grudzień 28 sob 2019

Turniej 17 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym 2019/2020

zakończony

106

zawodników brało
udział

16

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

15

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy

urodzeni w latach 1970-1979

Miejsce Punkty
1. Sylwester Wójcik po raz 1 30
2. Sławomir Skowyrski po raz 1 28
3. Krzysztof Kostoń po raz 1 26
4. Jerzy Sikorski po raz 2 24
5. Artur Styczyński po raz 2 22
6. Krzysztof Łebkowski po raz 1 21
7. Zenon Klimek po raz 1 20
8. Mirosław Kubisiak po raz 3 19
9. Marek Gałązka po raz 1 17
10. Mariusz Łysiak po raz 2 16
11. Wojciech Wachol po raz 3 15
12. Marek Zawadzki po raz 1 14
13. Zdzisław Orzechowski po raz 2 13
14. Stanisław Sadowski po raz 2 12
15. Adam Sitkiewicz po raz 1 11
16. Marek Korzemski po raz 1 10
17. Mieczysław Jarońko po raz 2 8
18. Małgorzata Rudnik po raz 1 8
19. Leszek Pęda po raz 2 8
20. Grzegorz Papis po raz 1 8
21. Zbigniew Antczak po raz 1 8
22. Sylwester Kasprzak po raz 1 8
23. Skrzypczak Zbigniew po raz 1 8
24. Jacek Frątczak po raz 2 8
25. Leszek Sotek po raz 1 6
26. Piotr Karpienia po raz 1 6
27. Zbigniew Perzyna po raz 1 6
28. Maciej Pigoń po raz 2 6
29. Ireneusz Kamiński po raz 1 6
30. Iwona Sandecka po raz 2 6
31. Grzegorz Undra po raz 1 6
32. Andrzej Górczak po raz 1 6
33. Kazimierz Drabot po raz 1 4
34. Janusz Mrowiński po raz 1 4
35. Tomasz Wronowski po raz 1 4
36. Ryszard Borkowski po raz 1 4
37. Janusz Ćwikliński po raz 1 4
38. Ireneusz Wróblewski po raz 1 4
39. Marek Grzybowski po raz 1 4
40. Piotr Bajek po raz 1 4
41. Wojciech Cieślicki po raz 1 2
42. Karol Zychowicz po raz 1 2
43. Bogusław Muszyński po raz 1 2
44. Roman Bem po raz 1 2
45. Sławomir Staśkiewicz po raz 1 2
46. Janusz Waszelewski po raz 1 2
47. Joanna Ozimkiewicz po raz 1 2

Wyniki kategoria oldboy starszy

urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

Miejsce Punkty
1. Krzysztof Kostoń po raz 1 30
2. Marek Laskowski po raz 2 28
3. Andrzej Górczak po raz 1 26
4. Leszek Pęda po raz 1 24
5. Mirosław Kubisiak po raz 4 22
6. Stanisław Sadowski po raz 4 21
7. Tomasz Wronowski po raz 2 20
8. Marek Korzemski po raz 3 19
9. Krzysztof Pawlak po raz 2 17
10. Zdzisław Orzechowski po raz 1 16
11. Maciej Pigoń po raz 3 15
12. Grzegorz Papis po raz 1 14
13. Leszek Sotek po raz 1 13
14. Kazimierz Drabot po raz 1 12
15. Mieczysław Jarońko po raz 1 11
16. Jarosław Niewiadomski po raz 1 10

Wyniki kategoria open

Miejsce Punkty
1. Paweł Michalski po raz 4 30
2. Andrzej Wrzosek po raz 1 28
3. Mateusz Sakowicz po raz 1 26
4. Sławomir Rutkowski po raz 1 24
5. Bartłomiej Truszewski po raz 1 22
6. Marcin Ostrowski po raz 1 21
7. Marek Laskowski po raz 2 20
8. Mariusz Łysiak po raz 3 19
9. Marek Osiński po raz 1 17
10. Szymon Sakowicz po raz 1 16
11. Andrzej Piesio po raz 1 15
12. Krzysztof Ziółek po raz 1 14
13. Tomasz Nadarzyński po raz 1 13
14. Marek Korzemski po raz 1 12
15. Marek Słomkowski po raz 1 11
16. Paweł Burchard po raz 1 10
17. Mateusz Świderski po raz 2 8
18. Krzysztof Stępień po raz 2 8
19. Jarosław Menich po raz 1 8
20. Piotr Gradek po raz 3 8
21. Łukasz Sakowicz po raz 1 8
22. Wojciech Chrabąszcz po raz 1 8
23. Wiktor Ziemiański po raz 1 8
24. Kazimierz Drabot po raz 1 8
25. Dariusz Zaręba po raz 1 6
26. Klaudiusz Pobudzin po raz 1 6
27. Aleksander Maksymow po raz 1 6
28. Tomasz Chrzanowski po raz 1 6
29. Agnieszka Rybak po raz 1 6
30. Andrzej Górczak po raz 1 6
31. Paweł Naduk po raz 1 6
32. Paweł Kusiak po raz 1 6
33. Artur Zamkowski po raz 1 4
34. Marcin Plewka po raz 1 4
35. Iwona Sandecka po raz 1 4
36. Zdzisław Szulc po raz 1 4
37. Daniil Zhoutyi po raz 1 4
38. Tomasz Ropelewski po raz 1 4
39. Marcin Rostkowski po raz 1 4
40. Lasocki Jerzy po raz 1 4
41. Miłosz Zaręba po raz 1 2
42. Piotr Siestrzeńcewicz po raz 1 2
43. Ivan Buriak po raz 1 2