luty 21 pią 2020

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2020 - 21.02.2020

zakończony

Rozegrane mecze open 72

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Rafał Suszycki 3:0 Arkadiusz Świtała
półfinał
Rafał Suszycki 3:1 Mateusz Kozanowski
16-tka
Rafał Suszycki 3:1 Adam Polech
ćwierćfinał
Rafał Suszycki 3:0 Bartosz Rzepczyński
finał
Mateusz Kozanowski 3:2 Tomasz Walkiewicz
o 17-24 miejsce
Jacek Kisiel 3:2 Tomasz Walkiewicz
o 17-24 miejsce
Adam Polech 3:2 Jacek Kisiel
16-tka
Jacek Kisiel 3:1 Dariusz Radej
pierwsza runda
Arkadiusz Świtała 2:1 Dariusz Zaręba
o 4 miejsce
Arkadiusz Świtała 3:0 Katarzyna Kozanowska
pierwsza runda
Maciej Lewandowski 3:1 Hoan Le
o 13-16 miejsce
Dariusz Zaręba 3:1 Maciej Lewandowski
16-tka
Adam Polech 3:2 Maciej Lewandowski
o 9-12 miejsce
Maciej Lewandowski 3:0 Tadeusz Figura
pierwsza runda
Maciej Lewandowski 3:1 Krzysztof Tylski
o 9-12 miejsce
Ryszard Nowicki 3:2 Krzysztof Tylski
o 9-12 miejsce
Bartosz Rzepczyński 3:0 Krzysztof Tylski
16-tka
Krzysztof Tylski 3:0 Jacek Malicki
pierwsza runda
Arkadiusz Świtała 3:2 Ryszard Nowicki
ćwierćfinał
Ryszard Nowicki 2:1 Adam Polech
o 7-8 miejsce
Ryszard Nowicki 3:0 Tomasz Słodziński
16-tka
Ryszard Nowicki 3:1 Celik Erdal
pierwsza runda
Tomasz Słodziński 3:0 Hoan Le
pierwsza runda
Hoan Le 3:1 Klaudiusz Łapkiewicz
o 17-24 miejsce
Mateusz Kozanowski 3:0 Krzysztof Kupisiński
o 9-12 miejsce
Dariusz Zaręba 2:1 Bluj Krzysztof
o 5-6 miejsce
Dariusz Zaręba 3:0 Mateusz Kozanowski
o 9-12 miejsce
Paweł Gałecki 3:0 Jacek Kisiel
o 17-24 miejsce
Mateusz Kozanowski 3:2 Paweł Gałecki
o 13-16 miejsce
Bartosz Rzepczyński 3:2 Paweł Gałecki
pierwsza runda
Mateusz Kozanowski 3:0 Daniel Gontarski
pierwsza runda
Dariusz Radej 3:2 Daniel Gontarski
o 17-24 miejsce
Klaudiusz Łapkiewicz 3:0 Daniel Gontarski
o 21-24 miejsce
Rafał Kulpa 3:0 Daniel Gontarski
o 17-24 miejsce
Adam Polech 2:1 Marcin Gałka
o 8 miejsce
Marcin Gałka 3:2 Krzysztof Kupisiński
o 9-12 miejsce
Dariusz Zaręba 3:1 Marcin Gałka
o 7-8 miejsce
Bartosz Rzepczyński 3:0 Krzysztof Kupisiński
ćwierćfinał
Marcin Gałka 3:1 Tomasz Słodziński
o 13-16 miejsce
Bluj Krzysztof 3:2 Dariusz Zaręba
ćwierćfinał
Bartosz Rzepczyński 3:0 Bluj Krzysztof
półfinał
Bluj Krzysztof 3:1 Klaudiusz Łapkiewicz
16-tka
Celik Erdal 3:0 Jacek Malicki
o 26 miejsce
Cezary Karczmarczyk 3:2 Celik Erdal
o 25-32 miejsce
Celik Erdal 3:0 Katarzyna Kozanowska
o 25-32 miejsce (2 runda)
Tomasz Słodziński 3:1 Martyna Wieczorek
o 17-24 miejsce
Klaudiusz Łapkiewicz 3:0 Martyna Wieczorek
pierwsza runda
Bartłomiej Bloch 3:1 Martyna Wieczorek
o 17-24 miejsce
Paweł Gałecki 3:0 Jacek Malicki
o 25-32 miejsce
Krzysztof Tylski 3:0 Dariusz Radej
o 17-24 miejsce
Cezary Karczmarczyk 3:2 Dariusz Radej
o 17-24 miejsce
Dariusz Radej 3:1 Bartłomiej Bloch
o 20 miejsce
Dariusz Radej 3:1 Adam Kulesza
o 25-32 miejsce
Klaudiusz Łapkiewicz 3:1 Tomasz Walkiewicz
o 22 miejsce
Rafał Kulpa 3:1 Tomasz Walkiewicz
pierwsza runda
Krzysztof Tylski 3:1 Rafał Kulpa
o 13-16 miejsce
Rafał Kulpa 3:1 Hoan Le
o 13-16 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:0 Rafał Kulpa
16-tka
Tomasz Słodziński 3:1 Rafał Kulpa
o 14 miejsce
Jacek Kisiel 3:1 Cezary Karczmarczyk
o 18 miejsce
Maciej Lewandowski 3:0 Cezary Karczmarczyk
o 17-24 miejsce
Marcin Gałka 3:1 Cezary Karczmarczyk
pierwsza runda
Cezary Karczmarczyk 3:2 Klaudiusz Łapkiewicz
o 17-24 miejsce
Jacek Kisiel 3:2 Bartłomiej Bloch
o 17-24 miejsce
Dariusz Zaręba 3:0 Bartłomiej Bloch
pierwsza runda
Marcin Gałka 3:1 Bartłomiej Bloch
o 17-24 miejsce
Adam Polech 3:2 Adam Kulesza
pierwsza runda
Celik Erdal 3:0 Adam Kulesza
o 25-32 miejsce (3 runda)
Tadeusz Figura 3:2 Adam Kulesza
o 28 miejsce
Jacek Malicki 3:2 Tadeusz Figura
o 25-32 miejsce (3 runda)
Bartłomiej Bloch 3:0 Tadeusz Figura
o 25-32 miejsce
Hoan Le 3:1 Katarzyna Kozanowska
o 25-32 miejsce