luty 07 pią 2020

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019/2020 - 7.02.2020

zakończony
Wyniki

23

zawodników brało
udział

7

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria open 57

Miejsce W P
1. Mariusz Wołowiecki po raz 1 5 0
2. Bluj Krzysztof po raz 1 3 1
3. Jarosław Okruch po raz 1 6 1
4. Norbert Zielony po raz 1 6 1
5. Damian Kwapisz po raz 1 3 2
6. Grzegorz Sobczyński po raz 1 2 3
7. Krzysztof Kupisiński po raz 1 4 2
8. Mateusz Kozanowski po raz 1 4 2
9. Mateusz Król po raz 1 2 2
10. Maciej Lewandowski po raz 1 3 3
11. Tomasz Słodziński po raz 1 1 3
12. Jacek Kisiel po raz 1 1 2
13. Arkadiusz Troszczyński po raz 1 2 2
14. Ryszard Nowicki po raz 1 2 3
15. Katarzyna Kozanowska po raz 1 2 3
16. Andrzej Piotrowski po raz 1 1 4
17. Ocipka Kamil po raz 1 3 2
18. Mateusz Leźnicki po raz 1 3 3
19. Martyna Wieczorek po raz 1 1 3
20. Leszek Michalski po raz 1 1 4
21. Klaudiusz Łapkiewicz po raz 1 1 3
22. Piotr Derecki po raz 1 1 4
23. Paweł Rączkowski po raz 1 0 4
3
Jarosław Okruch
0
Martyna Wieczorek

pierwsza runda

3
Mateusz Kozanowski
1
Klaudiusz Łapkiewicz

pierwsza runda

3
Mateusz Król
1
Katarzyna Kozanowska

pierwsza runda

3
Mateusz Leźnicki
0
Paweł Rączkowski

pierwsza runda

3
Norbert Zielony
2
Ocipka Kamil

pierwsza runda

3
Maciej Lewandowski
1
Leszek Michalski

pierwsza runda

3
Mariusz Wołowiecki
1
Piotr Derecki

pierwsza runda

3
Bluj Krzysztof
2
Jarosław Okruch

16-tka

3
Jacek Kisiel
2
Andrzej Piotrowski

16-tka

3
Damian Kwapisz
0
Ryszard Nowicki

16-tka

3
Tomasz Słodziński
0
Mateusz Leźnicki

16-tka

3
Grzegorz Sobczyński
0
Norbert Zielony

16-tka

3
Maciej Lewandowski
1
Arkadiusz Troszczyński

16-tka

3
Mariusz Wołowiecki
1
Krzysztof Kupisiński

16-tka

3
Bluj Krzysztof
1
Jacek Kisiel

ćwierćfinał

3
Damian Kwapisz
1
Mateusz Król

ćwierćfinał

3
Grzegorz Sobczyński
2
Tomasz Słodziński

ćwierćfinał

3
Mariusz Wołowiecki
0
Maciej Lewandowski

ćwierćfinał

3
Bluj Krzysztof
1
Damian Kwapisz

półfinał

3
Mariusz Wołowiecki
0
Grzegorz Sobczyński

półfinał

3
Mariusz Wołowiecki
2
Bluj Krzysztof

finał

3
Krzysztof Kupisiński
1
Martyna Wieczorek

o 17-24 miejsce

3
Norbert Zielony
0
Klaudiusz Łapkiewicz

o 17-24 miejsce

3
Katarzyna Kozanowska
1
Mateusz Leźnicki

o 17-24 miejsce

3
Ryszard Nowicki
0
Paweł Rączkowski

o 17-24 miejsce

3
Mateusz Kozanowski
1
Ocipka Kamil

o 17-24 miejsce

3
Andrzej Piotrowski
1
Leszek Michalski

o 17-24 miejsce

3
Jarosław Okruch
1
Piotr Derecki

o 17-24 miejsce

3
Krzysztof Kupisiński
2
Arkadiusz Troszczyński

o 13-16 miejsce

3
Norbert Zielony
2
Katarzyna Kozanowska

o 13-16 miejsce

3
Mateusz Kozanowski
1
Ryszard Nowicki

o 13-16 miejsce

3
Jarosław Okruch
1
Andrzej Piotrowski

o 13-16 miejsce

3
Krzysztof Kupisiński
0
Mateusz Król

o 9-12 miejsce

3
Norbert Zielony
0
Jacek Kisiel

o 9-12 miejsce

3
Mateusz Kozanowski
1
Maciej Lewandowski

o 9-12 miejsce

3
Jarosław Okruch
1
Tomasz Słodziński

o 9-12 miejsce

3
Norbert Zielony
1
Krzysztof Kupisiński

o 7-8 miejsce

3
Jarosław Okruch
0
Mateusz Kozanowski

o 7-8 miejsce

3
Norbert Zielony
2
Damian Kwapisz

o 5-6 miejsce

3
Jarosław Okruch
2
Grzegorz Sobczyński

o 5-6 miejsce

3
Mateusz Leźnicki
2
Klaudiusz Łapkiewicz

o 17-24 miejsce

3
Ocipka Kamil
0
Paweł Rączkowski

o 17-24 miejsce

3
Leszek Michalski
2
Piotr Derecki

o 17-24 miejsce

3
Mateusz Leźnicki
2
Martyna Wieczorek

o 17-24 miejsce

3
Ocipka Kamil
0
Leszek Michalski

o 17-24 miejsce

3
Piotr Derecki
0
Paweł Rączkowski

o 21-24 miejsce

3
Arkadiusz Troszczyński
2
Katarzyna Kozanowska

o 13-16 miejsce

3
Ryszard Nowicki
2
Andrzej Piotrowski

o 13-16 miejsce

3
Maciej Lewandowski
1
Tomasz Słodziński

o 9-12 miejsce

3
Klaudiusz Łapkiewicz
0
Piotr Derecki

o 22 miejsce

3
Martyna Wieczorek
1
Leszek Michalski

o 20 miejsce

3
Ocipka Kamil
0
Mateusz Leźnicki

o 18 miejsce

3
Katarzyna Kozanowska
1
Andrzej Piotrowski

o 16 miejsce

3
Arkadiusz Troszczyński
0
Ryszard Nowicki

o 14 miejsce

3
Mateusz Król
0
Maciej Lewandowski

o 10 miejsce

3
Krzysztof Kupisiński
2
Mateusz Kozanowski

o 8 miejsce

2
Damian Kwapisz
0
Grzegorz Sobczyński

o 6 miejsce

Źródło: xls
Kategorie
  1. 19:00 - open - 20 zł

Turniej Piątkowy na Solcu (sezon 2019/2020) odbywa się w każdy piątek. Zapisy przyjmowane są osobiście na sali do godz. 19:00. Zawodnicy w zależności od zajętego miejsca zdobywają punkty do klasyfikacji generalnej. Raz na kwartał  następuje podsumowanie punktów oraz rozdanie nagród dla najlepszych zawodników.

 

Miejsce bitwy