Iwona Sandecka

Rozegrane mecze 143

Rok Zawodnik Wynik Zawodnik vs. Rodzaj meczu/miejsce
2020-10-31 Iwona Sandecka 1:3 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 10 rozegrany w Skwer Ormiański
2020-10-31 Iwona Sandecka 0:3 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 10 rozegrany w Skwer Ormiański
2020-10-31 Iwona Sandecka 3:2 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 10 rozegrany w Skwer Ormiański
2020-10-31 Iwona Sandecka 0:3 Mariusz (Max) Maksymiuk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 10 rozegrany w Skwer Ormiański
2020-10-31 Iwona Sandecka 0:3 Wojciech Wypyszyński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 10 rozegrany w Skwer Ormiański
2020-10-10 Iwona Sandecka 0:3 Janusz Waszelewski oldboy młodszy - mecz grupowy
6 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w Klub Sportowy "Spójnia - Warszawa"
2020-10-10 Iwona Sandecka 0:3 Mariusz Łysiak oldboy młodszy - mecz grupowy
6 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w Klub Sportowy "Spójnia - Warszawa"
2020-10-10 Iwona Sandecka 0:3 Marcin Ostrowski oldboy młodszy - mecz grupowy
6 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w Klub Sportowy "Spójnia - Warszawa"
2020-10-10 Iwona Sandecka 0:3 Adam Polech oldboy młodszy - mecz grupowy
6 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w Klub Sportowy "Spójnia - Warszawa"
2020-10-10 Iwona Sandecka 0:3 Janusz Mrowiński oldboy młodszy - runda pocieszenia gra o 16
6 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w Klub Sportowy "Spójnia - Warszawa"
2020-10-03 Iwona Sandecka 0:3 Maksymilian Milewski open - mecz grupowy
5 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w Klub Sportowy "Spójnia - Warszawa"
2020-10-03 Iwona Sandecka 0:3 Krzysztof Stępień open - mecz grupowy
5 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w Klub Sportowy "Spójnia - Warszawa"
2020-10-03 Iwona Sandecka 2:3 Franiewski Mateusz open - mecz grupowy
5 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w Klub Sportowy "Spójnia - Warszawa"
2020-10-03 Iwona Sandecka 0:3 Adam Kulesza open - runda pocieszenia gra o 16
5 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w Klub Sportowy "Spójnia - Warszawa"
2020-09-26 Iwona Sandecka 0:3 Paweł Michalski oldboy młodszy - mecz grupowy
4 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w Klub Sportowy "Spójnia - Warszawa"
2020-09-26 Iwona Sandecka 0:3 Mirosław Kubisiak oldboy młodszy - mecz grupowy
4 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w Klub Sportowy "Spójnia - Warszawa"
2020-09-26 Iwona Sandecka 1:3 Jacek Frątczak oldboy młodszy - mecz grupowy
4 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w Klub Sportowy "Spójnia - Warszawa"
2020-09-26 Iwona Sandecka 1:3 Jarosław Grabarczyk oldboy młodszy - runda pocieszenia gra o 16
4 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w Klub Sportowy "Spójnia - Warszawa"
2020-09-19 Iwona Sandecka 0:3 Krzysztof Stępień oldboy młodszy - mecz grupowy
3 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w Klub Sportowy "Spójnia - Warszawa"
2020-09-19 Iwona Sandecka 0:3 Mirosław Kubisiak oldboy młodszy - mecz grupowy
3 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w Klub Sportowy "Spójnia - Warszawa"
2020-09-19 Iwona Sandecka 1:3 Stanisław Janiszewski oldboy młodszy - mecz grupowy
3 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w Klub Sportowy "Spójnia - Warszawa"
2020-09-19 Iwona Sandecka 0:3 Tomasz Wronowski oldboy młodszy - druga runda pocieszenia
3 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w Klub Sportowy "Spójnia - Warszawa"
2020-09-06 Iwona Sandecka 0:3 Świrta Albert inna - mecz turniejowy
CHALLENGER WARSZAWSKI 2020 - Finał rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-09-06 Iwona Sandecka 0:3 Oliver Grochala inna - mecz turniejowy
