luty 21 pią 2020

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2020 - 21.02.2020

zakończony
Wyniki

29

zawodników brało
udział

5

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria open 72

Miejsce W P
1. Rafał Suszycki po raz 4 4 0
2. Bartosz Rzepczyński po raz 1 4 1
3. Arkadiusz Świtała po raz 1 3 1
4. Dariusz Zaręba po raz 2 5 2
5. Bluj Krzysztof po raz 2 2 2
6. Ryszard Nowicki po raz 1 4 1
7. Adam Polech po raz 1 4 2
8. Marcin Gałka po raz 1 4 2
9. Maciej Lewandowski po raz 1 4 2
10. Mateusz Kozanowski po raz 1 4 2
11. Krzysztof Kupisiński po raz 1 1 3
12. Krzysztof Tylski po raz 1 3 3
13. Tomasz Słodziński po raz 1 3 2
14. Rafał Kulpa po raz 1 3 3
15. Hoan Le po raz 1 2 3
16. Paweł Gałecki po raz 1 2 2
17. Jacek Kisiel po raz 1 4 2
18. Cezary Karczmarczyk po raz 1 3 3
19. Dariusz Radej po raz 1 3 3
20. Bartłomiej Bloch po raz 1 2 4
21. Klaudiusz Łapkiewicz po raz 2 3 3
22. Tomasz Walkiewicz po raz 1 0 4
23. Daniel Gontarski po raz 2 0 4
24. Martyna Wieczorek po raz 1 0 3
25. Celik Erdal po raz 1 3 2
26. Jacek Malicki po raz 1 1 3
27. Adam Kulesza po raz 1 0 4
28. Tadeusz Figura po raz 1 1 3
29. Katarzyna Kozanowska po raz 1 0 3
3
Mateusz Kozanowski
0
Daniel Gontarski

