styczeń 24 pią 2020

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019/2020 - 24.01.2020

zakończony

Rozegrane mecze open 58

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Adam Dorsz 3:0 Arkadiusz Troszczyński
ćwierćfinał
Adam Dorsz 3:2 Marek Krystian
półfinał
Adam Dorsz 3:2 Adam Polech
finał
Adam Dorsz 3:0 Piotr Lech
pierwsza runda
Rafał Suszycki 3:1 Arkadiusz Świtała
półfinał
Rafał Suszycki 3:1 Sławomir Rutkowski
ćwierćfinał
Rafał Suszycki 3:1 Stanisław Trzeszczkowski
16-tka
Rafał Suszycki 3:1 Łukasz Tkaczyk
finał
Arkadiusz Świtała 3:0 Bartłomiej Truszewski
16-tka
Arkadiusz Świtała 3:1 Krzysztof Tylski
ćwierćfinał
Krzysztof Tylski 3:0 Krzysztof Mazur
16-tka
Piotr Pluta 3:1 Stanisław Janiszewski
pierwsza runda
Tomasz Słodziński 2:1 Stanisław Janiszewski
o 33-48 miejsce
Michał Kurek 2:1 Stanisław Janiszewski
o 34 miejsce
Ryszard Nowicki 3:0 Sylwester Wójcik
16-tka
Sławomir Rutkowski 2:0 Sylwester Wójcik
o 17-24 miejsce
Stanisław Trzeszczkowski 3:0 Jarosław Król
pierwsza runda
Daniel Gontarski 2:1 Jarosław Król
o 33-48 miejsce
Dominik Joński 3:0 Dariusz Zaręba
ćwierćfinał
Dominik Joński 3:1 Krzysztof Cudny
16-tka
Piotr Pluta 2:0 Arkadiusz Troszczyński
o 17-24 miejsce
Piotr Pluta 2:0 Grzegorz Sobczyński
o 9-12 miejsce
Dariusz Zaręba 2:1 Piotr Pluta
o 7-8 miejsce
Łukasz Tkaczyk 3:0 Grzegorz Sobczyński
półfinał
Krzysztof Kupisiński 3:0 Piotr Pluta
16-tka
Grzegorz Sobczyński 3:0 Krzysztof Kupisiński
ćwierćfinał
Dariusz Zaręba 2:0 Arkadiusz Świtała
o 9-12 miejsce
Krzysztof Cudny 2:0 Krzysztof Tylski
o 17-24 miejsce
Dominik Joński 2:1 Krzysztof Cudny
o 9-12 miejsce
Marek Krystian 3:0 Tomasz Słodziński
16-tka
Marek Krystian 3:0 Michał Kurek
pierwsza runda
Andrzej Górczak 2:1 Ryszard Nowicki
o 17-24 miejsce
Sławomir Rutkowski 3:0 Andrzej Górczak
16-tka
Dariusz Zaręba 2:0 Bartłomiej Truszewski
o 17-24 miejsce
Dariusz Zaręba 3:1 Daniel Gontarski
16-tka
Adam Polech 3:0 Ryszard Nowicki
ćwierćfinał
Adam Polech 3:0 Dominik Joński
półfinał
Adam Polech 3:1 Piotr Gradek
16-tka
Bluj Krzysztof 2:0 Piotr Lech
o 33-48 miejsce
Adam Dorsz 3:1 Piotr Lewandowski
16-tka
Piotr Lewandowski 2:0 Krzysztof Kupisiński
o 17-24 miejsce
Piotr Lewandowski 2:0 Marek Krystian
o 9-12 miejsce
Damian Kwapisz 2:0 Tomasz Słodziński
o 17-24 miejsce
Bluj Krzysztof 2:0 Miłosz Zaręba
o 17-24 miejsce
Grzegorz Sobczyński 3:0 Osmulski Bartosz
16-tka
Łukasz Tkaczyk 3:0 Damian Kwapisz
ćwierćfinał
Damian Kwapisz 3:0 Adam Więch
16-tka
Stanisław Trzeszczkowski 2:0 Martyna Wieczorek
o 33-48 miejsce
Daniel Gontarski 3:0 Martyna Wieczorek
pierwsza runda
Marek Krystian 3:0 Miłosz Zaręba
ćwierćfinał
Miłosz Zaręba 3:1 Andrzej Krystosiak
16-tka
Bartłomiej Truszewski 2:1 Klaudiusz Łapkiewicz
o 33-48 miejsce
Piotr Gradek 3:1 Klaudiusz Łapkiewicz
pierwsza runda
Arkadiusz Troszczyński 3:2 Jan Molak
16-tka
Łukasz Tkaczyk 3:2 Bluj Krzysztof
16-tka
Łukasz Tkaczyk 3:0 Jan Roszuk
pierwsza runda
Piotr Pluta 2:0 Michał Kurek
o 33-48 miejsce
Piotr Lewandowski 2:0 Jan Roszuk
o 33-48 miejsce