CHALLENGER WARSZAWSKI 2020 - Finał rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-09-06 Iwona Sandecka 0:3 Zygmunt WOJTIUK inna - mecz turniejowy
CHALLENGER WARSZAWSKI 2020 - Finał rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-09-06 Iwona Sandecka 0:3 Szymon Rybarczyk inna - mecz turniejowy
CHALLENGER WARSZAWSKI 2020 - Finał rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-09-06 Iwona Sandecka 0:3 Patryk Ślifirski inna - mecz turniejowy
CHALLENGER WARSZAWSKI 2020 - Finał rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-08-30 Iwona Sandecka 2:1 Piotr Chrustowski open - mecz turniejowy
Puchar Lata 2020 w tenisie stołowym - Powsin rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-08-30 Iwona Sandecka 2:1 Jacek Getner open - mecz turniejowy
Puchar Lata 2020 w tenisie stołowym - Powsin rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-08-30 Iwona Sandecka 1:2 Wojciech Wypyszyński open - mecz turniejowy
Puchar Lata 2020 w tenisie stołowym - Powsin rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-08-30 Iwona Sandecka 3:0 Gurnani Daksh open - mecz turniejowy
Puchar Lata 2020 w tenisie stołowym - Powsin rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-08-30 Iwona Sandecka 0:3 Artur Kasprzak open - mecz turniejowy
Puchar Lata 2020 w tenisie stołowym - Powsin rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-08-30 Iwona Sandecka 0:2 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Puchar Lata 2020 w tenisie stołowym - Powsin rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-08-29 Iwona Sandecka 0:3 Zbigniew Perzyna oldboy młodszy - mecz grupowy
9 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w Klub Sportowy "Spójnia - Warszawa"
2020-08-29 Iwona Sandecka 0:3 Zdzisław Orzechowski oldboy młodszy - mecz grupowy
9 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w Klub Sportowy "Spójnia - Warszawa"
2020-08-29 Iwona Sandecka 0:3 Piotr Bajek oldboy młodszy - mecz grupowy
9 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w Klub Sportowy "Spójnia - Warszawa"
2020-08-29 Iwona Sandecka 0:3 Janusz Mrowiński oldboy młodszy - mecz grupowy
9 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w Klub Sportowy "Spójnia - Warszawa"
2020-08-29 Iwona Sandecka 3:0 Joanna Ozimkiewicz oldboy młodszy - druga runda pocieszenia
9 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w Klub Sportowy "Spójnia - Warszawa"
2020-08-29 Iwona Sandecka 3:2 Waldemar Śliwiński oldboy młodszy - runda pocieszenia gra o 16
9 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w Klub Sportowy "Spójnia - Warszawa"
2020-08-29 Iwona Sandecka 0:3 Grzegorz Papis oldboy młodszy - runda pocieszenia ćwierćfinał
9 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w Klub Sportowy "Spójnia - Warszawa"
2020-08-23 Iwona Sandecka 0:2 Wiesław Pomarański inna - mecz turniejowy
DejvisCup 2020 - Cykl Drużynowy w Powsinie - Kolejka 10 rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-08-23 Iwona Sandecka 0:2 Wojciech Wypyszyński inna - mecz turniejowy
DejvisCup 2020 - Cykl Drużynowy w Powsinie - Kolejka 10 rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-08-23 Iwona Sandecka 0:2 Wojciech Wypyszyński inna - mecz turniejowy
DejvisCup 2020 - Cykl Drużynowy w Powsinie - Kolejka 10 rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-08-23 Iwona Sandecka 0:2 Paweł Popielczyk inna - mecz turniejowy
DejvisCup 2020 - Cykl Drużynowy w Powsinie - Kolejka 10 rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-08-23 Iwona Sandecka 0:2 Michał Popielczyk inna - mecz turniejowy
DejvisCup 2020 - Cykl Drużynowy w Powsinie - Kolejka 10 rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-08-16 Iwona Sandecka 2:1 Michał Popielczyk inna - mecz turniejowy
DejvisCup 2020 - Cykl Drużynowy w Powsinie - Kolejka 9 rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-08-16 Iwona Sandecka / Jadwiga Motor 3:2 Michał Popielczyk / Julita SOBAŃSKA inna - debel turniejowy
