luty 14 pią 2020

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2020 - 14.02.2020

zakończony

Rozegrane mecze open 73

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Szymon Sakowicz 3:1 Krystian Spilaszek
ćwierćfinał
Tomasz Słodziński 2:1 Krystian Spilaszek
o 9-12 miejsce
Krystian Spilaszek 3:0 Jan Molak
pierwsza runda
Rafał Suszycki 3:2 Krzysztof Tylski
finał
Rafał Suszycki 3:1 Ryszard Nowicki
półfinał
Rafał Suszycki 3:0 Daniel Gontarski
16-tka
Rafał Suszycki 3:0 Mariusz Wołowiecki
ćwierćfinał
Maciej Lewandowski 3:0 Daniel Gontarski
o 17-24 miejsce
Arkadiusz Troszczyński 2:0 Krystian Spilaszek
o 9-12 miejsce
Ryszard Nowicki 3:0 Arkadiusz Troszczyński
16-tka
Arkadiusz Troszczyński 2:1 Kamil Wojtyński
o 7-8 miejsce
Arkadiusz Troszczyński 3:2 Cezary Karczmarczyk
pierwsza runda
Krzysztof Tylski 3:1 Szymon Sakowicz
półfinał
Maciej Lewandowski 2:0 Jarosław Król
o 18 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:0 Jarosław Król
o 17-24 miejsce
Jarosław Król 2:1 Cezary Karczmarczyk
o 17-24 miejsce
Krystian Spilaszek 3:0 Krzysztof Kubkowski
16-tka
Krzysztof Kubkowski 3:0 Łukasz Szczęśniak
o 13-16 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:0 Krzysztof Kubkowski
o 13-16 miejsce
Krzysztof Kupisiński 2:0 Tomasz Okuniewicz
o 9-12 miejsce
Mariusz Wołowiecki 2:1 Krzysztof Kupisiński
o 7-8 miejsce
Andrzej Górczak 3:2 Maciej Lewandowski
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kubkowski 3:1 Andrzej Górczak
pierwsza runda
Kamil Wojtyński 2:1 Andrzej Górczak
o 13-16 miejsce
Andrzej Górczak 3:1 Jan Molak
o 25-32 miejsce
Paweł Gałecki 3:0 Dariusz Radej
o 25-32 miejsce
Daniel Gontarski 3:1 Jarosław Król
pierwsza runda
Szymon Sakowicz 3:2 Krzysztof Kupisiński
16-tka
Szymon Sakowicz 3:1 Kamil Wojtyński
pierwsza runda
Arkadiusz Troszczyński 3:0 Łukasz Sakowicz
o 13-16 miejsce
Łukasz Sakowicz 2:1 Andrzej Górczak
o 13-16 miejsce
Łukasz Sakowicz 3:1 Dariusz Radej
pierwsza runda
Arkadiusz Troszczyński 3:1 Maciej Stachowiak
o 17-24 miejsce
Maciej Stachowiak 3:0 Daniel Gontarski
o 21-24 miejsce
Maciej Stachowiak 3:0 Tetiana Borkivest
o 25-32 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:0 Sławomir Cembrzyński
pierwsza runda
Krzysztof Tylski 3:0 Marcin Gałka
16-tka
Marcin Gałka 3:0 Maciej Stachowiak
pierwsza runda
Marcin Gałka 3:1 Łukasz Szczęśniak
o 13-16 miejsce
Mariusz Wołowiecki 2:1 Marcin Gałka
o 9-12 miejsce
Krzysztof Tylski 3:1 Tomasz Słodziński
ćwierćfinał
Tomasz Słodziński 3:1 Łukasz Szczęśniak
16-tka
Tomasz Słodziński 3:0 Adam Starzyński
pierwsza runda
Ryszard Nowicki 3:1 Tomasz Okuniewicz
ćwierćfinał
Tomasz Okuniewicz 2:0 Marcin Gałka
o 9-12 miejsce
Tomasz Okuniewicz 3:2 Mateusz Leźnicki
pierwsza runda
Kamil Wojtyński 3:0 Daniel Gontarski
o 17-24 miejsce
Kamil Wojtyński 3:0 Sławomir Cembrzyński
o 25-32 miejsce
Kamil Wojtyński 2:1 Tomasz Słodziński
o 9-12 miejsce
Łukasz Szczęśniak 3:2 Leszek Michalski
pierwsza runda
Maciej Lewandowski 3:0 Karolina Zielińska
pierwsza runda
Łukasz Szczęśniak 3:0 Karolina Zielińska
o 17-24 miejsce
Karolina Zielińska 3:0 Radosław Woźniak
o 25-32 miejsce
Mariusz Wołowiecki 3:2 Maciej Lewandowski
16-tka
Mariusz Wołowiecki 2:1 Ryszard Nowicki
o 5-6 miejsce
Mariusz Wołowiecki 3:2 Paweł Gałecki
pierwsza runda
Maciej Lewandowski 3:0 Leszek Michalski
o 17-24 miejsce
Łukasz Sakowicz 3:0 Leszek Michalski
o 17-24 miejsce
Leszek Michalski 3:1 Maciej Stachowiak
o 17-24 miejsce
Mateusz Leźnicki 3:0 Tetiana Borkivest
o 28 miejsce
Mateusz Leźnicki 3:0 Radosław Woźniak
o 25-32 miejsce (2 runda)
Dariusz Radej 3:1 Mateusz Leźnicki
o 25-32 miejsce (3 runda)
Dariusz Radej 3:0 Jan Molak
o 26 miejsce
Marcin Gałka 3:0 Cezary Karczmarczyk
o 17-24 miejsce
Cezary Karczmarczyk 3:1 Karolina Zielińska
o 17-24 miejsce
Cezary Karczmarczyk 3:0 Mateusz Leźnicki
o 25-32 miejsce
Jan Molak 3:0 Sławomir Cembrzyński
o 25-32 miejsce (2 runda)
Krzysztof Tylski 3:0 Tetiana Borkivest
pierwsza runda
Jan Molak 3:0 Tetiana Borkivest
o 25-32 miejsce (3 runda)
Ryszard Nowicki 3:0 Radosław Woźniak
pierwsza runda
Sławomir Cembrzyński 3:0 Radosław Woźniak
o 30 miejsce
Leszek Michalski 3:0 Adam Starzyński
o 25-32 miejsce
Tetiana Borkivest 3:0 Adam Starzyński
o 25-32 miejsce (2 runda)