luty 14 pią 2020

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2020 - 14.02.2020

zakończony
Wyniki

31

zawodników brało
udział

12

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria open 73

Miejsce W P
1. Rafał Suszycki po raz 3 4 0
2. Krzysztof Tylski po raz 1 4 1
3. Mariusz Wołowiecki po raz 1 5 1
4. Arkadiusz Troszczyński po raz 1 5 1
5. Ryszard Nowicki po raz 1 3 2
6. Szymon Sakowicz po raz 1 3 1
7. Krzysztof Kupisiński po raz 2 4 2
8. Kamil Wojtyński po raz 1 4 2
9. Tomasz Okuniewicz po raz 1 2 2
10. Tomasz Słodziński po raz 1 3 2
11. Marcin Gałka po raz 1 3 3
12. Krystian Spilaszek po raz 1 2 3
13. Łukasz Sakowicz po raz 2 3 1
14. Krzysztof Kubkowski po raz 1 2 2
15. Łukasz Szczęśniak po raz 1 2 3
16. Andrzej Górczak po raz 1 2 3
17. Maciej Lewandowski po raz 1 4 2
18. Jarosław Król po raz 1 1 3
19. Leszek Michalski po raz 1 2 3
20. Cezary Karczmarczyk po raz 1 2 3
21. Maciej Stachowiak po raz 1 2 3
22. Karolina Zielińska po raz 1 1 3
23. Daniel Gontarski po raz 1 1 4
24. Paweł Gałecki po raz 1 1 1
25. Dariusz Radej po raz 1 2 2
26. Jan Molak po raz 2 2 3
27. Mateusz Leźnicki po raz 1 2 3
28. Tetiana Borkivest po raz 1 1 4
29. Sławomir Cembrzyński po raz 1 1 3
30. Radosław Woźniak po raz 1 0 4
31. Adam Starzyński po raz 1 0 3
3
Daniel Gontarski
1
Jarosław Król