DejvisCup 2020 - Cykl Drużynowy w Powsinie - Kolejka 9 rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-08-16 Iwona Sandecka 1:2 Janusz Pawelski inna - mecz turniejowy
DejvisCup 2020 - Cykl Drużynowy w Powsinie - Kolejka 9 rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-08-16 Iwona Sandecka 0:2 Wiesław Pomarański inna - mecz turniejowy
DejvisCup 2020 - Cykl Drużynowy w Powsinie - Kolejka 9 rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-08-16 Iwona Sandecka / Janusz Pawelski 0:3 Piotr Chrustowski / Paweł Popielczyk inna - debel turniejowy
DejvisCup 2020 - Cykl Drużynowy w Powsinie - Kolejka 9 rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-08-09 Iwona Sandecka 0:3 Paweł Popielczyk inna - mecz turniejowy
CHALLENGER WARSZAWSKI 2020 - Faza 8 rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-08-09 Iwona Sandecka 1:3 Artur Manowski inna - mecz turniejowy
CHALLENGER WARSZAWSKI 2020 - Faza 8 rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-08-09 Iwona Sandecka 0:3 Roman Maćkiewicz inna - mecz turniejowy
CHALLENGER WARSZAWSKI 2020 - Faza 8 rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-08-09 Iwona Sandecka 3:0 Dariusz Maślanka inna - mecz turniejowy
CHALLENGER WARSZAWSKI 2020 - Faza 8 rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-08-09 Iwona Sandecka 0:3 Adrian Zaremba inna - mecz turniejowy
CHALLENGER WARSZAWSKI 2020 - Faza 8 rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-08-09 Iwona Sandecka 0:3 Patryk Ślifirski inna - mecz turniejowy
CHALLENGER WARSZAWSKI 2020 - Faza 8 rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-08-09 Iwona Sandecka 0:3 Szymon Rybarczyk inna - mecz turniejowy
CHALLENGER WARSZAWSKI 2020 - Faza 8 rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-08-07 Iwona Sandecka 0:3 Brylak Damian open - 32-tka
Turniej Wakacyjny w Łomnie - 6 turniej rozegrany w Hala sportowa Szkoły Podstawowej Łomna
2020-08-07 Iwona Sandecka 2:0 Monika Kupisińska open - o 25-32 miejsce
Turniej Wakacyjny w Łomnie - 6 turniej rozegrany w Hala sportowa Szkoły Podstawowej Łomna
2020-08-07 Iwona Sandecka 0:2 Krzysztof Kupisiński open - o 17-24 miejsce
Turniej Wakacyjny w Łomnie - 6 turniej rozegrany w Hala sportowa Szkoły Podstawowej Łomna
2020-07-26 Iwona Sandecka 0:3 Patryk Ślifirski inna - mecz turniejowy
CHALLENGER WARSZAWSKI 2020 - Faza 6 rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-07-26 Iwona Sandecka 1:3 Janusz Pawelski inna - mecz turniejowy
CHALLENGER WARSZAWSKI 2020 - Faza 6 rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-07-26 Iwona Sandecka 3:0 Grzegorz Fedorczuk inna - mecz turniejowy
CHALLENGER WARSZAWSKI 2020 - Faza 6 rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-07-26 Iwona Sandecka 3:2 Michał Popielczyk inna - mecz turniejowy
CHALLENGER WARSZAWSKI 2020 - Faza 6 rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-07-26 Iwona Sandecka 1:3 Mariusz (Max) Maksymiuk inna - mecz turniejowy
CHALLENGER WARSZAWSKI 2020 - Faza 6 rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-07-26 Iwona Sandecka 0:2 Paweł Popielczyk inna - mecz turniejowy
DejvisCup 2020 - Cykl Drużynowy w Powsinie-Kolejka 7 rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-07-26 Iwona Sandecka / SZYMON SZYKULSKI 0:3 Paweł Popielczyk / Janusz Pawelski inna - debel turniejowy
DejvisCup 2020 - Cykl Drużynowy w Powsinie-Kolejka 7 rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-07-26 Iwona Sandecka 0:2 Szymon Rybarczyk inna - mecz turniejowy
DejvisCup 2020 - Cykl Drużynowy w Powsinie-Kolejka 7 rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-07-26 Iwona Sandecka 2:1 Julita SOBAŃSKA inna - mecz turniejowy
DejvisCup 2020 - Cykl Drużynowy w Powsinie-Kolejka 7 rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-07-26 Iwona Sandecka 0:2 Piotr Chrustowski inna - mecz turniejowy
