marzec 06 pią 2020

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2020 - 06.03.2020

zakończony
Wyniki

32

zawodników brało
udział

5

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria open 75

Miejsce W P
1. Marian Balak po raz 1 5 0
2. Mariusz Wołowiecki po raz 1 4 1
3. Rafał Suszycki po raz 1 3 1
4. Paweł Gałecki po raz 1 6 1
5. Andrzej Piotrowski po raz 1 4 2
6. Bluj Krzysztof po raz 1 3 2
7. Dariusz Zaręba po raz 3 5 2
8. Krzysztof Kupisiński po raz 2 4 3
9. Maciej Lewandowski po raz 2 3 2
10. Marcin Gałka po raz 1 2 3
11. Dominik Joński po raz 1 1 1
12. Mateusz Król po raz 1 2 2
13. Tomasz Walkiewicz po raz 1 4 1
14. Sławomir Mikołajewicz po raz 1 2 3
15. Grzegorz Sobczyński po raz 1 2 3
16. Ryszard Nowicki po raz 2 2 2
17. Jakub Wojdat po raz 1 4 2
18. Leszek Michalski po raz 1 3 3
19. Łukasz Szczęśniak po raz 1 2 3
20. Krzysztof Kubkowski po raz 1 2 3
21. Jarosław Król po raz 1 1 3
22. Arkadiusz Troszczyński po raz 1 1 3
23. Tomasz Słodziński po raz 1 1 3
24. Krzysztof Rzetecki po raz 1 1 3
25. Stanisław Janiszewski po raz 1 3 2
26. Jacek Malicki po raz 2 2 3
27. Wojciech Wypyszyński po raz 1 2 3
28. Miłosz Zaręba po raz 1 0 4
29. Kamil Biernat po raz 1 1 2
30. Przemysław Kowalski po raz 1 0 4
31. Mateusz Leźnicki po raz 1 0 3
32. Piotr Lech po raz 1 0 2
3
Paweł Gałecki
1
Leszek Michalski

