styczeń 10 pią 2020

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019/2020 - 10.01.2020

zakończony
Wyniki

31

zawodników brało
udział

15

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria open 74 meczy

Miejsce W P
1. Rafał Suszycki po raz 1 5 0
2. Piotr Lewandowski po raz 1 4 1
3. Mateusz Sakowicz po raz 1 3 1
4. Dariusz Zaręba po raz 1 5 1
5. Bluj Krzysztof po raz 1 4 2
6. Mateusz Cymerman po raz 1 3 1
7. Paweł Michalski po raz 1 2 2
8. Ocipka Kamil po raz 1 3 2
9. Adam Polech po raz 1 4 2
10. Andrzej Piotrowski po raz 1 4 2
11. Bartłomiej Truszewski po raz 1 3 3
12. Tomasz Słodziński po raz 1 2 3
13. Łukasz Sakowicz po raz 1 3 2
14. Krzysztof Kupisiński po raz 1 3 2
15. Andrzej Górczak po raz 1 2 3
16. Filip Budu po raz 1 1 3
17. Ocipka Dominik po raz 1 4 1
18. Marcin Gałka po raz 1 3 3
19. Maciej Lewandowski po raz 1 2 3
20. Wojcieska Aneta po raz 1 1 4
21. Szymon Sakowicz po raz 1 2 3
22. Kamil Ślusarczyk po raz 1 1 3
23. Ryszard Nowicki po raz 1 1 2
24. Klaudiusz Pobudzin po raz 1 1 2
25. Damian Kwapisz po raz 1 3 2
26. Arkadiusz Troszczyński po raz 1 1 3
27. Rafał Kulpa po raz 1 1 4
28. Andrzej Piesio po raz 1 1 3
29. Kamil Wojtyński po raz 1 0 3
30. Miłosz Zaręba po raz 2 0 4
31. Grzegorz Sobczyński po raz 1 0 1
. po raz 2 3
3
Wojcieska Aneta
1
Miłosz Zaręba