DejvisCup 2020 - Cykl Drużynowy w Powsinie-Kolejka 7 rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-07-26 Iwona Sandecka 0:2 Artur BatMan-owski inna - mecz turniejowy
DejvisCup 2020 - Cykl Drużynowy w Powsinie-Kolejka 7 rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-07-26 Iwona Sandecka 1:2 Michał Popielczyk inna - mecz turniejowy
DejvisCup 2020 - Cykl Drużynowy w Powsinie-Kolejka 7 rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-07-25 Iwona Sandecka 0:3 Marek Michalski oldboy młodszy - mecz grupowy
4 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w Klub Sportowy "Spójnia - Warszawa"
2020-07-25 Iwona Sandecka 3:0 Joanna Ozimkiewicz oldboy młodszy - mecz grupowy
4 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w Klub Sportowy "Spójnia - Warszawa"
2020-07-25 Iwona Sandecka 0:3 Wojciech Wachol oldboy młodszy - mecz grupowy
4 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w Klub Sportowy "Spójnia - Warszawa"
2020-07-25 Iwona Sandecka 0:3 Roman Bem oldboy młodszy - runda pocieszenia gra o 16
4 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w Klub Sportowy "Spójnia - Warszawa"
2020-07-19 Iwona Sandecka 0:2 Roman Maćkiewicz inna - mecz turniejowy
DejvisCup 2020 - Cykl Drużynowy w Powsinie-Kolejka 6 rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-07-19 Iwona Sandecka 0:2 Piotr Chrustowski inna - mecz turniejowy
DejvisCup 2020 - Cykl Drużynowy w Powsinie-Kolejka 6 rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-07-19 Iwona Sandecka 0:2 Michał Popielczyk inna - mecz turniejowy
DejvisCup 2020 - Cykl Drużynowy w Powsinie-Kolejka 6 rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-07-19 Iwona Sandecka 0:2 Paweł Popielczyk inna - mecz turniejowy
DejvisCup 2020 - Cykl Drużynowy w Powsinie-Kolejka 6 rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-07-19 Iwona Sandecka 1:2 Piotr Gradek inna - mecz turniejowy
DejvisCup 2020 - Cykl Drużynowy w Powsinie-Kolejka 6 rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-07-19 Iwona Sandecka 2:0 Julita SOBAŃSKA inna - mecz turniejowy
DejvisCup 2020 - Cykl Drużynowy w Powsinie-Kolejka 6 rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-07-19 Iwona Sandecka 0:2 Wojciech Wypyszyński inna - mecz turniejowy
DejvisCup 2020 - Cykl Drużynowy w Powsinie-Kolejka 6 rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-07-19 Iwona Sandecka 0:2 Szymon Rybarczyk inna - mecz turniejowy
DejvisCup 2020 - Cykl Drużynowy w Powsinie-Kolejka 6 rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-07-18 Iwona Sandecka 0:3 Marek Michalski oldboy młodszy - mecz grupowy
3 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w Klub Sportowy "Spójnia - Warszawa"
2020-07-18 Iwona Sandecka 0:3 Vołkovs Aleksander oldboy młodszy - mecz grupowy
3 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w Klub Sportowy "Spójnia - Warszawa"
2020-07-18 Iwona Sandecka 0:3 Krzysztof Pawlak oldboy młodszy - mecz grupowy
3 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w Klub Sportowy "Spójnia - Warszawa"
2020-07-18 Iwona Sandecka 0:3 Maciej Pigoń oldboy młodszy - druga runda pocieszenia
3 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w Klub Sportowy "Spójnia - Warszawa"
2020-07-12 Iwona Sandecka 0:2 Janusz Pawelski inna - mecz turniejowy
DejvisCup 2020 - Cykl Drużynowy w Powsinie-Kolejka 5 rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-07-12 Iwona Sandecka 0:2 Paweł Popielczyk inna - mecz turniejowy
DejvisCup 2020 - Cykl Drużynowy w Powsinie-Kolejka 5 rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-07-11 Iwona Sandecka 0:3 Sylwester Wójcik oldboy młodszy - mecz grupowy
2 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w Klub Sportowy "Spójnia - Warszawa"
2020-07-11 Iwona Sandecka 0:3 Leszek Pęda oldboy młodszy - mecz grupowy