pierwsza runda

3
Mariusz Wołowiecki
2
Paweł Gałecki

pierwsza runda

3
Maciej Lewandowski
0
Karolina Zielińska

pierwsza runda

3
Arkadiusz Troszczyński
2
Cezary Karczmarczyk

pierwsza runda

3
Tomasz Okuniewicz
2
Mateusz Leźnicki

pierwsza runda

3
Łukasz Sakowicz
1
Dariusz Radej

pierwsza runda

3
Ryszard Nowicki
0
Radosław Woźniak

pierwsza runda

3
Tomasz Słodziński
0
Adam Starzyński

pierwsza runda

3
Łukasz Szczęśniak
2
Leszek Michalski

pierwsza runda

3
Marcin Gałka
0
Maciej Stachowiak

pierwsza runda

3
Krzysztof Tylski
0
Tetiana Borkivest

pierwsza runda

3
Krzysztof Kubkowski
1
Andrzej Górczak

pierwsza runda

3
Krystian Spilaszek
0
Jan Molak

pierwsza runda

3
Szymon Sakowicz
1
Kamil Wojtyński

pierwsza runda

3
Krzysztof Kupisiński
0
Sławomir Cembrzyński

pierwsza runda

3
Rafał Suszycki
0
Daniel Gontarski

16-tka

3
Mariusz Wołowiecki
2
Maciej Lewandowski

16-tka

3
Ryszard Nowicki
0
Arkadiusz Troszczyński

16-tka

3
Tomasz Słodziński
1
Łukasz Szczęśniak

16-tka

3
Krzysztof Tylski
0
Marcin Gałka

16-tka

3
Krystian Spilaszek
0
Krzysztof Kubkowski

16-tka

3
Szymon Sakowicz
2
Krzysztof Kupisiński

16-tka

3
Rafał Suszycki
0
Mariusz Wołowiecki

ćwierćfinał

3
Ryszard Nowicki
1
Tomasz Okuniewicz

ćwierćfinał

3
Krzysztof Tylski
1
Tomasz Słodziński

ćwierćfinał

3
Szymon Sakowicz
1
Krystian Spilaszek

ćwierćfinał

3
Rafał Suszycki
1
Ryszard Nowicki

półfinał

3
Krzysztof Tylski
1
Szymon Sakowicz

półfinał

3
Rafał Suszycki
2
Krzysztof Tylski

finał

3
Paweł Gałecki
0
Dariusz Radej

o 25-32 miejsce

3
Cezary Karczmarczyk
0
Mateusz Leźnicki

o 25-32 miejsce

3
Karolina Zielińska
0
Radosław Woźniak

o 25-32 miejsce

3
Leszek Michalski
0
Adam Starzyński

o 25-32 miejsce

3
Maciej Stachowiak
0
Tetiana Borkivest

o 25-32 miejsce

3
Andrzej Górczak
1
Jan Molak

o 25-32 miejsce

3
Kamil Wojtyński
0
Sławomir Cembrzyński

o 25-32 miejsce

3
Krzysztof Kupisiński
0
Jarosław Król

o 17-24 miejsce

3
Marcin Gałka
0
Cezary Karczmarczyk

o 17-24 miejsce

3
Łukasz Szczęśniak
0
Karolina Zielińska

o 17-24 miejsce

3
Łukasz Sakowicz
0
Leszek Michalski

o 17-24 miejsce

3
Arkadiusz Troszczyński
1
Maciej Stachowiak

o 17-24 miejsce

3
Andrzej Górczak
2
Maciej Lewandowski

o 17-24 miejsce

3
Kamil Wojtyński
0
Daniel Gontarski

o 17-24 miejsce

3
Krzysztof Kupisiński
0
Krzysztof Kubkowski

o 13-16 miejsce

3
Marcin Gałka
1
Łukasz Szczęśniak

o 13-16 miejsce

3
Arkadiusz Troszczyński
0
Łukasz Sakowicz

o 13-16 miejsce

2
Kamil Wojtyński
1
Andrzej Górczak

o 13-16 miejsce

2
Krzysztof Kupisiński
0
Tomasz Okuniewicz

o 9-12 miejsce

2
Mariusz Wołowiecki
1
Marcin Gałka

o 9-12 miejsce

2
Arkadiusz Troszczyński
0
Krystian Spilaszek

o 9-12 miejsce

2
Kamil Wojtyński
1
Tomasz Słodziński

o 9-12 miejsce

2
Mariusz Wołowiecki
1
Krzysztof Kupisiński

o 7-8 miejsce

2
Arkadiusz Troszczyński
1
Kamil Wojtyński

o 7-8 miejsce

2
Mariusz Wołowiecki
1
Ryszard Nowicki

o 5-6 miejsce

3
Mateusz Leźnicki
0
Radosław Woźniak

o 25-32 miejsce (2 runda)

3
Tetiana Borkivest
0
Adam Starzyński

o 25-32 miejsce (2 runda)

3
Jan Molak
0
Sławomir Cembrzyński

o 25-32 miejsce (2 runda)

3
Dariusz Radej
1
Mateusz Leźnicki

o 25-32 miejsce (3 runda)

3
Jan Molak
0
Tetiana Borkivest

o 25-32 miejsce (3 runda)

3
Cezary Karczmarczyk
1
Karolina Zielińska

o 17-24 miejsce

3
Leszek Michalski
1
Maciej Stachowiak

o 17-24 miejsce

3
Maciej Lewandowski
0
Daniel Gontarski

o 17-24 miejsce

2
Jarosław Król
1
Cezary Karczmarczyk

o 17-24 miejsce

3
Maciej Lewandowski
0
Leszek Michalski

o 17-24 miejsce

3
Maciej Stachowiak
0
Daniel Gontarski

o 21-24 miejsce

3
Krzysztof Kubkowski
0
Łukasz Szczęśniak

o 13-16 miejsce

2
Łukasz Sakowicz
1
Andrzej Górczak

o 13-16 miejsce

2
Tomasz Okuniewicz
0
Marcin Gałka

o 9-12 miejsce

2
Tomasz Słodziński
1
Krystian Spilaszek

o 9-12 miejsce

3
Sławomir Cembrzyński
0
Radosław Woźniak

o 30 miejsce

3
Mateusz Leźnicki
0
Tetiana Borkivest

o 28 miejsce

3
Dariusz Radej
0
Jan Molak

o 26 miejsce

2
Maciej Lewandowski
0
Jarosław Król

o 18 miejsce

Źródło: xls
Kategorie
  1. 19:00 - open - 20 zł

Turniej Piątkowy na Solcu (sezon 2020) odbywa się w każdy piątek. Zapisy przyjmowane są osobiście na sali do godz. 19:00. Zawodnicy w zależności od zajętego miejsca zdobywają punkty do klasyfikacji generalnej. Raz na kwartał  następuje podsumowanie punktów oraz rozdanie nagród dla najlepszych zawodników.

 

Miejsce bitwy