pierwsza runda

3
Bluj Krzysztof
2
Damian Kwapisz

pierwsza runda

3
Andrzej Piotrowski
1
Marcin Gałka

pierwsza runda

3
Rafał Suszycki
0
Andrzej Górczak

pierwsza runda

3
Ocipka Dominik
1
Andrzej Piesio

pierwsza runda

3
Paweł Michalski
0
Rafał Kulpa

pierwsza runda

3
Krzysztof Kupisiński
2
Bartłomiej Truszewski

pierwsza runda

3
Piotr Lewandowski
0
Antoni Buchalski

pierwsza runda

3
Maciej Lewandowski
2
Szymon Sakowicz

pierwsza runda

3
Ryszard Nowicki
0
Kamil Wojtyński

pierwsza runda

3
Ocipka Kamil
1
Dariusz Zaręba

pierwsza runda

3
Tomasz Słodziński
2
Arkadiusz Troszczyński

pierwsza runda

3
Adam Polech
1
Klaudiusz Pobudzin

pierwsza runda

3
Łukasz Sakowicz
1
Grzegorz Sobczyński

pierwsza runda

3
Mateusz Cymerman
0
Filip Budu

pierwsza runda

3
Mateusz Sakowicz
0
Wojcieska Aneta

16-tka

3
Bluj Krzysztof
0
Andrzej Piotrowski

16-tka

3
Rafał Suszycki
0
Krzysztof Kupisiński

16-tka

3
Piotr Lewandowski
0
Maciej Lewandowski

16-tka

3
Ocipka Kamil
2
Ryszard Nowicki

16-tka

3
Tomasz Słodziński
2
Adam Polech

16-tka

3
Mateusz Cymerman
0
Łukasz Sakowicz

16-tka

3
Mateusz Sakowicz
2
Bluj Krzysztof

ćwierćfinał

3
Rafał Suszycki
2
Paweł Michalski

ćwierćfinał

3
Piotr Lewandowski
0
Ocipka Kamil

ćwierćfinał

3
Mateusz Cymerman
1
Tomasz Słodziński

ćwierćfinał

3
Rafał Suszycki
0
Mateusz Sakowicz

półfinał

3
Piotr Lewandowski
1
Mateusz Cymerman

półfinał

3
Rafał Suszycki
2
Piotr Lewandowski

finał

3
Kamil Ślusarczyk
1
Miłosz Zaręba

o 25-32 miejsce

3
Marcin Gałka
1
Damian Kwapisz

o 25-32 miejsce

3
Andrzej Górczak
0
Andrzej Piesio

o 25-32 miejsce

3
Bartłomiej Truszewski
2
Rafał Kulpa

o 25-32 miejsce

3
Szymon Sakowicz
0
Antoni Buchalski

o 25-32 miejsce

3
Dariusz Zaręba
1
Kamil Wojtyński

o 25-32 miejsce

3
Klaudiusz Pobudzin
1
Arkadiusz Troszczyński

o 25-32 miejsce

3
Łukasz Sakowicz
0
Kamil Ślusarczyk

o 17-24 miejsce

3
Adam Polech
2
Marcin Gałka

o 17-24 miejsce

3
Andrzej Górczak
0
Ryszard Nowicki

o 17-24 miejsce

3
Bartłomiej Truszewski
1
Maciej Lewandowski

o 17-24 miejsce

3
Krzysztof Kupisiński
0
Szymon Sakowicz

o 17-24 miejsce

3
Dariusz Zaręba
1
Ocipka Dominik

o 17-24 miejsce

3
Andrzej Piotrowski
1
Klaudiusz Pobudzin

o 17-24 miejsce

3
Filip Budu
0
Wojcieska Aneta

o 17-24 miejsce

3
Adam Polech
0
Łukasz Sakowicz

o 13-16 miejsce

3
Bartłomiej Truszewski
0
Andrzej Górczak

o 13-16 miejsce

3
Dariusz Zaręba
1
Krzysztof Kupisiński

o 13-16 miejsce

3
Andrzej Piotrowski
0
Filip Budu

o 13-16 miejsce

3
Paweł Michalski
0
Adam Polech

o 9-12 miejsce

3
Bluj Krzysztof
1
Bartłomiej Truszewski

o 9-12 miejsce

3
Dariusz Zaręba
0
Tomasz Słodziński

o 9-12 miejsce

3
Ocipka Kamil
2
Andrzej Piotrowski

o 9-12 miejsce

3
Bluj Krzysztof
1
Paweł Michalski

o 7-8 miejsce

3
Dariusz Zaręba
0
Ocipka Kamil

o 7-8 miejsce

2
Mateusz Sakowicz
1
Bluj Krzysztof

o 5-6 miejsce

3
Andrzej Piesio
1
Miłosz Zaręba

o 29-32 miejsce (2 runda)

3
Damian Kwapisz
0
Miłosz Zaręba

o 25-32 miejsce (2 runda)

3
Rafał Kulpa
2
Andrzej Piesio

o 25-32 miejsce (2 runda)

3
Antoni Buchalski
0
Kamil Wojtyński

o 25-32 miejsce (2 runda)

3
Damian Kwapisz
0
Rafał Kulpa

o 25-32 miejsce (3 runda)

3
Arkadiusz Troszczyński
2
Antoni Buchalski

o 25-32 miejsce (3 runda)

3
Marcin Gałka
0
Kamil Ślusarczyk

o 17-24 miejsce

3
Ocipka Dominik
1
Szymon Sakowicz

o 17-24 miejsce

3
Marcin Gałka
0
Maciej Lewandowski

o 17-24 miejsce

3
Ocipka Dominik
0
Wojcieska Aneta

o 17-24 miejsce

3
Łukasz Sakowicz
0
Andrzej Górczak

o 13-16 miejsce

3
Krzysztof Kupisiński
0
Filip Budu

o 13-16 miejsce

2
Adam Polech
1
Bartłomiej Truszewski

o 9-12 miejsce

2
Andrzej Piotrowski
0
Tomasz Słodziński

o 9-12 miejsce

3
Antoni Buchalski
0
Rafał Kulpa

o 28 miejsce

3
Damian Kwapisz
1
Arkadiusz Troszczyński

o 26 miejsce

3
Szymon Sakowicz
1
Kamil Ślusarczyk

o 22 miejsce

3
Maciej Lewandowski
0
Wojcieska Aneta

o 20 miejsce

3
Ocipka Dominik
2
Marcin Gałka

o 18 miejsce

Źródło: xls
Kategorie
  1. 19:00 - open - 20 zł

Turniej Piątkowy na Solcu (sezon 2019/2020) odbywa się w każdy piątek. Zapisy przyjmowane są osobiście na sali do godz. 19:00. Zawodnicy w zależności od zajętego miejsca zdobywają punkty do klasyfikacji generalnej. Raz na kwartał  następuje podsumowanie punktów oraz rozdanie nagród dla najlepszych zawodników.

 

Miejsce bitwy