2 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w Klub Sportowy "Spójnia - Warszawa"
2020-07-11 Iwona Sandecka 2:3 Maciej Pigoń oldboy młodszy - mecz grupowy
2 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w Klub Sportowy "Spójnia - Warszawa"
2020-07-11 Iwona Sandecka 0:3 Dariusz Radej oldboy młodszy - runda pocieszenia gra o 16
2 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w Klub Sportowy "Spójnia - Warszawa"
2020-07-04 Iwona Sandecka 1:3 Zbigniew Perzyna oldboy młodszy - mecz grupowy
1 letnie Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym rozegrany w Klub Sportowy "Spójnia - Warszawa"
2020-07-04 Iwona Sandecka 2:3 Mirosław Kubisiak oldboy młodszy - mecz grupowy
1 letnie Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym rozegrany w Klub Sportowy "Spójnia - Warszawa"
2020-07-04 Iwona Sandecka 0:3 Małgorzata Rudnik oldboy młodszy - mecz grupowy
1 letnie Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym rozegrany w Klub Sportowy "Spójnia - Warszawa"
2020-07-04 Iwona Sandecka 0:3 Bogdan Jurkowski oldboy młodszy - mecz grupowy
1 letnie Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym rozegrany w Klub Sportowy "Spójnia - Warszawa"
2020-07-04 Iwona Sandecka 3:0 Vołkovs Aleksander oldboy młodszy - runda pocieszenia gra o 16
1 letnie Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym rozegrany w Klub Sportowy "Spójnia - Warszawa"
2020-07-04 Iwona Sandecka 3:0 Janusz Waszelewski oldboy młodszy - runda pocieszenia ćwierćfinał
1 letnie Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym rozegrany w Klub Sportowy "Spójnia - Warszawa"
2020-07-04 Iwona Sandecka 1:3 Bogdan Jurkowski oldboy młodszy - runda pocieszenia półfinał
1 letnie Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym rozegrany w Klub Sportowy "Spójnia - Warszawa"
2020-06-11 Iwona Sandecka 0:2 Oliver Grochala open - mecz turniejowy
Puchar Wiosny 2020 w tenisie stołowym rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-06-11 Iwona Sandecka 2:0 Artur Manowski open - mecz turniejowy
Puchar Wiosny 2020 w tenisie stołowym rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-06-11 Iwona Sandecka 0:2 Wiesław Pomarański open - mecz turniejowy
Puchar Wiosny 2020 w tenisie stołowym rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-06-11 Iwona Sandecka 2:3 Marchenko Sania open - mecz turniejowy
Puchar Wiosny 2020 w tenisie stołowym rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-06-11 Iwona Sandecka 0:2 Piotr Derecki open - mecz turniejowy
Puchar Wiosny 2020 w tenisie stołowym rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-06-07 Iwona Sandecka 0:2 Szymon Rybarczyk inna - mecz turniejowy
DejvisCup 2020 - Cykl Drużynowy w Powsinie-Kolejka 1 rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-06-07 Iwona Sandecka 1:2 Zbyszek Samoraj inna - mecz turniejowy
DejvisCup 2020 - Cykl Drużynowy w Powsinie-Kolejka 1 rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-06-07 Iwona Sandecka / Julita SOBAŃSKA 0:3 Łukasz Błaszczyk / Paweł Popielczyk inna - debel turniejowy
DejvisCup 2020 - Cykl Drużynowy w Powsinie-Kolejka 1 rozegrany w Park Kultury w Powsinie
2020-06-06 Iwona Sandecka 1:2 Janusz Pawelski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3 rozegrany w Skwer Ormiański
2020-06-06 Iwona Sandecka 0:2 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3 rozegrany w Skwer Ormiański
2020-06-06 Iwona Sandecka 0:2 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3 rozegrany w Skwer Ormiański
2020-06-06 Iwona Sandecka 0:2 Łukasz Błaszczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3 rozegrany w Skwer Ormiański
2020-06-06 Iwona Sandecka 1:3 Michał Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3 rozegrany w Skwer Ormiański
2020-06-06 Iwona Sandecka 0:3 Andrzej Flomander open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 3 rozegrany w Skwer Ormiański