pierwsza runda

3
Grzegorz Sobczyński
0
Stanisław Janiszewski

pierwsza runda

3
Maciej Lewandowski
2
Sławomir Mikołajewicz

pierwsza runda

3
Marian Balak
0
Tomasz Słodziński

pierwsza runda

3
Tomasz Walkiewicz
1
Mateusz Leźnicki

pierwsza runda

3
Dominik Joński
0
Krzysztof Kubkowski

pierwsza runda

3
Dariusz Zaręba
0
Wojciech Wypyszyński

pierwsza runda

3
Ryszard Nowicki
0
Krzysztof Rzetecki

pierwsza runda

3
Mateusz Król
0
Miłosz Zaręba

pierwsza runda

3
Mariusz Wołowiecki
1
Jakub Wojdat

pierwsza runda

3
Krzysztof Kupisiński
0
Piotr Lech

pierwsza runda

3
Arkadiusz Troszczyński
0
Jacek Malicki

pierwsza runda

3
Marcin Gałka
0
Łukasz Szczęśniak

pierwsza runda

3
Andrzej Piotrowski
1
Jarosław Król

pierwsza runda

3
Bluj Krzysztof
1
Przemysław Kowalski

pierwsza runda

3
Rafał Suszycki
0
Paweł Gałecki

16-tka

3
Maciej Lewandowski
1
Grzegorz Sobczyński

16-tka

3
Marian Balak
2
Dariusz Zaręba

16-tka

3
Mateusz Król
2
Ryszard Nowicki

16-tka

3
Mariusz Wołowiecki
0
Krzysztof Kupisiński

16-tka

3
Marcin Gałka
2
Arkadiusz Troszczyński

16-tka

3
Bluj Krzysztof
0
Andrzej Piotrowski

16-tka

3
Rafał Suszycki
1
Maciej Lewandowski

ćwierćfinał

3
Marian Balak
2
Dominik Joński

ćwierćfinał

3
Mariusz Wołowiecki
1
Mateusz Król

ćwierćfinał

3
Bluj Krzysztof
1
Marcin Gałka

ćwierćfinał

3
Marian Balak
1
Rafał Suszycki

półfinał

3
Mariusz Wołowiecki
1
Bluj Krzysztof

półfinał

3
Marian Balak
0
Mariusz Wołowiecki

finał

3
Leszek Michalski
0
Kamil Biernat

o 25-32 miejsce

3
Sławomir Mikołajewicz
1
Stanisław Janiszewski

o 25-32 miejsce

3
Tomasz Słodziński
2
Mateusz Leźnicki

o 25-32 miejsce

3
Krzysztof Kubkowski
1
Wojciech Wypyszyński

o 25-32 miejsce

3
Krzysztof Rzetecki
0
Miłosz Zaręba

o 25-32 miejsce

5
Jakub Wojdat
0
Piotr Lech

o 25-32 miejsce

3
Łukasz Szczęśniak
0
Jacek Malicki

o 25-32 miejsce

3
Jarosław Król
2
Przemysław Kowalski

o 25-32 miejsce

3
Andrzej Piotrowski
2
Leszek Michalski

o 17-24 miejsce

3
Sławomir Mikołajewicz
2
Arkadiusz Troszczyński

o 17-24 miejsce

3
Krzysztof Kupisiński
1
Tomasz Słodziński

o 17-24 miejsce

3
Ryszard Nowicki
1
Krzysztof Kubkowski

o 17-24 miejsce

3
Dariusz Zaręba
1
Krzysztof Rzetecki

o 17-24 miejsce

3
Tomasz Walkiewicz
2
Jakub Wojdat

o 17-24 miejsce

3
Grzegorz Sobczyński
0
Łukasz Szczęśniak

o 17-24 miejsce

3
Paweł Gałecki
0
Jarosław Król

o 17-24 miejsce

2
Andrzej Piotrowski
1
Sławomir Mikołajewicz

o 13-16 miejsce

2
Krzysztof Kupisiński
1
Ryszard Nowicki

o 13-16 miejsce

3
Dariusz Zaręba
0
Tomasz Walkiewicz

o 13-16 miejsce

3
Paweł Gałecki
0
Grzegorz Sobczyński

o 13-16 miejsce

2
Krzysztof Kupisiński
1
Maciej Lewandowski

o 9-12 miejsce

3
Dariusz Zaręba
2
Marcin Gałka

o 9-12 miejsce

3
Paweł Gałecki
1
Mateusz Król

o 9-12 miejsce

2
Andrzej Piotrowski
0
Krzysztof Kupisiński

o 7-8 miejsce

2
Paweł Gałecki
0
Dariusz Zaręba

o 7-8 miejsce

2
Rafał Suszycki
1
Andrzej Piotrowski

o 5-6 miejsce

2
Paweł Gałecki
1
Bluj Krzysztof

o 5-6 miejsce

2
Stanisław Janiszewski
0
Kamil Biernat

o 25-32 miejsce (2 runda)

2
Wojciech Wypyszyński
0
Mateusz Leźnicki

o 25-32 miejsce (2 runda)

2
Jacek Malicki
0
Przemysław Kowalski

o 25-32 miejsce (2 runda)

2
Stanisław Janiszewski
1
Wojciech Wypyszyński

o 25-32 miejsce (3 runda)

2
Jacek Malicki
0
Miłosz Zaręba

o 25-32 miejsce (3 runda)

2
Leszek Michalski
1
Arkadiusz Troszczyński

o 17-24 miejsce

2
Krzysztof Kubkowski
0
Tomasz Słodziński

o 17-24 miejsce

2
Jakub Wojdat
0
Krzysztof Rzetecki

o 17-24 miejsce

2
Łukasz Szczęśniak
0
Jarosław Król

o 17-24 miejsce

2
Leszek Michalski
1
Krzysztof Kubkowski

o 17-24 miejsce

2
Jakub Wojdat
0
Łukasz Szczęśniak

o 17-24 miejsce

2
Tomasz Walkiewicz
1
Grzegorz Sobczyński

o 13-16 miejsce

2
Kamil Biernat
1
Przemysław Kowalski

o 30 miejsce

3
Wojciech Wypyszyński
1
Miłosz Zaręba

o 28 miejsce

2
Stanisław Janiszewski
0
Jacek Malicki

o 26 miejsce

2
Jakub Wojdat
0
Leszek Michalski

o 18 miejsce

3
Tomasz Walkiewicz
2
Sławomir Mikołajewicz

o 14 miejsce

3
Maciej Lewandowski
1
Marcin Gałka

o 10 miejsce

2
Dariusz Zaręba
1
Krzysztof Kupisiński

o 8 miejsce

Źródło: xls
Kategorie
  1. 19:00 - open - 20 zł

Turniej Piątkowy na Solcu (sezon 2020) odbywa się w każdy piątek. Zapisy przyjmowane są osobiście na sali do godz. 19:00. Zawodnicy w zależności od zajętego miejsca zdobywają punkty do klasyfikacji generalnej. Raz na kwartał  następuje podsumowanie punktów oraz rozdanie nagród dla najlepszych zawodników.

 

Miejsce bitwy