listopad 22 pią 2019

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019/2020 - 22.11.2019

zakończony
Wyniki

31

zawodników brało
udział

10

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria open 56 meczy

Miejsce W P
1. Mateusz Sakowicz po raz 1 4 0
2. Piotr Lewandowski po raz 1 3 1
3. Dariusz Zaręba po raz 2 4 1
4. Arkadiusz Świtała po raz 1 6 0
5. Tomasz Walkiewicz po raz 1 2 2
6. Piotr Pluta po raz 1 2 2
7. Tomasz Okuniewicz po raz 1 4 2
8. Krzysztof Tylski po raz 1 3 3
9. Marcin Gałka po raz 1 2 2
10. Adam Polech po raz 2 3 3
11. Łukasz Sakowicz po raz 1 1 3
12. Celik Erdal po raz 2 1 2
13. Vołkovs Aleksander po raz 1 3 1
14. Krzysztof Kupisiński po raz 1 3 2
15. Michał Popielczyk po raz 1 1 3
16. Ocipka Dominik po raz 1 1 2
17. Jan Durakiewicz po raz 1 3 2
18. Sławomir Cembrzyński po raz 1 2 2
19. Tomasz Słodziński po raz 2 2 3
20. Martyna Wieczorek po raz 1 1 3
21. Szymon Sakowicz po raz 1 3 2
22. Andrzej Piesio po raz 1 0 4
23. Sergiej Soroka po raz 1 1 3
24. Nhat Nam Nguyen po raz 1 1 1
25. Damian Kwapisz po raz 1 0 1
26. Ocipka Kamil po raz 1 0 1
27. Paweł Kusiak po raz 2 0 1
28. Piotr Parchan po raz 1 0 1
29. Aleksander Lemieszenkov po raz 1 0 1
30. Michał Rybski po raz 1 0 1
31. Arkadiusz Grzanka po raz 1 0 1
3
Dariusz Zaręba
1
Jan Durakiewicz

16-tka

3
Tomasz Walkiewicz
1
Michał Popielczyk

16-tka

3
Mateusz Sakowicz
1
Tomasz Okuniewicz

16-tka

3
Łukasz Sakowicz
2
Tomasz Słodziński

16-tka

3
Piotr Pluta
1
Ocipka Dominik

16-tka

3
Celik Erdal
1
Adam Polech

16-tka

3
Marcin Gałka
0
Andrzej Piesio

16-tka

3
Piotr Lewandowski
0
Krzysztof Tylski

16-tka

3
Tomasz Walkiewicz
1
Dariusz Zaręba

ćwierćfinał

3
Mateusz Sakowicz
2
Łukasz Sakowicz

ćwierćfinał

3
Piotr Pluta
0
Celik Erdal

ćwierćfinał

3
Piotr Lewandowski
1
Marcin Gałka

ćwierćfinał

3
Mateusz Sakowicz
1
Tomasz Walkiewicz

półfinał

3
Piotr Lewandowski
1
Piotr Pluta

półfinał

3
Mateusz Sakowicz
1
Piotr Lewandowski

finał

3
Vołkovs Aleksander
0
Piotr Parchan

o 25-32 miejsce

3
Nhat Nam Nguyen
2
Damian Kwapisz

o 25-32 miejsce

3
Martyna Wieczorek
1
Michał Rybski

o 25-32 miejsce

3
Krzysztof Kupisiński
0
Paweł Kusiak

o 25-32 miejsce

3
Szymon Sakowicz
0
Aleksander Lemieszenkov

o 25-32 miejsce

3
Sergiej Soroka
0
Arkadiusz Grzanka

o 25-32 miejsce

3
Arkadiusz Świtała
0
Ocipka Kamil

o 25-32 miejsce

3
Krzysztof Tylski
1
Sławomir Cembrzyński

o 17-24 miejsce

3
Vołkovs Aleksander
0
Andrzej Piesio

o 17-24 miejsce

3
Adam Polech
2
Nhat Nam Nguyen

o 17-24 miejsce

3
Ocipka Dominik
0
Martyna Wieczorek

o 17-24 miejsce

3
Krzysztof Kupisiński
0
Tomasz Słodziński

o 17-24 miejsce

3
Tomasz Okuniewicz
0
Szymon Sakowicz

o 17-24 miejsce

3
Michał Popielczyk
1
Sergiej Soroka

o 17-24 miejsce

3
Arkadiusz Świtała
1
Jan Durakiewicz

o 17-24 miejsce

3
Krzysztof Tylski
1
Vołkovs Aleksander

o 13-16 miejsce

3
Adam Polech
1
Ocipka Dominik

o 13-16 miejsce

3
Tomasz Okuniewicz
0
Krzysztof Kupisiński

o 13-16 miejsce

3
Arkadiusz Świtała
0
Michał Popielczyk

o 13-16 miejsce

2
Krzysztof Tylski
0
Łukasz Sakowicz

o 9-12 miejsce

2
Dariusz Zaręba
1
Adam Polech

o 9-12 miejsce

2
Tomasz Okuniewicz
1
Marcin Gałka

o 9-12 miejsce

2
Arkadiusz Świtała
0
Celik Erdal

o 9-12 miejsce

2
Dariusz Zaręba
1
Krzysztof Tylski

o 7-8 miejsce

2
Arkadiusz Świtała
1
Tomasz Okuniewicz

o 7-8 miejsce

2
Dariusz Zaręba
0
Piotr Pluta

o 5-6 miejsce

2
Arkadiusz Świtała
0
Tomasz Walkiewicz

o 5-6 miejsce

3
Sławomir Cembrzyński
1
Andrzej Piesio

o 17-24 miejsce

3
Tomasz Słodziński
0
Szymon Sakowicz

o 17-24 miejsce

3
Jan Durakiewicz
0
Sergiej Soroka

o 17-24 miejsce

3
Sławomir Cembrzyński
2
Martyna Wieczorek

o 17-24 miejsce

3
Jan Durakiewicz
2
Tomasz Słodziński

o 17-24 miejsce

3
Szymon Sakowicz
0
Sergiej Soroka

o 21-24 miejsce

3
Krzysztof Kupisiński
2
Michał Popielczyk

o 13-16 miejsce

2
Adam Polech
0
Łukasz Sakowicz

o 9-12 miejsce

3
Szymon Sakowicz
0
Andrzej Piesio

o 22 miejsce

3
Tomasz Słodziński
2
Martyna Wieczorek

o 20 miejsce

3
Jan Durakiewicz
0
Sławomir Cembrzyński

o 18 miejsce

2
Vołkovs Aleksander
0
Krzysztof Kupisiński

o 14 miejsce

3
Marcin Gałka
0
Adam Polech

o 10 miejsce

2
Tomasz Okuniewicz
1
Krzysztof Tylski

o 8 miejsce

Źródło: xls
Kategorie
  1. 19:00 - open - 20 zł

Turniej Piątkowy na Solcu (sezon 2019/2020) odbywa się w każdy piątek. Zapisy przyjmowane są osobiście na sali do godz. 19:00. Zawodnicy w zależności od zajętego miejsca zdobywają punkty do klasyfikacji generalnej. Raz na kwartał  następuje podsumowanie punktów oraz rozdanie nagród dla najlepszych zawodników.

 

Miejsce bitwy