październik 18 pią 2019

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019/2020 - 18.10.2019

zakończony
Wyniki

35

zawodników brało
udział

10

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria open 87 meczy

Miejsce W P
1. Adam Dorsz po raz 1 5 0
2. Robert Baran po raz 1 4 1
3. Piotr Lewandowski po raz 1 6 1
4. Rafał Suszycki po raz 1 3 1
5. Ryszard Nowicki po raz 1 3 1
6. Tomasz Walkiewicz po raz 1 6 1
7. Krzysztof Kupisiński po raz 1 3 2
8. Mateusz Sroczyński po raz 1 4 2
9. Adam Polech po raz 1 4 2
10. Jarosław Okruch po raz 1 3 3
11. Wojciech Boksa po raz 1 3 3
12. Norbert Zielony po raz 1 3 4
13. Dariusz Zaręba po raz 1 5 2
14. Maciej Lewandowski po raz 1 2 3
15. Krzysztof Kubkowski po raz 1 2 3
16. Krzysztof Cudny po raz 1 2 2
17. Tomasz Słodziński po raz 1 3 2
18. Dominik Matuszewski po raz 1 3 3
19. Damian Kwapisz po raz 1 3 3
20. Grzegorz Sobczyński po raz 1 2 4
21. Marcin Gałka po raz 1 2 3
22. Wojciech Wypyszyński po raz 1 1 4
23. Łukasz Turlej po raz 1 1 3
24. Adam Sroka po raz 1 1 2
25. Sławomir Mikołajewicz po raz 1 3 2
26. Adam Krzystanek po raz 1 3 2
27. Bartłomiej Truszewski po raz 1 2 3
28. Mateusz Leźnicki po raz 1 0 0
29. Martyna Wieczorek po raz 1 1 3
30. Klaudiusz Pobudzin po raz 1 1 3
31. Paweł Popielczyk po raz 1 0 0
32. Miłosz Zaręba po raz 2 0 5
33. Railean Roman po raz 1 1 2
34. Adam Kowalik po raz 1 0 2
35. Wojciech Kowalik po raz 1 0 1
. po raz 1 4
. po raz 1 4
. po raz 1
3
Tomasz Walkiewicz
0
Adam Kowalik

