listopad 08 pią 2019

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019/2020 - 8.11.2019

zakończony
Wyniki

34

zawodników brało
udział

10

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria open 99 meczy

Miejsce W P
1. Mateusz Stawikowski po raz 1 5 0
2. Marek Krystian po raz 1 4 1
3. Rafał Suszycki po raz 1 8 1
4. Dominik Joński po raz 1 5 2
5. Dariusz Zaręba po raz 1 3 1
6. Piotr Lewandowski po raz 2 4 2
7. Jacek Kisiel po raz 1 4 2
8. Marcin Gałka po raz 1 4 2
9. Damian Kwapisz po raz 1 4 2
10. Adam Polech po raz 1 4 3
11. Tomasz Słodziński po raz 1 4 3
12. Grzegorz Sobczyński po raz 1 2 4
13. Tomasz Walkiewicz po raz 1 4 2
14. Dominik Matuszewski po raz 1 4 4
15. Kamil Rebman po raz 1 2 3
16. Krzysztof Kubkowski po raz 1 3 4
17. Krzysztof Kupisiński po raz 1 5 2
18. Krzysztof Tylski po raz 1 2 3
19. Maciej Lewandowski po raz 1 3 3
20. Paweł Ziółkowski po raz 1 2 4
21. Krzysztof Mazur po raz 1 4 4
22. Patryk Ślifirski po raz 1 1 4
23. Adrian Zaremba po raz 1 2 5
24. Grabowska Agata po raz 1 1 2
25. Andrzej Piesio po raz 1 4 3
26. Krzysztof Kierznowski po raz 1 2 3
27. Wojciech Wypyszyński po raz 1 3 4
28. Mateusz Leźnicki po raz 2 1 4
29. Michał Popielczyk po raz 2 2 3
30. Miłosz Zaręba po raz 1 1 4
31. Artur Manowski po raz 1 1 4
32. Monika Kupisińska po raz 1 0 5
33. Michał Kurek po raz 1 1 3
34. Piotr Gradek po raz 1 0 1
. po raz 1
. po raz 1
1
Piotr Lewandowski
1
Piotr Lewandowski

