grudzień 20 pią 2019

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019/2020 - 20.12.2019

zakończony
Wyniki

23

zawodników brało
udział

0

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria open 49 meczy

Miejsce W P
1. Arkadiusz Świtała po raz 1 4 0
2. Mariusz Kuryłek po raz 1 3 1
3. Rafał Suszycki po raz 3 4 1
4. Tomasz Okuniewicz po raz 2 3 2
5. Dariusz Zaręba po raz 2 5 2
6. Dominik Joński po raz 2 3 3
7. Adam Polech po raz 2 3 2
8. Grzegorz Sobczyński po raz 2 2 2
9. Krzysztof Kupisiński po raz 1 4 2
10. Bluj Krzysztof po raz 1 3 3
11. Krzysztof Tylski po raz 1 2 3
12. Damian Kwapisz po raz 1 1 4
13. Kamil Wojtyński po raz 1 2 1
14. Wojciech Boksa po raz 1 2 2
15. Marcin Borucki po raz 1 0 3
16. Krzysztof Kubkowski po raz 3 1 2
17. Marcin Gałka po raz 1 3 2
18. Tomasz Słodziński po raz 1 2 3
19. Sławomir Mikołajewicz po raz 1 2 2
20. Miłosz Zaręba po raz 1 0 3
21. Michał Popielczyk po raz 1 0 2
22. Mateusz Leźnicki po raz 1 0 2
23. Tomasz Walkiewicz po raz 1 0 2
3
Rafał Suszycki
0
Bluj Krzysztof

16-tka

3
Grzegorz Sobczyński
2
Krzysztof Kubkowski

16-tka

3
Krzysztof Tylski
1
Adam Polech

16-tka

3
Arkadiusz Świtała
0
Tomasz Słodziński

16-tka

3
Dominik Joński
2
Krzysztof Kupisiński

16-tka

3
Mariusz Kuryłek
2
Marcin Gałka

16-tka

3
Damian Kwapisz
0
Marcin Borucki

16-tka

3
Tomasz Okuniewicz
1
Dariusz Zaręba

16-tka

3
Rafał Suszycki
0
Grzegorz Sobczyński

ćwierćfinał

3
Arkadiusz Świtała
0
Krzysztof Tylski

ćwierćfinał

3
Mariusz Kuryłek
0
Dominik Joński

ćwierćfinał

3
Tomasz Okuniewicz
0
Damian Kwapisz

ćwierćfinał

3
Arkadiusz Świtała
0
Rafał Suszycki

półfinał

3
Mariusz Kuryłek
1
Tomasz Okuniewicz

półfinał

3
Arkadiusz Świtała
1
Mariusz Kuryłek

finał

3
Dariusz Zaręba
0
Miłosz Zaręba

o 17-24 miejsce

3
Wojciech Boksa
0
Marcin Gałka

o 17-24 miejsce

3
Krzysztof Kupisiński
0
Mateusz Leźnicki

o 17-24 miejsce

3
Kamil Wojtyński
1
Tomasz Słodziński

o 17-24 miejsce

3
Adam Polech
2
Tomasz Walkiewicz

o 17-24 miejsce

3
Krzysztof Kubkowski
2
Michał Popielczyk

o 17-24 miejsce

3
Bluj Krzysztof
1
Sławomir Mikołajewicz

o 17-24 miejsce

3
Dariusz Zaręba
0
Marcin Borucki

o 13-16 miejsce

3
Krzysztof Kupisiński
2
Wojciech Boksa

o 13-16 miejsce

3
Adam Polech
2
Kamil Wojtyński

o 13-16 miejsce

3
Bluj Krzysztof
0
Krzysztof Kubkowski

o 13-16 miejsce

3
Dariusz Zaręba
1
Krzysztof Tylski

o 9-12 miejsce

3
Grzegorz Sobczyński
2
Krzysztof Kupisiński

o 9-12 miejsce

3
Adam Polech
2
Damian Kwapisz

o 9-12 miejsce

3
Dominik Joński
2
Bluj Krzysztof

o 9-12 miejsce

3
Dariusz Zaręba
0
Grzegorz Sobczyński

o 7-8 miejsce

3
Dominik Joński
0
Adam Polech

o 7-8 miejsce

3
Tomasz Okuniewicz
0
Dariusz Zaręba

o 5-6 miejsce

3
Rafał Suszycki
2
Dominik Joński

o 5-6 miejsce

3
Rafał Suszycki
0
Tomasz Okuniewicz

o 4 miejsce

3
Marcin Gałka
1
Mateusz Leźnicki

o 17-24 miejsce

3
Tomasz Słodziński
2
Tomasz Walkiewicz

o 17-24 miejsce

3
Sławomir Mikołajewicz
1
Michał Popielczyk

o 17-24 miejsce

3
Marcin Gałka
0
Miłosz Zaręba

o 17-24 miejsce

3
Tomasz Słodziński
1
Sławomir Mikołajewicz

o 17-24 miejsce

3
Wojciech Boksa
0
Marcin Borucki

o 13-16 miejsce

3
Krzysztof Kupisiński
0
Krzysztof Tylski

o 9-12 miejsce

3
Bluj Krzysztof
2
Damian Kwapisz

o 9-12 miejsce

3
Sławomir Mikołajewicz
0
Miłosz Zaręba

o 20 miejsce

3
Marcin Gałka
1
Tomasz Słodziński

o 18 miejsce

3
Kamil Wojtyński
2
Wojciech Boksa

o 14 miejsce

3
Krzysztof Tylski
1
Damian Kwapisz

o 12 miejsce

3
Krzysztof Kupisiński
1
Bluj Krzysztof

o 10 miejsce

2
Dariusz Zaręba
0
Dominik Joński

o 6 miejsce

Źródło: xls
Kategorie
  1. 19:00 - open - 20 zł

Turniej Piątkowy na Solcu (sezon 2019/2020) odbywa się w każdy piątek. Zapisy przyjmowane są osobiście na sali do godz. 19:00. Zawodnicy w zależności od zajętego miejsca zdobywają punkty do klasyfikacji generalnej. Raz na kwartał  następuje podsumowanie punktów oraz rozdanie nagród dla najlepszych zawodników.

 

Miejsce bitwy