64-tka

3
Railean Roman
0
Wojciech Kowalik

64-tka

3
Jarosław Okruch
0
Bartłomiej Truszewski

32-tka

3
Maciej Lewandowski
1
Krzysztof Kubkowski

32-tka

3
Rafał Suszycki
2
Klaudiusz Pobudzin

32-tka

3
Piotr Lewandowski
0
Adam Sroka

32-tka

3
Wojciech Boksa
0
Grzegorz Sobczyński

32-tka

3
Marcin Gałka
0
Michał Popielczyk

32-tka

3
Damian Kwapisz
2
Sławomir Mikołajewicz

32-tka

3
Adam Dorsz
0
Dariusz Zaręba

32-tka

3
Tomasz Walkiewicz
1
Krzysztof Kupisiński

32-tka

3
Robert Baran
0
Mateusz Leżnicki

32-tka

3
Norbert Zielony
2
Krzysztof Cudny

32-tka

3
Wojciech Wypyszyński
0
Martyna Wieczorek

32-tka

3
Adam Polech
0
Miłosz Zaręba

32-tka

3
Tomasz Słodziński
1
Dominik Matuszewski

32-tka

3
Mateusz Sroczyński
1
Łukasz Turlej

32-tka

3
Ryszard Nowicki
0
Railean Roman

32-tka

3
Jarosław Okruch
1
Maciej Lewandowski

16-tka

3
Rafał Suszycki
0
Piotr Lewandowski

16-tka

3
Wojciech Boksa
2
Marcin Gałka

16-tka

3
Adam Dorsz
2
Damian Kwapisz

16-tka

3
Robert Baran
0
Tomasz Walkiewicz

16-tka

3
Norbert Zielony
2
Wojciech Wypyszyński

16-tka

3
Adam Polech
1
Tomasz Słodziński

16-tka

3
Ryszard Nowicki
1
Mateusz Sroczyński

16-tka

3
Rafał Suszycki
1
Jarosław Okruch

ćwierćfinał

3
Adam Dorsz
0
Wojciech Boksa

ćwierćfinał

3
Robert Baran
0
Norbert Zielony

ćwierćfinał

3
Ryszard Nowicki
2
Adam Polech

ćwierćfinał

3
Adam Dorsz
0
Rafał Suszycki

półfinał

3
Robert Baran
0
Ryszard Nowicki

półfinał

3
Adam Dorsz
2
Robert Baran

finał

3
Adam Krzystanek
0
Railean Roman

o 33-48 miejsce

3
Dariusz Zaręba
0
Adam Kowalik

o 33-48 miejsce

2
Łukasz Turlej
0
Adam Krzystanek

o 25-32 miejsce

2
Dominik Matuszewski
0
Miłosz Zaręba

o 25-32 miejsce

2
Krzysztof Cudny
0
Martyna Wieczorek

o 25-32 miejsce

2
Krzysztof Kupisiński
0
Mateusz Leżnicki

o 25-32 miejsce

2
Dariusz Zaręba
0
Sławomir Mikołajewicz

o 25-32 miejsce

2
Grzegorz Sobczyński
0
Michał Popielczyk

o 25-32 miejsce

2
Adam Sroka
0
Klaudiusz Pobudzin

o 25-32 miejsce

2
Krzysztof Kubkowski
1
Bartłomiej Truszewski

o 25-32 miejsce

2
Piotr Lewandowski
0
Łukasz Turlej

o 17-24 miejsce

2
Maciej Lewandowski
1
Dominik Matuszewski

o 17-24 miejsce

2
Krzysztof Cudny
1
Damian Kwapisz

o 17-24 miejsce

2
Krzysztof Kupisiński
0
Marcin Gałka

o 17-24 miejsce

2
Dariusz Zaręba
0
Wojciech Wypyszyński

o 17-24 miejsce

2
Tomasz Walkiewicz
0
Grzegorz Sobczyński

o 17-24 miejsce

2
Mateusz Sroczyński
0
Adam Sroka

o 17-24 miejsce

2
Krzysztof Kubkowski
0
Tomasz Słodziński

o 17-24 miejsce

2
Piotr Lewandowski
0
Maciej Lewandowski

o 13-16 miejsce

2
Krzysztof Kupisiński
0
Krzysztof Cudny

o 13-16 miejsce

2
Tomasz Walkiewicz
0
Dariusz Zaręba

o 13-16 miejsce

2
Mateusz Sroczyński
0
Krzysztof Kubkowski

o 13-16 miejsce

2
Piotr Lewandowski
0
Adam Polech

o 9-12 miejsce

1
Norbert Zielony
1
Norbert Zielony

o 9-12 miejsce

2
Tomasz Walkiewicz
1
Wojciech Boksa

o 9-12 miejsce

2
Mateusz Sroczyński
1
Jarosław Okruch

o 9-12 miejsce

2
Piotr Lewandowski
0
Krzysztof Kupisiński

o 7-8 miejsce

2
Tomasz Walkiewicz
1
Mateusz Sroczyński

o 7-8 miejsce

2
Piotr Lewandowski
0
Ilia Marynkievich

o 5-6 miejsce

2
Martyna Wieczorek
0
Miłosz Zaręba

o 29-32 miejsce (2 runda)

2
Klaudiusz Pobudzin
0
Michał Popielczyk

o 29-32 miejsce (2 runda)

2
Adam Krzystanek
0
Miłosz Zaręba

o 25-32 miejsce (2 runda)

2
Mateusz Leżnicki
1
Martyna Wieczorek

o 25-32 miejsce (2 runda)

2
Sławomir Mikołajewicz
1
Michał Popielczyk

o 25-32 miejsce (2 runda)

2
Bartłomiej Truszewski
0
Klaudiusz Pobudzin

o 25-32 miejsce (2 runda)

2
Adam Krzystanek
0
Mateusz Leżnicki

o 25-32 miejsce (3 runda)

2
Sławomir Mikołajewicz
1
Bartłomiej Truszewski

o 25-32 miejsce (3 runda)

2
Dominik Matuszewski
1
Łukasz Turlej

o 17-24 miejsce

2
Damian Kwapisz
0
Marcin Gałka

o 17-24 miejsce

2
Grzegorz Sobczyński
0
Wojciech Wypyszyński

o 17-24 miejsce

2
Dominik Matuszewski
0
Damian Kwapisz

o 17-24 miejsce

2
Tomasz Słodziński
1
Grzegorz Sobczyński

o 17-24 miejsce

2
Dariusz Zaręba
1
Krzysztof Kubkowski

o 13-16 miejsce

2
Adam Polech
0
Norbert Zielony

o 9-12 miejsce

2
Jarosław Okruch
1
Wojciech Boksa

o 9-12 miejsce

2
Michał Popielczyk
1
Miłosz Zaręba

o 32 miejsce

2
Bartłomiej Truszewski
0
Mateusz Leżnicki

o 28 miejsce

2
Sławomir Mikołajewicz
1
Adam Krzystanek

o 26 miejsce

2
Marcin Gałka
1
Wojciech Wypyszyński

o 22 miejsce

2
Damian Kwapisz
1
Grzegorz Sobczyński

o 20 miejsce

2
Tomasz Słodziński
1
Dominik Matuszewski

o 18 miejsce

2
Dariusz Zaręba
1
Maciej Lewandowski

o 14 miejsce

2
Wojciech Boksa
0
Norbert Zielony

o 12 miejsce

2
Adam Polech
1
Jarosław Okruch

o 10 miejsce

Źródło: xls
Kategorie
  1. 19:00 - open - 20 zł

Turniej Piątkowy na Solcu (sezon 2019/2020) odbywa się w każdy piątek. Zapisy przyjmowane są osobiście na sali do godz. 19:00. Zawodnicy w zależności od zajętego miejsca zdobywają punkty do klasyfikacji generalnej. Raz na kwartał  następuje podsumowanie punktów oraz rozdanie nagród dla najlepszych zawodników.

 

Miejsce bitwy