listopad 08 pią 2019

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019/2020 - 8.11.2019

zakończony

Rozegrane mecze open 99

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Rafał Suszycki 3:2 Maciej Lewandowski
o 17-24 miejsce
Marek Krystian 3:2 Rafał Suszycki
32-tka
Rafał Suszycki 3:0 Michał Kurek
o 33-48 miejsce
Tomasz Walkiewicz 3:0 Krzysztof Kierznowski
32-tka
Tomasz Walkiewicz 2:0 Kamil Rebman
o 13-16 miejsce
Tomasz Walkiewicz 2:0 Dominik Matuszewski
o 14 miejsce
Dominik Joński 2:0 Jacek Kisiel
o 7-8 miejsce
Jacek Kisiel 3:2 Krzysztof Kupisiński
32-tka
Andrzej Piesio 1:1 Andrzej Piesio
64-tka
Andrzej Piesio 2:1 Krzysztof Kierznowski
o 26 miejsce
Kamil Rebman 3:0 Andrzej Piesio
o 25-32 miejsce
Marcin Gałka 3:0 Andrzej Piesio
32-tka
Krzysztof Tylski 2:1 Maciej Lewandowski
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kubkowski 3:1 Krzysztof Tylski
o 17-24 miejsce
Dariusz Zaręba 3:1 Krzysztof Tylski
32-tka
Krzysztof Tylski 3:0 Mateusz Leźnicki
o 25-32 miejsce
Rafał Suszycki 2:0 DANIEL KNEVELS
o 5-6 miejsce
Rafał Suszycki 2:0 Dominik Joński
o 4 miejsce
Dariusz Zaręba 3:1 Dominik Joński
16-tka
Dominik Joński 2:0 Kamil Rebman
o 13-16 miejsce
Dominik Joński 1:0 Ilia Marynkievich
o 5-6 miejsce
Krzysztof Kubkowski 1:1 Krzysztof Kubkowski
64-tka
Marcin Gałka 3:1 Krzysztof Kubkowski
o 13-16 miejsce
Tomasz Słodziński 3:1 Krzysztof Kubkowski
16-tka
Krzysztof Kubkowski 3:0 Artur Manowski
32-tka
Dominik Matuszewski 2:0 Krzysztof Kubkowski
o 13-16 miejsce
Dariusz Zaręba 3:0 Grzegorz Sobczyński
ćwierćfinał
Grzegorz Sobczyński 3:0 Paweł Ziółkowski
16-tka
Grzegorz Sobczyński 3:1 Grabowska Agata
32-tka
Damian Kwapisz 2:0 Grzegorz Sobczyński
o 9-12 miejsce
Krzysztof Kupisiński 2:1 Krzysztof Tylski
o 18 miejsce
Adam Polech 2:1 Krzysztof Kupisiński
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:1 Piotr Gradek
o 33-48 miejsce
Krzysztof Kupisiński 2:1 Paweł Ziółkowski
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:0 Miłosz Zaręba
o 25-32 miejsce
Krzysztof Kupisiński 2:0 Adrian Zaremba
o 17-24 miejsce
Rafał Suszycki 3:1 Krzysztof Kierznowski
o 25-32 miejsce
Marek Krystian 3:0 Tomasz Walkiewicz
16-tka
Marek Krystian 3:0 Dariusz Zaręba
półfinał
Marek Krystian 3:0 Damian Kwapisz
ćwierćfinał
Mateusz Stawikowski 3:2 Marek Krystian
finał
Kamil Rebman 3:0 Paweł Ziółkowski
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kierznowski 3:0 Monika Kupisińska
o 25-32 miejsce (2 runda)
Adam Polech 2:0 Tomasz Walkiewicz
o 13-16 miejsce
Jacek Kisiel 2:0 Adam Polech
o 9-12 miejsce
Adam Polech 3:0 Monika Kupisińska
32-tka
Adam Polech 2:0 Tomasz Słodziński
o 9-12 miejsce
Damian Kwapisz 3:1 Adam Polech
