marzec 08 pią 2019

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019 - 08.03.2019

zakończony

Rozegrane mecze open 51

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Rafał Suszycki 3:1 Arkadiusz Świtała
finał
Jacek Kisiel 3:0 Maciej Lewandowski
o 9-12 miejsce
Adam Kępa 3:0 Jacek Kisiel
16-tka
Adam Kępa 3:2 Jacek Kisiel
o 5-6 miejsce
Jacek Kisiel 3:0 Paweł Ziółkowski
o 17-24 miejsce
Arkadiusz Świtała 3:1 Dariusz Zaręba
16-tka
Arkadiusz Świtała 3:2 Adam Polech
ćwierćfinał
Rafał Suszycki 3:1 Sławomir Mikołajewicz
ćwierćfinał
Maciej Lewandowski 3:1 Sławomir Mikołajewicz
o 9-12 miejsce
Maciej Lewandowski 3:1 Grzegorz Sobczyński
16-tka
Maciej Lewandowski 3:2 Tomasz Słodziński
o 10 miejsce
Sławomir Mikołajewicz 3:1 Marcin Borucki
16-tka
Marcin Borucki 3:1 Jarosław Król
o 17-24 miejsce
Czesław Kajdan 3:0 Marcin Borucki
o 13-16 miejsce
Jacek Kisiel 3:2 Ryszard Nowicki
o 7-8 miejsce
Ryszard Nowicki 3:0 Sławomir Mikołajewicz
o 9-12 miejsce
Ryszard Nowicki 3:0 Dariusz Zaręba
o 13-16 miejsce
Ryszard Nowicki 3:0 Klaudiusz Pobudzin
o 17-24 miejsce
Ryszard Nowicki 3:1 Damian Kwapisz
o 8 miejsce
Hoan Le 3:1 Jarosław Król
o 17-24 miejsce
Hoan Le 3:1 Grzegorz Sobczyński
o 17-24 miejsce
Robert Dawidko 3:1 Jarosław Król
o 21-24 miejsce
Rafał Suszycki 3:0 Krzysztof Kubkowski
16-tka
Krzysztof Kubkowski 3:2 Marcin Borucki
o 13-16 miejsce
Krzysztof Kubkowski 3:2 Hoan Le
o 17-24 miejsce
Adam Polech 3:0 Krzysztof Kubkowski
o 9-12 miejsce
Tomasz Słodziński 3:1 Krzysztof Kubkowski
o 9-12 miejsce
Grzegorz Sobczyński 3:0 Robert Dawidko
o 17-24 miejsce
Tomasz Słodziński 3:0 Grzegorz Sobczyński
o 17-24 miejsce
Jacek Kisiel 3:0 Krzysztof Kupisiński
o 13-16 miejsce
Czesław Kajdan 3:2 Krzysztof Kupisiński
o 14 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:0 Eryk Skonieczny
o 17-24 miejsce
Damian Kwapisz 3:1 Krzysztof Kupisiński
16-tka
Dariusz Zaręba 3:2 Marcin Borucki
o 16 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:0 Dariusz Zaręba
o 13-16 miejsce
Czesław Kajdan 3:0 Robert Dawidko
o 17-24 miejsce
Rafał Suszycki 3:1 Bartłomiej Truszewski
półfinał
Bartłomiej Truszewski 3:2 Maciej Lewandowski
ćwierćfinał
Bartłomiej Truszewski 3:0 Czesław Kajdan
16-tka
Bartłomiej Truszewski 3:1 Adam Polech
o 5-6 miejsce
Arkadiusz Świtała 3:2 Adam Kępa
półfinał
Adam Kępa 3:0 Damian Kwapisz
ćwierćfinał
Adam Polech 3:2 Ryszard Nowicki
16-tka
Adam Polech 3:0 Damian Kwapisz
o 7-8 miejsce
Paweł Ziółkowski 3:0 Hoan Le
o 18 miejsce
Grzegorz Sobczyński 3:1 Klaudiusz Pobudzin
o 20 miejsce
Paweł Ziółkowski 3:1 Klaudiusz Pobudzin
o 17-24 miejsce
Tomasz Słodziński 3:2 Czesław Kajdan
o 13-16 miejsce
Damian Kwapisz 3:1 Tomasz Słodziński
o 9-12 miejsce
Paweł Ziółkowski 3:0 Eryk Skonieczny
o 17-24 miejsce
Robert Dawidko 3:0 Eryk Skonieczny
o 22 miejsce