marzec 06 pią 2020

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2020 - 06.03.2020

zakończony

Rozegrane mecze open 75

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Rafał Suszycki 3:1 Maciej Lewandowski
ćwierćfinał
Rafał Suszycki 3:0 Paweł Gałecki
16-tka
Marian Balak 3:1 Rafał Suszycki
półfinał
Tomasz Walkiewicz 2:1 Grzegorz Sobczyński
o 13-16 miejsce
Tomasz Walkiewicz 3:2 Sławomir Mikołajewicz
o 14 miejsce
Maciej Lewandowski 3:2 Sławomir Mikołajewicz
pierwsza runda
Sławomir Mikołajewicz 3:2 Arkadiusz Troszczyński
o 17-24 miejsce
Maciej Lewandowski 3:1 Marcin Gałka
o 10 miejsce
Rafał Suszycki 2:1 Andrzej Piotrowski
o 5-6 miejsce
Andrzej Piotrowski 2:1 Sławomir Mikołajewicz
o 13-16 miejsce
Andrzej Piotrowski 3:1 Jarosław Król
pierwsza runda
Andrzej Piotrowski 2:0 Krzysztof Kupisiński
o 7-8 miejsce
Bluj Krzysztof 3:0 Andrzej Piotrowski
16-tka
Marcin Gałka 3:2 Arkadiusz Troszczyński
16-tka
Arkadiusz Troszczyński 3:0 Jacek Malicki
pierwsza runda
Ryszard Nowicki 3:0 Krzysztof Rzetecki
pierwsza runda
Mateusz Król 3:2 Ryszard Nowicki
16-tka
Sławomir Mikołajewicz 3:1 Stanisław Janiszewski
o 25-32 miejsce
Stanisław Janiszewski 2:1 Wojciech Wypyszyński
o 25-32 miejsce (3 runda)
Stanisław Janiszewski 2:0 Jacek Malicki
o 26 miejsce
Paweł Gałecki 3:0 Jarosław Król
o 17-24 miejsce
Jarosław Król 3:2 Przemysław Kowalski
o 25-32 miejsce
Dominik Joński 3:0 Krzysztof Kubkowski
pierwsza runda
Ryszard Nowicki 3:1 Krzysztof Kubkowski
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kubkowski 3:1 Wojciech Wypyszyński
o 25-32 miejsce
Maciej Lewandowski 3:1 Grzegorz Sobczyński
16-tka
Grzegorz Sobczyński 3:0 Stanisław Janiszewski
pierwsza runda
Paweł Gałecki 3:0 Grzegorz Sobczyński
o 13-16 miejsce
Krzysztof Kupisiński 2:1 Maciej Lewandowski
o 9-12 miejsce
Krzysztof Kupisiński 2:1 Ryszard Nowicki
o 13-16 miejsce
Dariusz Zaręba 2:1 Krzysztof Kupisiński
o 8 miejsce
Dariusz Zaręba 3:0 Tomasz Walkiewicz
o 13-16 miejsce
Paweł Gałecki 2:0 Dariusz Zaręba
o 7-8 miejsce
Dariusz Zaręba 3:2 Marcin Gałka
o 9-12 miejsce
Paweł Gałecki 3:1 Mateusz Król
o 9-12 miejsce
Paweł Gałecki 2:1 Bluj Krzysztof
o 5-6 miejsce
Dariusz Zaręba 3:0 Wojciech Wypyszyński
pierwsza runda
Wojciech Wypyszyński 3:1 Miłosz Zaręba
o 28 miejsce
Marian Balak 3:2 Dominik Joński
ćwierćfinał
Marian Balak 3:2 Dariusz Zaręba
16-tka
Marian Balak 3:0 Mariusz Wołowiecki
finał
Krzysztof Kupisiński 3:0 Piotr Lech
pierwsza runda
Bluj Krzysztof 3:1 Marcin Gałka
ćwierćfinał
Krzysztof Kubkowski 2:0 Tomasz Słodziński
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:1 Tomasz Słodziński
o 17-24 miejsce
Marian Balak 3:0 Tomasz Słodziński
pierwsza runda
Tomasz Słodziński 3:2 Mateusz Leźnicki
o 25-32 miejsce
Łukasz Szczęśniak 2:0 Jarosław Król
o 17-24 miejsce
Grzegorz Sobczyński 3:0 Łukasz Szczęśniak
o 17-24 miejsce
Marcin Gałka 3:0 Łukasz Szczęśniak
pierwsza runda
Dariusz Zaręba 3:1 Krzysztof Rzetecki
o 17-24 miejsce
Krzysztof Rzetecki 3:0 Miłosz Zaręba
o 25-32 miejsce
Jakub Wojdat 2:0 Krzysztof Rzetecki
o 17-24 miejsce
Mateusz Król 3:0 Miłosz Zaręba
pierwsza runda
Mariusz Wołowiecki 3:1 Mateusz Król
ćwierćfinał
Jacek Malicki 2:0 Miłosz Zaręba
o 25-32 miejsce (3 runda)
Mariusz Wołowiecki 3:0 Krzysztof Kupisiński
16-tka
Mariusz Wołowiecki 3:1 Bluj Krzysztof
półfinał
Mariusz Wołowiecki 3:1 Jakub Wojdat
pierwsza runda
Tomasz Walkiewicz 3:2 Jakub Wojdat
o 17-24 miejsce
Jakub Wojdat 5:0 Piotr Lech
o 25-32 miejsce
Jakub Wojdat 2:0 Łukasz Szczęśniak
o 17-24 miejsce
Andrzej Piotrowski 3:2 Leszek Michalski
o 17-24 miejsce
Leszek Michalski 2:1 Arkadiusz Troszczyński
o 17-24 miejsce
Leszek Michalski 2:1 Krzysztof Kubkowski
o 17-24 miejsce
Paweł Gałecki 3:1 Leszek Michalski
pierwsza runda
Jakub Wojdat 2:0 Leszek Michalski
o 18 miejsce
Łukasz Szczęśniak 3:0 Jacek Malicki
o 25-32 miejsce
Jacek Malicki 2:0 Przemysław Kowalski
o 25-32 miejsce (2 runda)
Stanisław Janiszewski 2:0 Kamil Biernat
o 25-32 miejsce (2 runda)
Leszek Michalski 3:0 Kamil Biernat
o 25-32 miejsce
Kamil Biernat 2:1 Przemysław Kowalski
o 30 miejsce
Bluj Krzysztof 3:1 Przemysław Kowalski
pierwsza runda
Tomasz Walkiewicz 3:1 Mateusz Leźnicki
pierwsza runda
Wojciech Wypyszyński 2:0 Mateusz Leźnicki
o 25-32 miejsce (2 runda)