luty 02 sob 2019

Turniej 23 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym

zakończony

115

zawodników brało
udział

13

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

21

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy

urodzeni w latach 1970-1979

Miejsce
1. Reinhold Utri po raz 1
2. Marcin Ostrowski po raz 2
3. Robert Niewiadomski po raz 1
4. Wojciech Osinski po raz 1
5. Krzysztof Łebkowski po raz 1
6. Malinowski Rafał po raz 1
7. Mariusz Łysiak po raz 3
8. Wojciech Wachol po raz 1
9. Wojciech Ratyński po raz 1
10. Mieczyslaw Jarońko po raz 1
11. Marek Zawadzki po raz 1
12. Miroslaw Kubisiak po raz 2
13. Adam Sitkiewicz po raz 2
14. Waldemar Śliwiński po raz 1
15. Marek Borowski po raz 1
16. Jacek Frątczak po raz 1
17. Janusz Mrowiński po raz 1
18. Krzysztof Kostoń po raz 1
19. Janusz Waszelewski po raz 1
20. Stanislaw Sadowski po raz 1
21. Leszek Sotek po raz 1
22. Wojciech Cieślicki po raz 2
23. Sylwester Wójcik po raz 1
24. Marek Grzybowski po raz 1
25. Jacek Malinowski po raz 1
26. Krzysztof Pawlak po raz 1
27. Mariusz Nałęcz po raz 1
28. Zdzislaw Orzechowski po raz 1
29. Jerzy Sikorski po raz 1
30. Małgorzata Rudnik po raz 1
31. Grzegorz Papis po raz 1
32. Grzegorz Sieczak po raz 1
33. Zbigniew Perzyna po raz 2
34. Stanislaw Janiszewski po raz 1
35. Andrzej Górczak po raz 1
36. Grzegorz Undra po raz 1
37. Sławomir Staśkiewicz po raz 1
38. Marcin Stefański po raz 1
39. Stanislaw Kaczanowski po raz 1
40. Janusz Wysocki po raz 1
41. Jan Fuglewicz po raz 1
42. Iwona Sandecka po raz 1
43. Władyslaw Gohling po raz 1
44. Roman Bem po raz 1
45. Karol Zychowicz po raz 1
46. Sylwester Kasprzak po raz 1
47. Ryszrd Borkowski po raz 1
48. Janusz Ćwiklinski po raz 1
49. Marek Gałązka po raz 1
50. Marek Oleszkiewicz po raz 1
51. Klaudiusz Pobudzin po raz 1
52. Wiesław Pomarański po raz 1
53. Ireneusz Kamiński po raz 1
54. Leszek Leszczyński po raz 1
55. Pawel Łosin po raz 1

Wyniki kategoria oldboy starszy

urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

Miejsce
1. Wojciech Ratyński po raz 2
2. Jerzy Sikorski po raz 2
3. Andrzej Górczak po raz 1
4. Waldemar Śliwinski po raz 1
5. Reinhold Utri po raz 1
6. Miroslaw Kubisiak po raz 1
7. Grzegorz Papis po raz 3
8. Stanisław Sadowski po raz 2
9. Zdzislaw Orzechowski po raz 1
10. Krzysztof Kostoń po raz 1
11. Małgorzata Rudnik po raz 1
12. Leszekj Leszczynski po raz 1
13. Władyslaw Gohling po raz 2
14. Wieslaw Pomerański po raz 1
15. Leszel Sotek po raz 1
16. Grzegorz Undra po raz 1
17. Henryk Kalicki po raz 1
18. Janusz Pawelski po raz 1

Wyniki kategoria open

Miejsce
1. Marek Krystian po raz 4
2. Marcin Ostrowski po raz 3
3. Jan Klepko po raz 1
4. Sławomir Rutkowski po raz 2
5. Paweł Michalski po raz 3
6. Jarosław Okruch po raz 1
7. Paweł Łysiak po raz 1
8. Maciej Jar po raz 2
9. Michał Łęczycki po raz 1
10. Radoslaw Jurzyk po raz 1
11. Mateusz Świderski po raz 2
12. Kamil Wojtyński po raz 1
13. Marek Zawadzki po raz 2
14. Dawid Nowosielski po raz 1
15. Mateusz Sakowicz po raz 1
16. Antoni Buchalski po raz 1
17. Marek Laskowski po raz 1
18. Andrzej Piesio po raz 1
19. Kacper Olczak po raz 1
20. Paweł Kusiak po raz 1
21. Krzysztof Ziółek po raz 1
22. Mareki Słomkowski po raz 1
23. Radoslaw Wasilak po raz 1
24. Szymon Sakowicz po raz 3
25. Konrad Wróblewski po raz 1
26. Piotr Karpienia po raz 1
27. Piotr Lech po raz 2
28. Filip Budu po raz 1
29. Wojciech Furtak po raz 1
30. Piotr Gradek po raz 1
31. Dawid Ziółkowski po raz 1
32. Dawid Kociszewski po raz 1
33. Paweł Golbiński po raz 1
34. Łukasz Szczęśniak po raz 1
35. Krystian Spilaszek po raz 1
36. Krzysztof Baradziej po raz 1
37. Joanna Potasznik po raz 1
38. Michał Michalski po raz 1
39. Łukasz Błaszczyk po raz 1
40. Agnieszka Rybak po raz 2
41. Karolina Zielińska po raz 1
42. Wojciech Figurski po raz 1