luty 22 pią 2019

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019 - 22.02.2019

zakończony

Rozegrane mecze open 59

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Krystian Spilaszek 3:0 Grzegorz Sobczyński
16-tka
Adam Kłosiński 3:0 Krystian Spilaszek
ćwierćfinał
Adam Dorsz 3:1 Jarosław Okruch
16-tka
Adam Dorsz 2:0 Jarosław Okruch
o 4 miejsce
Adam Dorsz 2:0 Maciej Lewandowski
o 5-6 miejsce
Krzysztof Cudny 3:1 Adam Dorsz
ćwierćfinał
Rafał Suszycki 3:1 Maciej Lewandowski
półfinał
Sławomir Rutkowski 2:1 Tomasz Walkiewicz
o 25-32 miejsce
Jarosław Okruch 2:1 Arkadiusz Świtała
o 7-8 miejsce
Arkadiusz Świtała 2:0 Krzysztof Kubkowski
o 9-12 miejsce
Arkadiusz Świtała 2:0 Grzegorz Sobczyński
o 13-16 miejsce
Jarosław Okruch 2:0 Tandom Raghuveer
o 9-12 miejsce
Jarosław Okruch 2:1 Soliwoda Mariusz
o 17-24 miejsce
Sławomir Mikołajewicz 3:2 Arkadiusz Troszczyński
o 21-24 miejsce
Sławomir Mikołajewicz 3:0 Daniel Gontarski
o 22 miejsce
Robert Dawidko 3:2 Sławomir Mikołajewicz
o 17-24 miejsce
Maciej Lewandowski 3:1 Krzysztof Kubkowski
ćwierćfinał
Krzysztof Cudny 2:0 Maciej Lewandowski
o 6 miejsce
Sławomir Rutkowski 2:1 Arkadiusz Troszczyński
o 17-24 miejsce
Tandom Raghuveer 3:1 Arkadiusz Troszczyński
16-tka
Maciej Lewandowski 3:1 Marcin Borucki
16-tka
Grzegorz Sobczyński 3:2 Marcin Borucki
o 16 miejsce
Marcin Borucki 2:0 Robert Dawidko
o 17-24 miejsce
Tomasz Gryziak 3:2 Marcin Borucki
o 13-16 miejsce
Ryszard Nowicki 2:0 Krystian Spilaszek
o 9-12 miejsce
Adam Dorsz 2:1 Ryszard Nowicki
o 7-8 miejsce
Ryszard Nowicki 2:1 Arkadiusz Świtała
o 8 miejsce
Ryszard Nowicki 2:0 Sławomir Mikołajewicz
o 17-24 miejsce
Ryszard Nowicki 2:0 Marcin Borucki
o 13-16 miejsce
Daniel Gontarski 2:0 Stanisław Janiszewski
o 25-32 miejsce
Krzysztof Kubkowski 3:1 Ryszard Nowicki
16-tka
Tandom Raghuveer 2:0 Krzysztof Kubkowski
o 9-12 miejsce
Grzegorz Sobczyński 2:0 Daniel Gontarski
o 17-24 miejsce
Damian Kwapisz 3:0 Grzegorz Sobczyński
o 13-16 miejsce
Jan Durakiewicz 2:0 Robert Jurkowski
o 25-32 miejsce
Rafał Suszycki 3:2 Adam Kłosiński
finał
Soliwoda Mariusz 2:0 Czesław Kajdan
o 25-32 miejsce
Jarosław Okruch 2:0 Krzysztof Cudny
o 5-6 miejsce
Adam Kłosiński 3:0 Krzysztof Cudny
półfinał
Adam Dorsz 2:0 Sławomir Rutkowski
o 9-12 miejsce
Tandom Raghuveer 2:0 Sławomir Rutkowski
o 10 miejsce
Sławomir Mikołajewicz 2:1 Bartłomiej Truszewski
o 25-32 miejsce
Robert Dawidko 2:1 Janusz Ćwikliński
o 25-32 miejsce
Marcin Gałka 3:0 Robert Dawidko
o 17-24 miejsce
Sławomir Rutkowski 2:0 Tomasz Gryziak
o 13-16 miejsce
Tomasz Gryziak 2:0 Klaudiusz Pobudzin
o 25-32 miejsce
Damian Kwapisz 3:0 Tomasz Gryziak
o 14 miejsce
Rafał Suszycki 3:1 Marcin Gałka
16-tka
Marcin Gałka 3:1 Arkadiusz Troszczyński
o 17-24 miejsce
Tomasz Gryziak 2:1 Marcin Gałka
o 17-24 miejsce
Arkadiusz Świtała 2:0 Tomasz Słodziński
o 17-24 miejsce
Adam Kłosiński 3:1 Tomasz Słodziński
16-tka
Tomasz Słodziński 3:1 Daniel Gontarski
o 17-24 miejsce
Soliwoda Mariusz 3:2 Tomasz Słodziński
o 17-24 miejsce
Rafał Suszycki 3:0 Tandom Raghuveer
ćwierćfinał
Arkadiusz Świtała 2:0 Piotrowska Katarzyna
o 25-32 miejsce
Jarosław Okruch 2:0 Damian Kwapisz
o 13-16 miejsce
Damian Kwapisz 2:1 Jan Durakiewicz
o 17-24 miejsce
Krzysztof Cudny 3:0 Damian Kwapisz
16-tka