2020-05-30 Iwona Sandecka 1:2 Piotr Derecki open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2 rozegrany w Skwer Ormiański
2020-05-30 Iwona Sandecka 0:2 Paweł Popielczyk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2 rozegrany w Skwer Ormiański
2020-05-30 Iwona Sandecka 1:3 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2 rozegrany w Skwer Ormiański
2020-05-30 Iwona Sandecka 0:3 Piotr Chrustowski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 2 rozegrany w Skwer Ormiański
2020-05-23 Iwona Sandecka 0:2 Henryk Kalicki open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1 rozegrany w Skwer Ormiański
2020-05-23 Iwona Sandecka 0:2 Artur Manowski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1 rozegrany w Skwer Ormiański
2020-05-23 Iwona Sandecka 0:2 Mariusz (Max) Maksymiuk open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1 rozegrany w Skwer Ormiański
2020-05-23 Iwona Sandecka 2:3 Piotr Chrustowski open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1 rozegrany w Skwer Ormiański
2020-05-23 Iwona Sandecka 1:2 Michał Żyliński open - mecz turniejowy
Cykl Betonowych Turniejów Tenisa Stolowego - Turniej 1 rozegrany w Skwer Ormiański
2020-02-29 Iwona Sandecka 1:3 Janusz Waszelewski oldboy młodszy - mecz grupowy
26 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w
2020-02-29 Iwona Sandecka 2:3 Adam Sitkiewicz oldboy młodszy - mecz grupowy
26 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w
2020-02-29 Iwona Sandecka 0:3 Stanisław Kaczanowski oldboy młodszy - mecz grupowy
26 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w
2020-02-29 Iwona Sandecka 1:3 Małgorzata Rudnik oldboy młodszy - druga runda pocieszenia
26 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w
2020-02-22 Iwona Sandecka 1:3 Janusz Waszelewski oldboy młodszy - mecz grupowy
25 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w
2020-02-22 Iwona Sandecka 0:3 Sylwester Wójcik oldboy młodszy - mecz grupowy
25 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w
2020-02-22 Iwona Sandecka 3:2 Janusz Ćwikliński oldboy młodszy - mecz grupowy
25 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w
2020-02-22 Iwona Sandecka 0:3 Mieczysław Jarońko oldboy młodszy - runda pocieszenia gra o 16
25 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w
2020-02-15 Iwona Sandecka 0:3 Leszek Pęda oldboy młodszy - mecz grupowy
24 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w
2020-02-15 Iwona Sandecka 0:3 Mieczysław Jarońko oldboy młodszy - mecz grupowy
24 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w
2020-02-15 Iwona Sandecka 0:3 Adam Sakowski oldboy młodszy - mecz grupowy
24 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w
2020-02-15 Iwona Sandecka 3:0 Joanna Ozimkiewicz oldboy młodszy - druga runda pocieszenia
24 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w
2020-02-15 Iwona Sandecka 0:3 Jacek Frątczak oldboy młodszy - runda pocieszenia gra o 16
24 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w
2020-02-08 Iwona Sandecka 0:3 Stanisław Sadowski oldboy młodszy - mecz grupowy
23 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w
2020-02-08 Iwona Sandecka 0:3 Mieczysław Jarońko oldboy młodszy - mecz grupowy
23 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w
2020-02-08 Iwona Sandecka 1:3 Kazimierz Drabot oldboy młodszy - mecz grupowy
23 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w
2020-02-08 Iwona Sandecka 3:0 Ryszard Borkowski oldboy młodszy - runda pocieszenia gra o 16
23 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w
2020-02-08 Iwona Sandecka 0:3 Marek Rutkowski oldboy młodszy - runda pocieszenia ćwierćfinał
23 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w
2020-01-25 Iwona Sandecka 0:3 Wojciech Wachol oldboy młodszy - mecz grupowy
21 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020 rozegrany w

Turnieje