64-tka

1
Andrzej Piesio
1
Andrzej Piesio

64-tka

1
Krzysztof Kubkowski
1
Krzysztof Kubkowski

64-tka

1
Krzysztof Mazur
1
Krzysztof Mazur

64-tka

1
Wojciech Wypyszyński
1
Wojciech Wypyszyński

64-tka

1
Adrian Zaremba
1
Adrian Zaremba

64-tka

1
Dominik Matuszewski
1
Dominik Matuszewski

64-tka

3
Jacek Kisiel
0
Michał Kurek

64-tka

3
Marek Krystian
2
Rafał Suszycki

32-tka

3
Tomasz Walkiewicz
0
Krzysztof Kierznowski

32-tka

3
Adam Polech
0
Monika Kupisińska

32-tka

3
Damian Kwapisz
0
Patryk Ślifirski

32-tka

3
Grzegorz Sobczyński
1
Grabowska Agata

32-tka

3
Paweł Ziółkowski
0
Michał Popielczyk

32-tka

3
Dominik Joński
1
Mateusz Leźnicki

32-tka

3
Dariusz Zaręba
1
Krzysztof Tylski

32-tka

3
Piotr Lewandowski
0
Kamil Rebman

32-tka

3
Marcin Gałka
0
Andrzej Piesio

32-tka

3
Krzysztof Kubkowski
0
Artur Manowski

32-tka

3
Tomasz Słodziński
0
Krzysztof Mazur

32-tka

3
Mateusz Stawikowski
0
Wojciech Wypyszyński

32-tka

3
Maciej Lewandowski
2
Adrian Zaremba

32-tka

3
Dominik Matuszewski
0
Miłosz Zaręba

32-tka

3
Jacek Kisiel
2
Krzysztof Kupisiński

32-tka

3
Marek Krystian
0
Tomasz Walkiewicz

16-tka

3
Damian Kwapisz
1
Adam Polech

16-tka

3
Grzegorz Sobczyński
0
Paweł Ziółkowski

16-tka

3
Dariusz Zaręba
1
Dominik Joński

16-tka

3
Piotr Lewandowski
0
Marcin Gałka

16-tka

3
Tomasz Słodziński
1
Krzysztof Kubkowski

16-tka

3
Mateusz Stawikowski
1
Maciej Lewandowski

16-tka

3
Jacek Kisiel
0
Dominik Matuszewski

16-tka

3
Marek Krystian
0
Damian Kwapisz

ćwierćfinał

3
Dariusz Zaręba
0
Grzegorz Sobczyński

ćwierćfinał

3
Piotr Lewandowski
0
Tomasz Słodziński

ćwierćfinał

3
Mateusz Stawikowski
1
Jacek Kisiel

ćwierćfinał

3
Marek Krystian
0
Dariusz Zaręba

półfinał

3
Mateusz Stawikowski
2
Piotr Lewandowski

półfinał

3
Mateusz Stawikowski
2
Marek Krystian

finał

1
Michał Kurek
1
Michał Kurek

o 49-64 miejsce

3
Krzysztof Kupisiński
1
Piotr Gradek

o 33-48 miejsce

3
Rafał Suszycki
0
Michał Kurek

o 33-48 miejsce

3
Krzysztof Kupisiński
0
Miłosz Zaręba

o 25-32 miejsce

3
Adrian Zaremba
1
Wojciech Wypyszyński

o 25-32 miejsce

3
Krzysztof Mazur
0
Artur Manowski

o 25-32 miejsce

3
Kamil Rebman
0
Andrzej Piesio

o 25-32 miejsce

3
Krzysztof Tylski
0
Mateusz Leźnicki

o 25-32 miejsce

3
Grabowska Agata
0
Michał Popielczyk

o 25-32 miejsce

3
Patryk Ślifirski
0
Monika Kupisińska

o 25-32 miejsce

3
Rafał Suszycki
1
Krzysztof Kierznowski

o 25-32 miejsce

2
Adam Polech
1
Krzysztof Kupisiński

o 17-24 miejsce

3
Tomasz Walkiewicz
0
Adrian Zaremba

o 17-24 miejsce

3
Dominik Joński
2
Krzysztof Mazur

o 17-24 miejsce

3
Kamil Rebman
0
Paweł Ziółkowski

o 17-24 miejsce

3
Krzysztof Kubkowski
1
Krzysztof Tylski

o 17-24 miejsce

3
Marcin Gałka
0
Grabowska Agata

o 17-24 miejsce

3
Dominik Matuszewski
2
Patryk Ślifirski

o 17-24 miejsce

3
Rafał Suszycki
2
Maciej Lewandowski

o 17-24 miejsce

2
Adam Polech
0
Tomasz Walkiewicz

o 13-16 miejsce

2
Dominik Joński
0
Kamil Rebman

o 13-16 miejsce

3
Marcin Gałka
1
Krzysztof Kubkowski

o 13-16 miejsce

2
Rafał Suszycki
0
Dominik Matuszewski

o 13-16 miejsce

2
Jacek Kisiel
0
Adam Polech

o 9-12 miejsce

1
Tomasz Słodziński
1
Tomasz Słodziński

o 9-12 miejsce

2
Marcin Gałka
1
Grzegorz Sobczyński

o 9-12 miejsce

2
Rafał Suszycki
0
Damian Kwapisz

o 9-12 miejsce

2
Dominik Joński
0
Jacek Kisiel

o 7-8 miejsce

2
Rafał Suszycki
1
Marcin Gałka

o 7-8 miejsce

1
Dominik Joński
0
Ilia Marynkievich

o 5-6 miejsce

2
Rafał Suszycki
0
DANIEL KNEVELS

o 5-6 miejsce

2
Rafał Suszycki
0
Dominik Joński

o 4 miejsce

3
Miłosz Zaręba
1
Artur Manowski

o 29-32 miejsce (2 runda)

3
Michał Popielczyk
0
Monika Kupisińska

o 29-32 miejsce (2 runda)

3
Wojciech Wypyszyński
1
Miłosz Zaręba

o 25-32 miejsce (2 runda)

3
Andrzej Piesio
0
Artur Manowski

o 25-32 miejsce (2 runda)

3
Mateusz Leźnicki
0
Michał Popielczyk

o 25-32 miejsce (2 runda)

3
Krzysztof Kierznowski
0
Monika Kupisińska

o 25-32 miejsce (2 runda)

3
Andrzej Piesio
1
Wojciech Wypyszyński

o 25-32 miejsce (3 runda)

3
Krzysztof Kierznowski
0
Mateusz Leźnicki

o 25-32 miejsce (3 runda)

2
Krzysztof Kupisiński
0
Adrian Zaremba

o 17-24 miejsce

3
Paweł Ziółkowski
0
Krzysztof Mazur

o 17-24 miejsce

3
Maciej Lewandowski
0
Patryk Ślifirski

o 17-24 miejsce

2
Krzysztof Kupisiński
1
Paweł Ziółkowski

o 17-24 miejsce

2
Krzysztof Tylski
1
Maciej Lewandowski

o 17-24 miejsce

2
Krzysztof Mazur
0
Adrian Zaremba

o 21-24 miejsce

2
Tomasz Walkiewicz
0
Kamil Rebman

o 13-16 miejsce

2
Dominik Matuszewski
0
Krzysztof Kubkowski

o 13-16 miejsce

2
Adam Polech
0
Tomasz Słodziński

o 9-12 miejsce

2
Damian Kwapisz
0
Grzegorz Sobczyński

o 9-12 miejsce

2
Artur Manowski
0
Monika Kupisińska

o 32 miejsce

2
Michał Popielczyk
1
Miłosz Zaręba

o 30 miejsce

2
Wojciech Wypyszyński
0
Mateusz Leźnicki

o 28 miejsce

2
Andrzej Piesio
1
Krzysztof Kierznowski

o 26 miejsce

2
Krzysztof Mazur
1
Patryk Ślifirski

o 22 miejsce

2
Maciej Lewandowski
0
Paweł Ziółkowski

o 20 miejsce

2
Krzysztof Kupisiński
1
Krzysztof Tylski

o 18 miejsce

2
Tomasz Walkiewicz
0
Dominik Matuszewski

o 14 miejsce

2
Tomasz Słodziński
0
Grzegorz Sobczyński

o 12 miejsce

2
Damian Kwapisz
1
Adam Polech

o 10 miejsce

Źródło: xls
Kategorie
  1. 19:00 - open - 20 zł

Turniej Piątkowy na Solcu (sezon 2019/2020) odbywa się w każdy piątek. Zapisy przyjmowane są osobiście na sali do godz. 19:00. Zawodnicy w zależności od zajętego miejsca zdobywają punkty do klasyfikacji generalnej. Raz na kwartał  następuje podsumowanie punktów oraz rozdanie nagród dla najlepszych zawodników.

 

Miejsce bitwy