październik 04 pią 2019

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019/2020 - 04.10.2019

zakończony
Wyniki

32

zawodników brało
udział

17

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria open 60 meczy

Miejsce W P
1. Robert Baran po raz 1 4 0
2. Mateusz Sroczyński po raz 1 3 1
3. Norbert Zielony po raz 1 5 1
4. Krzysztof Cudny po raz 1 5 2
5. Rafał Suszycki po raz 1 3 2
6. Maciej Lewandowski po raz 1 2 3
7. Łukasz Turlej po raz 1 3 2
8. Ryszard Nowicki po raz 1 2 2
9. Dariusz Zaręba po raz 1 3 2
10. Bartłomiej Truszewski po raz 1 3 2
11. Krzysztof Kubkowski po raz 1 1 3
12. Celik Erdal po raz 1 1 1
13. Krzysztof Kupisiński po raz 1 3 2
14. Sławomir Mikołajewicz po raz 1 1 3
15. Tomasz Słodziński po raz 1 2 2
16. Adam Sroka po raz 1 1 2
17. Adam Polech po raz 1 4 1
18. Arkadiusz Sowiński po raz 1 2 3
19. Marcin Gałka po raz 1 3 2
20. Dominik Matuszewski po raz 2 2 3
21. Jan Durakiewicz po raz 1 3 2
22. Marcin Borucki po raz 1 1 4
23. Mateusz Leżnicki po raz 1 2 3
24. Wojciech Wypyszyński po raz 1 1 4
25. Mariusz BOGUCKI po raz 1 0 1
26. Grzegorz Sobczyński po raz 1 0 1
27. Krzysztof Kierznowski po raz 1 0 1
28. Mateusz Włodarczyk po raz 1 0 1
29. Michał Popielczyk po raz 1 0 1
30. Tomasz Chrzanowski po raz 1 0 1
31. Artur Jastrzębski po raz 1 0 1
32. Miłosz Zaręba po raz 1 0 1
3
Dariusz Zaręba
0
Marcin Borucki

