styczeń 10 pią 2020

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019/2020 - 10.01.2020

zakończony

Rozegrane mecze open 74

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Rafał Suszycki 3:0 Krzysztof Kupisiński
16-tka
Rafał Suszycki 3:2 Paweł Michalski
ćwierćfinał
Rafał Suszycki 3:0 Andrzej Górczak
pierwsza runda
Rafał Suszycki 3:2 Piotr Lewandowski
finał
Rafał Kulpa 3:2 Andrzej Piesio
o 25-32 miejsce (2 runda)
Maciej Lewandowski 3:0 Wojcieska Aneta
o 20 miejsce
Ocipka Kamil 3:2 Andrzej Piotrowski
o 9-12 miejsce
Andrzej Piotrowski 3:0 Filip Budu
o 13-16 miejsce
Andrzej Piotrowski 3:1 Marcin Gałka
pierwsza runda
Klaudiusz Pobudzin 3:1 Arkadiusz Troszczyński
o 25-32 miejsce
Ocipka Kamil 3:2 Ryszard Nowicki
16-tka
Ryszard Nowicki 3:0 Kamil Wojtyński
pierwsza runda
Łukasz Sakowicz 3:1 Grzegorz Sobczyński
pierwsza runda
Dariusz Zaręba 3:1 Krzysztof Kupisiński
o 13-16 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:0 Filip Budu
o 13-16 miejsce
Bluj Krzysztof 3:1 Paweł Michalski
o 7-8 miejsce
Arkadiusz Troszczyński 3:2 Antoni Buchalski
o 25-32 miejsce (3 runda)
Szymon Sakowicz 3:0 Antoni Buchalski
o 25-32 miejsce
Antoni Buchalski 3:0 Kamil Wojtyński
o 25-32 miejsce (2 runda)
Dariusz Zaręba 3:1 Ocipka Dominik
o 17-24 miejsce
Dariusz Zaręba 3:0 Ocipka Kamil
o 7-8 miejsce
Dariusz Zaręba 3:0 Tomasz Słodziński
o 9-12 miejsce
Ocipka Dominik 3:1 Andrzej Piesio
pierwsza runda
Ocipka Dominik 3:0 Wojcieska Aneta
o 17-24 miejsce
Ocipka Kamil 3:1 Dariusz Zaręba
pierwsza runda
Wojcieska Aneta 3:1 Miłosz Zaręba
pierwsza runda
Andrzej Górczak 3:0 Andrzej Piesio
o 25-32 miejsce
Andrzej Górczak 3:0 Ryszard Nowicki
o 17-24 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:0 Andrzej Górczak
o 13-16 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:1 Maciej Lewandowski
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:2 Bartłomiej Truszewski
pierwsza runda
Bluj Krzysztof 3:1 Bartłomiej Truszewski
o 9-12 miejsce
Paweł Michalski 3:0 Adam Polech
o 9-12 miejsce
Adam Polech 2:1 Bartłomiej Truszewski
o 9-12 miejsce
Rafał Suszycki 3:0 Mateusz Sakowicz
półfinał
Mateusz Sakowicz 3:0 Wojcieska Aneta
16-tka
Mateusz Sakowicz 3:2 Bluj Krzysztof
ćwierćfinał
Maciej Lewandowski 3:2 Szymon Sakowicz
pierwsza runda
Krzysztof Kupisiński 3:0 Szymon Sakowicz
o 17-24 miejsce
Ocipka Dominik 3:1 Szymon Sakowicz
o 17-24 miejsce
Łukasz Sakowicz 3:0 Andrzej Górczak
o 13-16 miejsce
Mateusz Cymerman 3:0 Łukasz Sakowicz
16-tka
Adam Polech 3:0 Łukasz Sakowicz
o 13-16 miejsce
Andrzej Piotrowski 3:1 Klaudiusz Pobudzin
o 17-24 miejsce
Adam Polech 3:1 Klaudiusz Pobudzin
pierwsza runda
Filip Budu 3:0 Wojcieska Aneta
o 17-24 miejsce
Mateusz Cymerman 3:0 Filip Budu
pierwsza runda
Marcin Gałka 3:0 Maciej Lewandowski
o 17-24 miejsce
Ocipka Dominik 3:2 Marcin Gałka
o 18 miejsce
Adam Polech 3:2 Marcin Gałka
o 17-24 miejsce
Piotr Lewandowski 3:0 Maciej Lewandowski
16-tka
Piotr Lewandowski 3:0 Antoni Buchalski
pierwsza runda
Piotr Lewandowski 3:0 Ocipka Kamil
ćwierćfinał
Piotr Lewandowski 3:1 Mateusz Cymerman
półfinał
Andrzej Piotrowski 2:0 Tomasz Słodziński
o 9-12 miejsce
Tomasz Słodziński 3:2 Arkadiusz Troszczyński
pierwsza runda
Mateusz Cymerman 3:1 Tomasz Słodziński
ćwierćfinał
Tomasz Słodziński 3:2 Adam Polech
16-tka
Dariusz Zaręba 3:1 Kamil Wojtyński
o 25-32 miejsce
Bluj Krzysztof 3:0 Andrzej Piotrowski
16-tka
Mateusz Sakowicz 2:1 Bluj Krzysztof
o 5-6 miejsce
Bluj Krzysztof 3:2 Damian Kwapisz
pierwsza runda
Damian Kwapisz 3:1 Arkadiusz Troszczyński
o 26 miejsce
Marcin Gałka 3:1 Damian Kwapisz
o 25-32 miejsce
Damian Kwapisz 3:0 Rafał Kulpa
o 25-32 miejsce (3 runda)
Andrzej Piesio 3:1 Miłosz Zaręba
o 29-32 miejsce (2 runda)
Damian Kwapisz 3:0 Miłosz Zaręba
o 25-32 miejsce (2 runda)
Paweł Michalski 3:0 Rafał Kulpa
pierwsza runda
Antoni Buchalski 3:0 Rafał Kulpa
o 28 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:2 Rafał Kulpa
o 25-32 miejsce
Szymon Sakowicz 3:1 Kamil Ślusarczyk
o 22 miejsce
Łukasz Sakowicz 3:0 Kamil Ślusarczyk
o 17-24 miejsce
Marcin Gałka 3:0 Kamil Ślusarczyk
o 17-24 miejsce
Kamil Ślusarczyk 3:1 Miłosz Zaręba
o 25-32 miejsce