styczeń 31 pią 2020

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019/2020 - 31.01.2020

zakończony
Wyniki

34

zawodników brało
udział

7

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria open 51 meczy

Miejsce W P
1. Adam Molenda po raz 1 4 0
2. Ryszard Nowicki po raz 1 4 0
3. Emil Orłowski po raz 1 6 1
4. Bartosz Rzepczyński po raz 1 5 1
5. Arkadiusz Świtała po raz 1 3 2
6. Bartłomiej Truszewski po raz 1 3 2
7. Piotr Pluta po raz 1 3 2
8. Łukasz Tkaczyk po raz 1 3 2
9. Damian Kwapisz po raz 1 2 2
10. Jakub Orłowski po raz 1 2 2
11. Jacek Kisiel po raz 1 2 2
12. Tomasz Walkiewicz po raz 1 2 2
13. Dariusz Zaręba po raz 1 2 1
14. Krzysztof Tylski po raz 1 1 1
15. Andrzej Piesio po raz 1 2 1
16. Bluj Krzysztof po raz 2 2 1
17. Arkadiusz Troszczyński po raz 1 0 2
18. Tomasz Słodziński po raz 1 1 2
19. Mateusz Król po raz 1 0 2
20. Grzegorz Sobczyński po raz 1 1 2
21. Krzysztof Kupisiński po raz 1 1 2
22. Stanisław Trzeszczkowski po raz 1 0 2
23. Andrzej Piotrowski po raz 1 0 2
24. Tadeusz Figura po raz 1 0 2
25. Andrzej Górczak po raz 1 0 1
26. Jan Molak po raz 1 0 1
27. Damian Zych po raz 1 0 1
28. Jarosław Król po raz 1 0 1
29. Stanisław Janiszewski po raz 1 0 1
30. Sławomir Rutkowski po raz 1 0 1
31. Miłosz Zaręba po raz 1 0 1
32. Dominik Joński po raz 1 0 1
33. Szymon Więch po raz 1 2 2
34. Adam Więch po raz 1 0 3
3
Szymon Więch
1
Adam Więch

pierwsza runda

3
Emil Orłowski
1
Bluj Krzysztof

pierwsza runda

3
Dariusz Zaręba
0
Szymon Więch

16-tka

3
Jakub Orłowski
1
Andrzej Górczak

16-tka

3
Ryszard Nowicki
0
Stanisław Trzeszczkowski

16-tka

3
Damian Kwapisz
0
Stanisław Janiszewski

16-tka

3
Tomasz Walkiewicz
1
Krzysztof Tylski

16-tka

3
Piotr Pluta
0
Miłosz Zaręba

16-tka

3
Andrzej Piesio
0
Tadeusz Figura

16-tka

3
Bartłomiej Truszewski
2
Damian Zych

16-tka

3
Tomasz Słodziński
2
Mateusz Król

16-tka

3
Jacek Kisiel
1
Jan Molak

16-tka

3
Bartosz Rzepczyński
0
Andrzej Piotrowski

16-tka

3
Adam Molenda
0
Dominik Joński

16-tka

3
Grzegorz Sobczyński
0
Jarosław Król

16-tka

3
Arkadiusz Świtała
0
Arkadiusz Troszczyński

16-tka

3
Łukasz Tkaczyk
0
Sławomir Rutkowski

16-tka

3
Emil Orłowski
2
Krzysztof Kupisiński

16-tka

3
Jakub Orłowski
2
Dariusz Zaręba

ćwierćfinał

3
Ryszard Nowicki
1
Damian Kwapisz

ćwierćfinał

3
Tomasz Walkiewicz
1
Piotr Pluta

ćwierćfinał

3
Bartłomiej Truszewski
2
Andrzej Piesio

ćwierćfinał

3
Jacek Kisiel
1
Tomasz Słodziński

ćwierćfinał

3
Adam Molenda
2
Bartosz Rzepczyński

ćwierćfinał

3
Arkadiusz Świtała
0
Grzegorz Sobczyński

ćwierćfinał

3
Emil Orłowski
0
Łukasz Tkaczyk

ćwierćfinał

3
Ryszard Nowicki
0
Jakub Orłowski

półfinał

3
Bartłomiej Truszewski
1
Tomasz Walkiewicz

półfinał

3
Adam Molenda
0
Jacek Kisiel

półfinał

3
Arkadiusz Świtała
2
Emil Orłowski

półfinał

3
Ryszard Nowicki
1
Bartłomiej Truszewski

finał

3
Adam Molenda
0
Arkadiusz Świtała

finał

3
Krzysztof Kupisiński
1
Adam Więch

o 33-48 miejsce

3
Bluj Krzysztof
0
Szymon Więch

o 33-48 miejsce

3
Damian Kwapisz
1
Krzysztof Kupisiński

o 17-24 miejsce

3
Dariusz Zaręba
0
Arkadiusz Troszczyński

o 17-24 miejsce

3
Andrzej Piesio
0
Andrzej Piotrowski

o 17-24 miejsce

3
Piotr Pluta
1
Mateusz Król

o 17-24 miejsce

3
Bartosz Rzepczyński
0
Tadeusz Figura

o 17-24 miejsce

3
Krzysztof Tylski
2
Tomasz Słodziński

o 17-24 miejsce

3
Łukasz Tkaczyk
0
Stanisław Trzeszczkowski

o 17-24 miejsce

3
Bluj Krzysztof
0
Grzegorz Sobczyński

o 17-24 miejsce

2
Emil Orłowski
0
Damian Kwapisz

o 9-12 miejsce

2
Piotr Pluta
0
Jacek Kisiel

o 9-12 miejsce

2
Bartosz Rzepczyński
0
Tomasz Walkiewicz

o 9-12 miejsce

2
Łukasz Tkaczyk
0
Jakub Orłowski

o 9-12 miejsce

2
Emil Orłowski
0
Piotr Pluta

o 7-8 miejsce

2
Bartosz Rzepczyński
0
Łukasz Tkaczyk

o 7-8 miejsce

2
Emil Orłowski
0
Arkadiusz Świtała

o 5-6 miejsce

2
Bartosz Rzepczyński
1
Bartłomiej Truszewski

o 5-6 miejsce

3
Szymon Więch
1
Adam Więch

o 34 miejsce

Źródło: xls
Kategorie
  1. 19:00 - open - 20 zł

Turniej Piątkowy na Solcu (sezon 2019/2020) odbywa się w każdy piątek. Zapisy przyjmowane są osobiście na sali do godz. 19:00. Zawodnicy w zależności od zajętego miejsca zdobywają punkty do klasyfikacji generalnej. Raz na kwartał  następuje podsumowanie punktów oraz rozdanie nagród dla najlepszych zawodników.

 

Miejsce bitwy