16-tka

3
Mateusz Sroczyński
0
Arkadiusz Sowiński

16-tka

3
Krzysztof Kubkowski
2
Krzysztof Kupisiński

16-tka

3
Maciej Lewandowski
2
Ryszard Nowicki

16-tka

3
Norbert Zielony
2
Krzysztof Cudny

16-tka

3
Rafał Suszycki
1
Sławomir Mikołajewicz

16-tka

3
Celik Erdal
1
Adam Sroka

16-tka

3
Robert Baran
1
Łukasz Turlej

16-tka

3
Mateusz Sroczyński
2
Dariusz Zaręba

ćwierćfinał

3
Maciej Lewandowski
0
Krzysztof Kubkowski

ćwierćfinał

3
Rafał Suszycki
0
Norbert Zielony

ćwierćfinał

3
Robert Baran
0
Celik Erdal

ćwierćfinał

3
Mateusz Sroczyński
0
Maciej Lewandowski

półfinał

3
Robert Baran
2
Rafał Suszycki

półfinał

3
Robert Baran
0
Mateusz Sroczyński

finał

3
Adam Polech
0
Mariusz BOGUCKI

o 25-32 miejsce

3
Mateusz Leżnicki
1
Michał Popielczyk

o 25-32 miejsce

3
Marcin Gałka
2
Mateusz Włodarczyk

o 25-32 miejsce

3
Jan Durakiewicz
0
Miłosz Zaręba

o 25-32 miejsce

3
Dominik Matuszewski
0
Grzegorz Sobczyński

o 25-32 miejsce

3
Wojciech Wypyszyński
0
Artur Jastrzębski

o 25-32 miejsce

3
Tomasz Słodziński
1
Krzysztof Kierznowski

o 25-32 miejsce

3
Bartłomiej Truszewski
1
Tomasz Chrzanowski

o 25-32 miejsce

3
Łukasz Turlej
2
Adam Polech

o 17-24 miejsce

3
Adam Sroka
0
Mateusz Leżnicki

o 17-24 miejsce

3
Sławomir Mikołajewicz
0
Marcin Gałka

o 17-24 miejsce

3
Krzysztof Cudny
2
Jan Durakiewicz

o 17-24 miejsce

3
Ryszard Nowicki
0
Dominik Matuszewski

o 17-24 miejsce

3
Krzysztof Kupisiński
1
Wojciech Wypyszyński

o 17-24 miejsce

2
Tomasz Słodziński
1
Arkadiusz Sowiński

o 17-24 miejsce

3
Bartłomiej Truszewski
1
Marcin Borucki

o 17-24 miejsce

2
Łukasz Turlej
1
Adam Sroka

o 13-16 miejsce

2
Krzysztof Cudny
0
Sławomir Mikołajewicz

o 13-16 miejsce

2
Ryszard Nowicki
0
Krzysztof Kupisiński

o 13-16 miejsce

2
Bartłomiej Truszewski
0
Tomasz Słodziński

o 13-16 miejsce

2
Łukasz Turlej
0
Krzysztof Kubkowski

o 9-12 miejsce

2
Krzysztof Cudny
0
Dariusz Zaręba

o 9-12 miejsce

2
Norbert Zielony
1
Bartłomiej Truszewski

o 9-12 miejsce

2
Krzysztof Cudny
1
Łukasz Turlej

o 7-8 miejsce

2
Norbert Zielony
1
Ryszard Nowicki

o 7-8 miejsce

2
Krzysztof Cudny
0
Rafał Suszycki

o 5-6 miejsce

2
Norbert Zielony
0
Maciej Lewandowski

o 5-6 miejsce

2
Norbert Zielony
1
Krzysztof Cudny

o 4 miejsce

2
Adam Polech
0
Mateusz Leżnicki

o 17-24 miejsce

2
Marcin Gałka
0
Jan Durakiewicz

o 17-24 miejsce

2
Dominik Matuszewski
1
Wojciech Wypyszyński

o 17-24 miejsce

2
Arkadiusz Sowiński
1
Marcin Borucki

o 17-24 miejsce

2
Adam Polech
1
Marcin Gałka

o 17-24 miejsce

2
Arkadiusz Sowiński
1
Dominik Matuszewski

o 17-24 miejsce

2
Jan Durakiewicz
0
Mateusz Leżnicki

o 21-24 miejsce

2
Marcin Borucki
0
Wojciech Wypyszyński

o 21-24 miejsce

2
Krzysztof Kupisiński
1
Tomasz Słodziński

o 13-16 miejsce

2
Dariusz Zaręba
1
Krzysztof Kubkowski

o 9-12 miejsce

2
Mateusz Leżnicki
0
Wojciech Wypyszyński

o 24 miejsce

2
Jan Durakiewicz
1
Marcin Borucki

o 22 miejsce

2
Marcin Gałka
1
Dominik Matuszewski

o 20 miejsce

2
Adam Polech
1
Arkadiusz Sowiński

o 18 miejsce

2
Krzysztof Kupisiński
0
Sławomir Mikołajewicz

o 14 miejsce

3
Dariusz Zaręba
2
Bartłomiej Truszewski

o 10 miejsce

2
Rafał Suszycki
0
Maciej Lewandowski

o 6 miejsce

Źródło: xls
Kategorie
  1. 19:00 - open - 20 zł

Turniej Piątkowy na Solcu (sezon 2019/2020) odbywa się w każdy piątek. Zapisy przyjmowane są osobiście na sali do godz. 19:00. Zawodnicy w zależności od zajętego miejsca zdobywają punkty do klasyfikacji generalnej. Raz na kwartał  następuje podsumowanie punktów oraz rozdanie nagród dla najlepszych zawodników.

 

Miejsce bitwy