marzec 22 pią 2019

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019 - 22.03.2019

zakończony

Rozegrane mecze open 58

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Krzysztof Cudny 2:1 Krystian Spilaszek
o 7-8 miejsce
Krystian Spilaszek 3:1 Tomasz Słodziński
o 9-12 miejsce
Rafał Suszycki 3:1 Maciej Lewandowski
ćwierćfinał
Rafał Suszycki 3:0 Czesław Kajdan
16-tka
Rafał Suszycki 3:1 Marcin Gałka
półfinał
Rafał Suszycki 3:2 Piotr Lewandowski
finał
Krzysztof Cudny 3:0 Tomasz Walkiewicz
o 9-12 miejsce
Arkadiusz Świtała 3:0 Krzysztof Cudny
ćwierćfinał
Arkadiusz Świtała 3:2 Adam Polech
16-tka
Piotr Lewandowski 3:0 Arkadiusz Świtała
półfinał
Maciej Lewandowski 3:1 Grzegorz Sobczyński
16-tka
Tomasz Słodziński 2:1 Maciej Lewandowski
o 12 miejsce
Piotr Szablewski 2:0 Grzegorz Sobczyński
o 16 miejsce
Adam Polech 3:1 Piotr Szablewski
o 13-16 miejsce
Piotr Szablewski 3:2 Damian Kwapisz
o 17-24 miejsce
Czesław Kajdan 3:1 Krzysztof Tylski
o 17-24 miejsce
Krzysztof Tylski 3:1 Piotr Gradek
o 17-24 miejsce
Krystian Spilaszek 3:2 Marcin Borucki
o 13-16 miejsce
Marcin Borucki 3:2 Krzysztof Tylski
o 17-24 miejsce
Marcin Borucki 3:1 Grzegorz Sobczyński
o 13-16 miejsce
Arkadiusz Świtała 2:0 Ryszard Nowicki
o 5-6 miejsce
Ryszard Nowicki 3:0 Krzysztof Kubkowski
o 9-12 miejsce
Ryszard Nowicki 3:0 Krzysztof Kupisiński
o 13-16 miejsce
Ryszard Nowicki 2:0 Adam Polech
o 7-8 miejsce
Ryszard Nowicki 3:0 Klaudiusz Pobudzin
o 17-24 miejsce
Ryszard Nowicki 2:0 Marcin Gałka
o 6 miejsce
Krzysztof Kubkowski 3:2 Maciej Lewandowski
o 9-12 miejsce
Marcin Gałka 3:1 Krzysztof Kubkowski
ćwierćfinał
Damian Kwapisz 3:2 Tomasz Osiński
o 17-24 miejsce
Tomasz Osiński 3:0 Rafał Pierzchałka
o 25-32 miejsce
Tomasz Walkiewicz 3:1 Grzegorz Sobczyński
o 13-16 miejsce
Grzegorz Sobczyński 3:2 Adam Krzystanek
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:1 Piotr Szablewski
o 13-16 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:2 Marcin Borucki
o 14 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:0 Tomasz Osiński
o 17-24 miejsce
Czesław Kajdan 3:1 Adam Krzystanek
o 17-24 miejsce
Tomasz Walkiewicz 3:1 Czesław Kajdan
o 17-24 miejsce
Krzysztof Cudny 3:1 Piotr Szablewski
16-tka
Adam Polech 2:0 Krystian Spilaszek
o 8 miejsce
Adam Polech 3:0 Maciej Lewandowski
o 9-12 miejsce
Adam Polech 3:1 Łukasz Szczęśniak
o 17-24 miejsce
Krystian Spilaszek 3:2 Piotr Gradek
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kubkowski 3:0 Piotr Gradek
16-tka
Adam Krzystanek 3:2 Piotr Gradek
o 21-24 miejsce
Tomasz Osiński 3:0 Klaudiusz Pobudzin
o 17-24 miejsce
Klaudiusz Pobudzin 3:0 Łukasz Szczęśniak
o 21-24 miejsce
Marcin Gałka 3:1 Marcin Borucki
16-tka
Krzysztof Cudny 2:0 Marcin Gałka
o 5-6 miejsce
Piotr Lewandowski 3:0 Ryszard Nowicki
16-tka
Tomasz Walkiewicz 3:2 Tomasz Słodziński
o 9-12 miejsce
Tomasz Słodziński 3:2 Krzysztof Kupisiński
16-tka
Piotr Lewandowski 3:2 Tomasz Słodziński
ćwierćfinał
Piotr Gradek 2:0 Łukasz Szczęśniak
o 24 miejsce
Czesław Kajdan 3:0 Damian Kwapisz
o 18 miejsce
Damian Kwapisz 3:1 Lech Bogdanowicz
o 25-32 miejsce
Damian Kwapisz 3:0 Łukasz Szczęśniak
o 17-24 miejsce
Adam Krzystanek 3:0 Janusz Senkowski
o 25-32 miejsce
Krystian Spilaszek 3:0 Marcin Gałązka
o 25-32 miejsce