztof

16-tka

3
Osmulski Bartosz
0
Miłosz Zaręba

16-tka

3
Tomasz Walkiewicz
2
Grzegorz Sobczyński

16-tka

3
Krzysztof Mazur
1
Arkadiusz Troszczyński

16-tka

3
Dariusz Radej
2
Dariusz Zaręba

16-tka

3
Adam Polech
0
Martyna Wieczorek

16-tka

3
Arkadiusz Świtała
0
Jarosław Król

16-tka

3
Krzysztof Kupisiński
2
Sławomir Mikołajewicz

16-tka

3
Rafał Suszycki
1
Klaudiusz Łapkiewicz

ćwierćfinał

3
Paweł Gałecki
0
Krzysztof Kubkowski

ćwierćfinał

3
Ryszard Nowicki
0
Krystian Spilaszek

ćwierćfinał

3
Tomasz Słodziński
2
Maciej Lewandowski

ćwierćfinał

3
Reinhold Utri
0
Osmulski Bartosz

ćwierćfinał

3
Tomasz Walkiewicz
2
Krzysztof Mazur

ćwierćfinał

3
Adam Polech
0
Dariusz Radej

ćwierćfinał

3
Arkadiusz Świtała
0
Krzysztof Kupisiński

ćwierćfinał

3
Rafał Suszycki
1
Paweł Gałecki

półfinał

3
Ryszard Nowicki
1
Tomasz Słodziński

półfinał

3
Reinhold Utri
0
Tomasz Walkiewicz

półfinał

3
Arkadiusz Świtała
0
Adam Polech

półfinał

3
Rafał Suszycki
1
Ryszard Nowicki

finał

3
Reinhold Utri
0
Arkadiusz Świtała

finał

3
Sławomir Mikołajewicz
0
Wojciech Soszyński

o 33-48 miejsce

3
Paweł Ziółkowski
0
Piotr Lech

o 33-48 miejsce

3
Krzysztof Kubkowski
1
Sławomir Mikołajewicz

o 17-24 miejsce

3
Dariusz Zaręba
0
Klaudiusz Łapkiewicz

o 17-24 miejsce

3
Maciej Lewandowski
1
Arkadiusz Troszczyński

o 17-24 miejsce

3
Bluj Krzysztof
0
Krystian Spilaszek

o 17-24 miejsce

3
Krzysztof Mazur
2
Daniel Gontarski

o 17-24 miejsce

3
Jacek Kisiel
0
Osmulski Bartosz

o 17-24 miejsce

3
Krzysztof Tylski
1
Krzysztof Kupisiński

o 17-24 miejsce

3
Paweł Ziółkowski
2
Dariusz Radej

o 17-24 miejsce

2
Dariusz Zaręba
1
Adam Polech

o 9-12 miejsce

2
Tomasz Walkiewicz
0
Bluj Krzysztof

o 9-12 miejsce

2
Jacek Kisiel
0
Tomasz Słodziński

o 9-12 miejsce

2
Krzysztof Tylski
0
Paweł Gałecki

o 9-12 miejsce

2
Tomasz Walkiewicz
0
Dariusz Zaręba

o 7-8 miejsce

2
Krzysztof Tylski
1
Jacek Kisiel

o 7-8 miejsce

2
Arkadiusz Świtała
1
Tomasz Walkiewicz

o 5-6 miejsce

2
Ryszard Nowicki
1
Krzysztof Tylski

o 5-6 miejsce

3
Wojciech Soszyński
0
Piotr Lech

o 34 miejsce

Źródło: xls
Kategorie
  1. 19:00 - open - 20 zł

Turniej Piątkowy na Solcu (sezon 2020) odbywa się w każdy piątek. Zapisy przyjmowane są osobiście na sali do godz. 19:00. Zawodnicy w zależności od zajętego miejsca zdobywają punkty do klasyfikacji generalnej. Raz na kwartał  następuje podsumowanie punktów oraz rozdanie nagród dla najlepszych zawodników.

 

Miejsce bitwy