16-tka
Damian Kwapisz 2:1 Adam Polech
o 10 miejsce
Maciej Lewandowski 2:0 Paweł Ziółkowski
o 20 miejsce
Paweł Ziółkowski 3:0 Michał Popielczyk
32-tka
Andrzej Piesio 3:1 Wojciech Wypyszyński
o 25-32 miejsce (3 runda)
Wojciech Wypyszyński 1:1 Wojciech Wypyszyński
64-tka
Mateusz Stawikowski 3:0 Wojciech Wypyszyński
32-tka
Wojciech Wypyszyński 2:0 Mateusz Leźnicki
o 28 miejsce
Maciej Lewandowski 3:0 Patryk Ślifirski
o 17-24 miejsce
Patryk Ślifirski 3:0 Monika Kupisińska
o 25-32 miejsce
Damian Kwapisz 3:0 Patryk Ślifirski
32-tka
Dominik Matuszewski 3:2 Patryk Ślifirski
o 17-24 miejsce
Rafał Suszycki 2:1 Marcin Gałka
o 7-8 miejsce
Marcin Gałka 2:1 Grzegorz Sobczyński
o 9-12 miejsce
Piotr Lewandowski 3:0 Kamil Rebman
32-tka
Piotr Lewandowski 3:0 Marcin Gałka
16-tka
Piotr Lewandowski 1:1 Piotr Lewandowski
64-tka
Piotr Lewandowski 3:0 Tomasz Słodziński
ćwierćfinał
Mateusz Stawikowski 3:2 Piotr Lewandowski
półfinał
Tomasz Słodziński 2:0 Grzegorz Sobczyński
o 12 miejsce
Tomasz Słodziński 1:1 Tomasz Słodziński
o 9-12 miejsce
Marcin Gałka 3:0 Grabowska Agata
o 17-24 miejsce
Rafał Suszycki 2:0 Damian Kwapisz
o 9-12 miejsce
Andrzej Piesio 3:0 Artur Manowski
o 25-32 miejsce (2 runda)
Artur Manowski 2:0 Monika Kupisińska
o 32 miejsce
Mateusz Stawikowski 3:1 Jacek Kisiel
ćwierćfinał
Mateusz Stawikowski 3:1 Maciej Lewandowski
16-tka
Wojciech Wypyszyński 3:1 Miłosz Zaręba
o 25-32 miejsce (2 runda)
Miłosz Zaręba 3:1 Artur Manowski
o 29-32 miejsce (2 runda)
Michał Popielczyk 2:1 Miłosz Zaręba
o 30 miejsce
Tomasz Walkiewicz 3:0 Adrian Zaremba
o 17-24 miejsce
Maciej Lewandowski 3:2 Adrian Zaremba
32-tka
Adrian Zaremba 3:1 Wojciech Wypyszyński
o 25-32 miejsce
Adrian Zaremba 1:1 Adrian Zaremba
64-tka
Krzysztof Mazur 2:0 Adrian Zaremba
o 21-24 miejsce
Rafał Suszycki 2:0 Dominik Matuszewski
o 13-16 miejsce
Jacek Kisiel 3:0 Dominik Matuszewski
16-tka
Dominik Matuszewski 3:0 Miłosz Zaręba
32-tka
Dominik Matuszewski 1:1 Dominik Matuszewski
64-tka
Dominik Joński 3:1 Mateusz Leźnicki
32-tka
Krzysztof Kierznowski 3:0 Mateusz Leźnicki
o 25-32 miejsce (3 runda)
Mateusz Leźnicki 3:0 Michał Popielczyk
o 25-32 miejsce (2 runda)
Dominik Joński 3:2 Krzysztof Mazur
o 17-24 miejsce
Paweł Ziółkowski 3:0 Krzysztof Mazur
o 17-24 miejsce
Krzysztof Mazur 2:1 Patryk Ślifirski
o 22 miejsce
Tomasz Słodziński 3:0 Krzysztof Mazur
32-tka
Krzysztof Mazur 3:0 Artur Manowski
o 25-32 miejsce
Krzysztof Mazur 1:1 Krzysztof Mazur
64-tka
Jacek Kisiel 3:0 Michał Kurek
64-tka
Michał Kurek 1:1 Michał Kurek
o 49-64 miejsce
Michał Popielczyk 3:0 Monika Kupisińska
o 29-32 miejsce (2 runda)
Grabowska Agata 3:0 Michał Popielczyk
o 25-32 miejsce