pierwsza runda

3
Jacek Kisiel
1
Dariusz Radej

pierwsza runda

3
Adam Polech
2
Adam Kulesza

pierwsza runda

3
Ryszard Nowicki
1
Celik Erdal

pierwsza runda

3
Marcin Gałka
1
Cezary Karczmarczyk

pierwsza runda

3
Arkadiusz Świtała
0
Katarzyna Kozanowska

pierwsza runda

3
Tomasz Słodziński
0
Hoan Le

pierwsza runda

3
Klaudiusz Łapkiewicz
0
Martyna Wieczorek

pierwsza runda

3
Maciej Lewandowski
0
Tadeusz Figura

pierwsza runda

3
Dariusz Zaręba
0
Bartłomiej Bloch

pierwsza runda

3
Krzysztof Tylski
0
Jacek Malicki

pierwsza runda

3
Bartosz Rzepczyński
2
Paweł Gałecki

pierwsza runda

3
Rafał Kulpa
1
Tomasz Walkiewicz

pierwsza runda

3
Rafał Suszycki
1
Mateusz Kozanowski

16-tka

3
Adam Polech
2
Jacek Kisiel

16-tka

3
Ryszard Nowicki
0
Tomasz Słodziński

16-tka

3
Bluj Krzysztof
1
Klaudiusz Łapkiewicz

16-tka

3
Dariusz Zaręba
1
Maciej Lewandowski

16-tka

3
Bartosz Rzepczyński
0
Krzysztof Tylski

16-tka

3
Krzysztof Kupisiński
0
Rafał Kulpa

16-tka

3
Rafał Suszycki
1
Adam Polech

ćwierćfinał

3
Arkadiusz Świtała
2
Ryszard Nowicki

ćwierćfinał

3
Bluj Krzysztof
2
Dariusz Zaręba

ćwierćfinał

3
Bartosz Rzepczyński
0
Krzysztof Kupisiński

ćwierćfinał

3
Rafał Suszycki
0
Arkadiusz Świtała

półfinał

3
Bartosz Rzepczyński
0
Bluj Krzysztof

półfinał

3
Rafał Suszycki
0
Bartosz Rzepczyński

finał

3
Dariusz Radej
1
Adam Kulesza

o 25-32 miejsce

3
Cezary Karczmarczyk
2
Celik Erdal

o 25-32 miejsce

3
Hoan Le
1
Katarzyna Kozanowska

o 25-32 miejsce

3
Bartłomiej Bloch
0
Tadeusz Figura

o 25-32 miejsce

3
Paweł Gałecki
0
Jacek Malicki

o 25-32 miejsce

3
Rafał Kulpa
0
Daniel Gontarski

o 17-24 miejsce

3
Krzysztof Tylski
0
Dariusz Radej

o 17-24 miejsce

3
Maciej Lewandowski
0
Cezary Karczmarczyk

o 17-24 miejsce

3
Hoan Le
1
Klaudiusz Łapkiewicz

o 17-24 miejsce

3
Tomasz Słodziński
1
Martyna Wieczorek

o 17-24 miejsce

3
Marcin Gałka
1
Bartłomiej Bloch

o 17-24 miejsce

3
Paweł Gałecki
0
Jacek Kisiel

o 17-24 miejsce

3
Mateusz Kozanowski
2
Tomasz Walkiewicz

o 17-24 miejsce

3
Krzysztof Tylski
1
Rafał Kulpa

o 13-16 miejsce

3
Maciej Lewandowski
1
Hoan Le

o 13-16 miejsce

3
Marcin Gałka
1
Tomasz Słodziński

o 13-16 miejsce

3
Mateusz Kozanowski
2
Paweł Gałecki

o 13-16 miejsce

3
Ryszard Nowicki
2
Krzysztof Tylski

o 9-12 miejsce

3
Adam Polech
2
Maciej Lewandowski

o 9-12 miejsce

3
Marcin Gałka
2
Krzysztof Kupisiński

o 9-12 miejsce

3
Dariusz Zaręba
0
Mateusz Kozanowski

o 9-12 miejsce

2
Ryszard Nowicki
1
Adam Polech

o 7-8 miejsce

3
Dariusz Zaręba
1
Marcin Gałka

o 7-8 miejsce

2
Dariusz Zaręba
1
Bluj Krzysztof

o 5-6 miejsce

2
Arkadiusz Świtała
1
Dariusz Zaręba

o 4 miejsce

3
Celik Erdal
0
Katarzyna Kozanowska

o 25-32 miejsce (2 runda)

3
Celik Erdal
0
Adam Kulesza

o 25-32 miejsce (3 runda)

3
Jacek Malicki
2
Tadeusz Figura

o 25-32 miejsce (3 runda)

3
Dariusz Radej
2
Daniel Gontarski

o 17-24 miejsce

3
Cezary Karczmarczyk
2
Klaudiusz Łapkiewicz

o 17-24 miejsce

3
Bartłomiej Bloch
1
Martyna Wieczorek

o 17-24 miejsce

3
Jacek Kisiel
2
Tomasz Walkiewicz

o 17-24 miejsce

3
Cezary Karczmarczyk
2
Dariusz Radej

o 17-24 miejsce

3
Jacek Kisiel
2
Bartłomiej Bloch

o 17-24 miejsce

3
Klaudiusz Łapkiewicz
0
Daniel Gontarski

o 21-24 miejsce

3
Rafał Kulpa
1
Hoan Le

o 13-16 miejsce

3
Maciej Lewandowski
1
Krzysztof Tylski

o 9-12 miejsce

3
Mateusz Kozanowski
0
Krzysztof Kupisiński

o 9-12 miejsce

3
Tadeusz Figura
2
Adam Kulesza

o 28 miejsce

3
Celik Erdal
0
Jacek Malicki

o 26 miejsce

3
Klaudiusz Łapkiewicz
1
Tomasz Walkiewicz

o 22 miejsce

3
Dariusz Radej
1
Bartłomiej Bloch

o 20 miejsce

3
Jacek Kisiel
1
Cezary Karczmarczyk

o 18 miejsce

3
Tomasz Słodziński
1
Rafał Kulpa

o 14 miejsce

2
Adam Polech
1
Marcin Gałka

o 8 miejsce

Źródło: xls
Kategorie
  1. 19:00 - open - 20 zł

Turniej Piątkowy na Solcu (sezon 2020) odbywa się w każdy piątek. Zapisy przyjmowane są osobiście na sali do godz. 19:00. Zawodnicy w zależności od zajętego miejsca zdobywają punkty do klasyfikacji generalnej. Raz na kwartał  następuje podsumowanie punktów oraz rozdanie nagród dla najlepszych zawodników.

 

Miejsce bitwy