styczeń 31 pią 2020

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019/2020 - 31.01.2020

zakończony

Rozegrane mecze open 51

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Tomasz Walkiewicz 3:1 Piotr Pluta
ćwierćfinał
Bartłomiej Truszewski 3:1 Tomasz Walkiewicz
półfinał
Adam Molenda 3:0 Arkadiusz Świtała
finał
Adam Molenda 3:0 Dominik Joński
16-tka
Adam Molenda 3:0 Jacek Kisiel
półfinał
Arkadiusz Świtała 3:0 Arkadiusz Troszczyński
16-tka
Arkadiusz Świtała 3:2 Emil Orłowski
półfinał
Bartłomiej Truszewski 3:2 Andrzej Piesio
ćwierćfinał
Andrzej Piesio 3:0 Tadeusz Figura
16-tka
Andrzej Piesio 3:0 Andrzej Piotrowski
o 17-24 miejsce
Dariusz Zaręba 3:0 Arkadiusz Troszczyński
o 17-24 miejsce
Tomasz Walkiewicz 3:1 Krzysztof Tylski
16-tka
Krzysztof Tylski 3:2 Tomasz Słodziński
o 17-24 miejsce
Ryszard Nowicki 3:1 Bartłomiej Truszewski
finał
Ryszard Nowicki 3:0 Stanisław Trzeszczkowski
16-tka
Ryszard Nowicki 3:1 Damian Kwapisz
ćwierćfinał
Damian Kwapisz 3:0 Stanisław Janiszewski
16-tka
Piotr Pluta 2:0 Jacek Kisiel
o 9-12 miejsce
Piotr Pluta 3:0 Miłosz Zaręba
16-tka
Arkadiusz Świtała 3:0 Grzegorz Sobczyński
ćwierćfinał
Grzegorz Sobczyński 3:0 Jarosław Król
16-tka
Damian Kwapisz 3:1 Krzysztof Kupisiński
o 17-24 miejsce
Jakub Orłowski 3:2 Dariusz Zaręba
ćwierćfinał
Dariusz Zaręba 3:0 Szymon Więch
16-tka
Łukasz Tkaczyk 3:0 Sławomir Rutkowski
16-tka
Łukasz Tkaczyk 3:0 Stanisław Trzeszczkowski
o 17-24 miejsce
Bartosz Rzepczyński 2:0 Tomasz Walkiewicz
o 9-12 miejsce
Adam Molenda 3:2 Bartosz Rzepczyński
ćwierćfinał
Bartosz Rzepczyński 3:0 Andrzej Piotrowski
16-tka
Bartosz Rzepczyński 2:1 Bartłomiej Truszewski
o 5-6 miejsce
Bartosz Rzepczyński 2:0 Łukasz Tkaczyk
o 7-8 miejsce
Jacek Kisiel 3:1 Tomasz Słodziński
ćwierćfinał
Tomasz Słodziński 3:2 Mateusz Król
16-tka
Piotr Pluta 3:1 Mateusz Król
o 17-24 miejsce
Bluj Krzysztof 3:0 Grzegorz Sobczyński
o 17-24 miejsce
Bluj Krzysztof 3:0 Szymon Więch
o 33-48 miejsce
Emil Orłowski 2:0 Damian Kwapisz
o 9-12 miejsce
Bartosz Rzepczyński 3:0 Tadeusz Figura
o 17-24 miejsce
Jacek Kisiel 3:1 Jan Molak
16-tka
Emil Orłowski 2:0 Arkadiusz Świtała
o 5-6 miejsce
Emil Orłowski 2:0 Piotr Pluta
o 7-8 miejsce
Emil Orłowski 3:2 Krzysztof Kupisiński
16-tka
Emil Orłowski 3:1 Bluj Krzysztof
pierwsza runda
Emil Orłowski 3:0 Łukasz Tkaczyk
ćwierćfinał
Łukasz Tkaczyk 2:0 Jakub Orłowski
o 9-12 miejsce
Ryszard Nowicki 3:0 Jakub Orłowski
półfinał
Jakub Orłowski 3:1 Andrzej Górczak
16-tka
Bartłomiej Truszewski 3:2 Damian Zych
16-tka
Krzysztof Kupisiński 3:1 Adam Więch
o 33-48 miejsce
Szymon Więch 3:1 Adam Więch
pierwsza runda
Szymon Więch 3:1 Adam Więch
o 34 miejsce