luty 28 pią 2020

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2020 - 28.02.2020

zakończony

Rozegrane mecze open 51

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Krystian Spilaszek 3:2 Jacek Kisiel
16-tka
Rafał Suszycki 3:1 Ryszard Nowicki
finał
Rafał Suszycki 3:1 Paweł Gałecki
półfinał
Rafał Suszycki 3:0 Paweł Ziółkowski
16-tka
Rafał Suszycki 3:1 Klaudiusz Łapkiewicz
ćwierćfinał
Arkadiusz Świtała 2:1 Tomasz Walkiewicz
o 5-6 miejsce
Tomasz Walkiewicz 3:2 Krzysztof Mazur
ćwierćfinał
Krzysztof Tylski 2:1 Jacek Kisiel
o 7-8 miejsce
Jacek Kisiel 2:0 Tomasz Słodziński
o 9-12 miejsce
Jacek Kisiel 3:0 Osmulski Bartosz
o 17-24 miejsce
Arkadiusz Świtała 3:0 Jarosław Król
16-tka
Arkadiusz Świtała 3:0 Krzysztof Kupisiński
ćwierćfinał
Krzysztof Kubkowski 3:1 Sławomir Mikołajewicz
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:2 Sławomir Mikołajewicz
16-tka
Sławomir Mikołajewicz 3:0 Piotr Lech
pierwsza runda
Maciej Lewandowski 3:0 Daniel Gontarski
16-tka
Tomasz Słodziński 3:2 Maciej Lewandowski
ćwierćfinał
Maciej Lewandowski 3:1 Arkadiusz Troszczyński
o 17-24 miejsce
Ryszard Nowicki 2:1 Krzysztof Tylski
o 5-6 miejsce
Krzysztof Tylski 3:1 Krzysztof Kupisiński
o 17-24 miejsce
Krzysztof Tylski 2:0 Paweł Gałecki
o 9-12 miejsce
Ryszard Nowicki 3:0 Krystian Spilaszek
ćwierćfinał
Ryszard Nowicki 3:0 Jarosław Menich
16-tka
Ryszard Nowicki 3:1 Tomasz Słodziński
półfinał
Paweł Gałecki 3:0 Krzysztof Kubkowski
ćwierćfinał
Tomasz Walkiewicz 3:2 Grzegorz Sobczyński
16-tka
Tomasz Walkiewicz 2:0 Dariusz Zaręba
o 7-8 miejsce
Dariusz Zaręba 2:1 Adam Polech
o 9-12 miejsce
Dariusz Radej 3:2 Dariusz Zaręba
16-tka
Dariusz Zaręba 3:0 Klaudiusz Łapkiewicz
o 17-24 miejsce
Reinhold Utri 3:0 Tomasz Walkiewicz
półfinał
Reinhold Utri 3:0 Arkadiusz Świtała
finał
Reinhold Utri 3:0 Osmulski Bartosz
ćwierćfinał
Paweł Gałecki 3:0 Krzysztof Tylski
16-tka
Krzysztof Mazur 3:2 Daniel Gontarski
o 17-24 miejsce
Arkadiusz Świtała 3:0 Adam Polech
półfinał
Paweł Ziółkowski 3:2 Dariusz Radej
o 17-24 miejsce
Paweł Ziółkowski 3:0 Wojciech Soszyński
pierwsza runda
Paweł Ziółkowski 3:0 Piotr Lech
o 33-48 miejsce
Bluj Krzysztof 3:0 Krystian Spilaszek
o 17-24 miejsce
Tomasz Walkiewicz 2:0 Bluj Krzysztof
o 9-12 miejsce
Reinhold Utri 3:2 Bluj Krzysztof
16-tka
Osmulski Bartosz 3:0 Miłosz Zaręba
16-tka
Krzysztof Kubkowski 3:1 Damian Kwapisz
16-tka
Adam Polech 3:0 Martyna Wieczorek
16-tka
Krzysztof Mazur 3:1 Arkadiusz Troszczyński
16-tka
Adam Polech 3:0 Dariusz Radej
ćwierćfinał
Klaudiusz Łapkiewicz 3:1 Leszek Michalski
16-tka
Tomasz Słodziński 3:0 Michał Mróz
16-tka
Sławomir Mikołajewicz 3:0 Wojciech Soszyński
o 33-48 miejsce
Wojciech Soszyński 3:0 Piotr Lech
o 34 miejsce