luty 07 pią 2020

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019/2020 - 7.02.2020

zakończony

Rozegrane mecze open 57

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Jarosław Okruch 3:2 Grzegorz Sobczyński
o 5-6 miejsce
Jarosław Okruch 3:1 Tomasz Słodziński
o 9-12 miejsce
Jarosław Okruch 3:0 Martyna Wieczorek
pierwsza runda
Maciej Lewandowski 3:1 Tomasz Słodziński
o 9-12 miejsce
Mariusz Wołowiecki 3:0 Maciej Lewandowski
ćwierćfinał
Jacek Kisiel 3:2 Andrzej Piotrowski
16-tka
Jarosław Okruch 3:1 Andrzej Piotrowski
o 13-16 miejsce
Maciej Lewandowski 3:1 Arkadiusz Troszczyński
16-tka
Arkadiusz Troszczyński 3:0 Ryszard Nowicki
o 14 miejsce
Arkadiusz Troszczyński 3:2 Katarzyna Kozanowska
o 13-16 miejsce
Ryszard Nowicki 3:2 Andrzej Piotrowski
o 13-16 miejsce
Mateusz Kozanowski 3:1 Ryszard Nowicki
o 13-16 miejsce
Mariusz Wołowiecki 3:0 Grzegorz Sobczyński
półfinał
Krzysztof Kupisiński 3:2 Arkadiusz Troszczyński
o 13-16 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:2 Mateusz Kozanowski
o 8 miejsce
Norbert Zielony 3:1 Krzysztof Kupisiński
o 7-8 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:0 Mateusz Król
o 9-12 miejsce
Mateusz Kozanowski 3:1 Ocipka Kamil
o 17-24 miejsce
Norbert Zielony 3:2 Ocipka Kamil
pierwsza runda
Ocipka Kamil 3:0 Leszek Michalski
o 17-24 miejsce
Jarosław Okruch 3:0 Mateusz Kozanowski
o 7-8 miejsce
Mateusz Kozanowski 3:1 Maciej Lewandowski
o 9-12 miejsce
Mateusz Kozanowski 3:1 Klaudiusz Łapkiewicz
pierwsza runda
Norbert Zielony 3:0 Jacek Kisiel
o 9-12 miejsce
Grzegorz Sobczyński 3:0 Norbert Zielony
16-tka
Norbert Zielony 3:2 Damian Kwapisz
o 5-6 miejsce
Norbert Zielony 3:2 Katarzyna Kozanowska
o 13-16 miejsce
Jarosław Okruch 3:1 Piotr Derecki
o 17-24 miejsce
Mariusz Wołowiecki 3:1 Piotr Derecki
pierwsza runda
Grzegorz Sobczyński 3:2 Tomasz Słodziński
ćwierćfinał
Tomasz Słodziński 3:0 Mateusz Leźnicki
16-tka
Mateusz Król 3:0 Maciej Lewandowski
o 10 miejsce
Mateusz Król 3:1 Katarzyna Kozanowska
pierwsza runda
Bluj Krzysztof 3:1 Jacek Kisiel
ćwierćfinał
Bluj Krzysztof 3:2 Jarosław Okruch
16-tka
Bluj Krzysztof 3:1 Damian Kwapisz
półfinał
Mariusz Wołowiecki 3:2 Bluj Krzysztof
finał
Damian Kwapisz 3:0 Ryszard Nowicki
16-tka
Damian Kwapisz 2:0 Grzegorz Sobczyński
o 6 miejsce
Damian Kwapisz 3:1 Mateusz Król
ćwierćfinał
Krzysztof Kupisiński 3:1 Martyna Wieczorek
o 17-24 miejsce
Martyna Wieczorek 3:1 Leszek Michalski
o 20 miejsce
Mateusz Leźnicki 3:2 Martyna Wieczorek
o 17-24 miejsce
Mariusz Wołowiecki 3:1 Krzysztof Kupisiński
16-tka
Maciej Lewandowski 3:1 Leszek Michalski
pierwsza runda
Andrzej Piotrowski 3:1 Leszek Michalski
o 17-24 miejsce
Leszek Michalski 3:2 Piotr Derecki
o 17-24 miejsce
Ocipka Kamil 3:0 Mateusz Leźnicki
o 18 miejsce
Norbert Zielony 3:0 Klaudiusz Łapkiewicz
o 17-24 miejsce
Klaudiusz Łapkiewicz 3:0 Piotr Derecki
o 22 miejsce
Mateusz Leźnicki 3:2 Klaudiusz Łapkiewicz
o 17-24 miejsce
Katarzyna Kozanowska 3:1 Andrzej Piotrowski
o 16 miejsce
Katarzyna Kozanowska 3:1 Mateusz Leźnicki
o 17-24 miejsce
Ryszard Nowicki 3:0 Paweł Rączkowski
o 17-24 miejsce
Ocipka Kamil 3:0 Paweł Rączkowski
o 17-24 miejsce
Piotr Derecki 3:0 Paweł Rączkowski
o 21-24 miejsce
Mateusz Leźnicki 3:0 Paweł Rączkowski
pierwsza runda