luty 15 pią 2019

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019 - 15.02.2019

zakończony

Rozegrane mecze open 51

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Arkadiusz Troszczyński 3:0 Krystian Spilaszek
ćwierćfinał
Marcin Borucki 3:2 Krystian Spilaszek
o 12 miejsce
Krystian Spilaszek 3:2 Hoan Le
16-tka
Damian Kwapisz 3:0 Krystian Spilaszek
o 9-12 miejsce
Rafał Suszycki 3:0 Jacek Kisiel
ćwierćfinał
Rafał Suszycki 3:0 Krzysztof Kupisiński
16-tka
Jacek Kisiel 3:1 Marcin Borucki
o 9-12 miejsce
Rafał Suszycki 3:0 Arkadiusz Świtała
finał
Arkadiusz Świtała 3:0 Arkadiusz Troszczyński
półfinał
Arkadiusz Świtała 3:0 Damian Kwapisz
ćwierćfinał
Jarosław Okruch 3:0 Krystian Spilaszek
o 9-12 miejsce
Jacek Kisiel 3:0 Jarosław Okruch
16-tka
Jarosław Okruch 2:0 Ryszard Nowicki
o 5-6 miejsce
Jarosław Okruch 3:1 Krzysztof Kupisiński
o 13-16 miejsce
Jarosław Okruch 3:0 Czesław Kajdan
o 17-24 miejsce
Jarosław Okruch 2:1 Andrzej Górczak
o 7-8 miejsce
Sławomir Mikołajewicz 3:2 Maciej Lewandowski
o 18 miejsce
Maciej Lewandowski 3:1 Mariusz Cur
o 17-24 miejsce
Krzysztof Łebkowski 3:0 Arkadiusz Troszczyński
o 5-6 miejsce
Rafał Suszycki 3:2 Ryszard Nowicki
półfinał
Ryszard Nowicki 3:1 Marcin Borucki
ćwierćfinał
Ryszard Nowicki 3:0 Adam Polech
16-tka
Tomasz Słodziński 3:1 Hoan Le
o 17-24 miejsce
Sławomir Mikołajewicz 3:1 Krzysztof Kubkowski
o 17-24 miejsce
Arkadiusz Troszczyński 3:2 Krzysztof Kubkowski
16-tka
Krzysztof Kubkowski 3:1 Hoan Le
o 17-24 miejsce
Krzysztof Łebkowski 3:0 Krzysztof Kubkowski
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:2 Maciej Lewandowski
o 17-24 miejsce
Adam Polech 3:0 Krzysztof Kupisiński
o 13-16 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:2 Tomasz Słodziński
o 16 miejsce
Maciej Lewandowski 3:0 Czesław Kajdan
o 17-24 miejsce
Marcin Borucki 3:2 Andrzej Górczak
16-tka
Andrzej Górczak 2:1 Bartłomiej Truszewski
o 8 miejsce
Andrzej Górczak 3:1 Adam Polech
o 13-16 miejsce
Andrzej Górczak 3:0 Paweł Golbiński
o 17-24 miejsce
Andrzej Górczak 3:2 Damian Kwapisz
o 9-12 miejsce
Krzysztof Łebkowski 3:2 Jacek Kisiel
o 9-12 miejsce
Krzysztof Łebkowski 3:0 Bartłomiej Truszewski
o 7-8 miejsce
Krzysztof Łebkowski 3:0 Tomasz Słodziński
o 13-16 miejsce
Arkadiusz Świtała 3:0 Bartłomiej Truszewski
16-tka
Bartłomiej Truszewski 3:1 Sławomir Mikołajewicz
o 17-24 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:1 Marcin Borucki
o 9-12 miejsce
Adam Polech 3:0 Mariusz Cur
o 17-24 miejsce
Adam Polech 3:0 Grzegorz Przybysz
o 14 miejsce
Grzegorz Przybysz 3:2 Tomasz Słodziński
o 13-16 miejsce
Mariusz Cur 3:2 Paweł Golbiński
o 17-24 miejsce
Jacek Kisiel 3:2 Damian Kwapisz
o 10 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:1 Grzegorz Przybysz
o 13-16 miejsce
Damian Kwapisz 3:0 Grzegorz Przybysz
16-tka
Grzegorz Przybysz 3:2 Dominik Matuszewski
o 17-24 miejsce
Sławomir Mikołajewicz 3:1 Dominik Matuszewski
o 17-24 miejsce