styczeń 26 sob 2019

Turniej 22 Grand Prix K.S. Spójnia Warszawa w tenisie stołowym

zakończony

107

zawodników brało
udział

15

zawodników zagrało
więcej niż w jednej kategorii

14

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria oldboy młodszy

urodzeni w latach 1970-1979

Miejsce
1. Marcin Ostrowski po raz 1
2. Hubert Stoklas po raz 1
3. Andrzej Górczak po raz 1
4. Sylwester Wójcik po raz 2
5. Mieczysław Jarońko po raz 1
6. Slawomir Skowyrski po raz 1
7. Robert Niewiadomski po raz 1
8. Marek Zawadzki po raz 2
9. Waldemar Śliwinski po raz 1
10. Krzysztof Łebkowski po raz 1
11. Wojciech Ratynski po raz 1
12. Adam Sitkiewicz po raz 1
13. Leszek Pęda po raz 2
14. Krzysztof Kostoń po raz 1
15. Sławomir Woźniak po raz 1
16. Wojciech Wachol po raz 3
17. Zbigniew Perzyna po raz 1
18. Wladyslaw Gohling po raz 1
19. Tomasz Wronowski po raz 3
20. Sylwester Kasprzak po raz 1
21. Miroslaw Kubisiak po raz 1
22. Bogdan Jurkowski po raz 1
23. Grzegorz Undra po raz 4
24. Jerzy Sikorski po raz 1
25. Sławomir Ozimek po raz 1
26. Małgorzata Rudnik po raz 2
27. Stanisław Kaczanowski po raz 1
28. Andrzej Wierzejski po raz 2
29. Stanislaw Janiszewski po raz 1
30. Dan Manea po raz 1
31. Adam Pańko po raz 1
32. Janusz Ćwikliński po raz 1
33. Marek Grzybowski po raz 1
34. Agnieszka Rybak po raz 1
35. Waldemar Milczarek po raz 1
36. Leszek Leszczyński po raz 1
37. Stanislaw Sadowski po raz 1
38. Grzegorz Papis po raz 1
39. Marek Oleszkiewicz po raz 3
40. Iwona Sandecka po raz 1
41. Andrzej Paszkowski po raz 1
42. Roman Bem po raz 2
43. Janusz Mrowiński po raz 1
44. Krzysztof Pawlak po raz 1

Wyniki kategoria oldboy starszy

urodzeni w latach 1960-1969 i starsi

Miejsce
1. Wojciech Ratyński po raz 1
2. Krzysztof Kostoń po raz 6
3. Sławomir Ozimek po raz 1
4. Andrzej Górczak po raz 1
5. Mirosław Kubisiak po raz 4
6. Mieczysław Jaronko po raz 2
7. Grzegorz Papis po raz 2
8. Hubert Stoklas po raz 1
9. Bogdan Jurkowski po raz 1
10. Grzegorz Undra po raz 2
11. Waldemar Milczarek po raz 1
12. Stanisław Sadowski po raz 2
13. Władyslaw Gohling po raz 1
14. Krzysztof Pawlak po raz 1
15. Andrzej Wierzejski po raz 1
16. Tomasz Wronowski po raz 1
17. Aleksander Maksymow po raz 1
18. Leszek Leszczyński po raz 1

Wyniki kategoria open

Miejsce
1. Jarosław Okruch po raz 2
2. Marek Kamiński po raz 1
3. Maciej Jar po raz 4
4. Wojciech Folwarski po raz 1
5. Paweł Michalski po raz 2
6. Mateusz Sakowicz po raz 1
7. Adam Kępa po raz 1
8. Jacek Kisiel po raz 1
9. Marek Słomkowski po raz 2
10. Mateusz Perzanowski po raz 1
11. Antoni Buchalski po raz 1
12. Mateusz Kozanowski po raz 1
13. Sławomir Rutkowski po raz 2
14. Jan Durakiewicz po raz 1
15. Adam Molenda po raz 1
16. Piotr Lewandowski po raz 1
17. Arkadiusz Ziemiński po raz 1
18. Kamil Rebman po raz 1
19. Błachnik Marcin po raz 1
20. Waldemar Milczarek po raz 1
21. Mariusz (Max) Maksymiuk po raz 1
22. Xuan That Vu po raz 3
23. Marek Zawadzki po raz 1
24. Katarzyna Rybak po raz 1
25. Tomasz Szczepański po raz 1
26. Krzysztof Kaminski po raz 1
27. Dawid Kociszewski po raz 1
28. Piuotr Lech po raz 1
29. Krzysztof Baradziej po raz 2
30. Agnieszka Rybak po raz 2
31. Filip Budu po raz 1
32. Paweł Kusiak po raz 1
33. Szymon Sakowicz po raz 1
34. Joanna Potasznik po raz 1
35. Przemyslaw Krupa po raz 2
36. Piotr Gradek po raz 1
37. Wojciech Osiński po raz 1
38. Wojciech Figurski po raz 1
39. Jacek Szczepaniak po raz 1
40. Łukasz Szczęśniak po raz 1
41. Łukasz Kowalsjki po raz 1
42. Iwona Sandecka po raz 1
43. Arkadiusz Bernat po raz 1
44. Piotr Siestrzeńcewicz po raz 2
45. Sebastian Szczęśniak po raz 1