listopad 22 pią 2019

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019/2020 - 22.11.2019

zakończony

Rozegrane mecze open 56

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Arkadiusz Świtała 2:0 Tomasz Walkiewicz
o 5-6 miejsce
Mateusz Sakowicz 3:1 Tomasz Walkiewicz
półfinał
Tomasz Walkiewicz 3:1 Michał Popielczyk
16-tka
Arkadiusz Świtała 3:0 Ocipka Kamil
o 25-32 miejsce
Arkadiusz Świtała 2:0 Celik Erdal
o 9-12 miejsce
Szymon Sakowicz 3:0 Andrzej Piesio
o 22 miejsce
Vołkovs Aleksander 3:0 Andrzej Piesio
o 17-24 miejsce
Dariusz Zaręba 2:1 Krzysztof Tylski
o 7-8 miejsce
Krzysztof Tylski 2:0 Łukasz Sakowicz
o 9-12 miejsce
Krzysztof Tylski 3:1 Sławomir Cembrzyński
o 17-24 miejsce
Piotr Lewandowski 3:0 Krzysztof Tylski
16-tka
Tomasz Okuniewicz 2:1 Krzysztof Tylski
o 8 miejsce
Krzysztof Tylski 3:1 Vołkovs Aleksander
o 13-16 miejsce
Piotr Lewandowski 3:1 Piotr Pluta
półfinał
Piotr Pluta 3:0 Celik Erdal
ćwierćfinał
Arkadiusz Świtała 3:1 Jan Durakiewicz
o 17-24 miejsce
Tomasz Okuniewicz 3:0 Krzysztof Kupisiński
o 13-16 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:0 Paweł Kusiak
o 25-32 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:2 Michał Popielczyk
o 13-16 miejsce
Tomasz Walkiewicz 3:1 Dariusz Zaręba
ćwierćfinał
Dariusz Zaręba 2:0 Piotr Pluta
o 5-6 miejsce
Dariusz Zaręba 3:1 Jan Durakiewicz
16-tka
Piotr Pluta 3:1 Ocipka Dominik
16-tka
Ocipka Dominik 3:0 Martyna Wieczorek
o 17-24 miejsce
Adam Polech 3:2 Nhat Nam Nguyen
o 17-24 miejsce
Dariusz Zaręba 2:1 Adam Polech
o 9-12 miejsce
Adam Polech 3:1 Ocipka Dominik
o 13-16 miejsce
Marcin Gałka 3:0 Adam Polech
o 10 miejsce
Mateusz Sakowicz 3:2 Łukasz Sakowicz
ćwierćfinał
Mateusz Sakowicz 3:1 Piotr Lewandowski
finał
Szymon Sakowicz 3:0 Sergiej Soroka
o 21-24 miejsce
Szymon Sakowicz 3:0 Aleksander Lemieszenkov
o 25-32 miejsce
Adam Polech 2:0 Łukasz Sakowicz
o 9-12 miejsce
Łukasz Sakowicz 3:2 Tomasz Słodziński
16-tka
Sławomir Cembrzyński 3:1 Andrzej Piesio
o 17-24 miejsce
Jan Durakiewicz 3:0 Sławomir Cembrzyński
o 18 miejsce
Sławomir Cembrzyński 3:2 Martyna Wieczorek
o 17-24 miejsce
Marcin Gałka 3:0 Andrzej Piesio
16-tka
Piotr Lewandowski 3:1 Marcin Gałka
ćwierćfinał
Jan Durakiewicz 3:2 Tomasz Słodziński
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:0 Tomasz Słodziński
o 17-24 miejsce
Tomasz Słodziński 3:0 Szymon Sakowicz
o 17-24 miejsce
Arkadiusz Świtała 2:1 Tomasz Okuniewicz
o 7-8 miejsce
Mateusz Sakowicz 3:1 Tomasz Okuniewicz
16-tka
Tomasz Okuniewicz 3:0 Szymon Sakowicz
o 17-24 miejsce
Tomasz Okuniewicz 2:1 Marcin Gałka
o 9-12 miejsce
Vołkovs Aleksander 2:0 Krzysztof Kupisiński
o 14 miejsce
Celik Erdal 3:1 Adam Polech
16-tka
Nhat Nam Nguyen 3:2 Damian Kwapisz
o 25-32 miejsce
Tomasz Słodziński 3:2 Martyna Wieczorek
o 20 miejsce
Martyna Wieczorek 3:1 Michał Rybski
o 25-32 miejsce
Jan Durakiewicz 3:0 Sergiej Soroka
o 17-24 miejsce
Sergiej Soroka 3:0 Arkadiusz Grzanka
o 25-32 miejsce
Vołkovs Aleksander 3:0 Piotr Parchan
o 25-32 miejsce
Arkadiusz Świtała 3:0 Michał Popielczyk
o 13-16 miejsce
Michał Popielczyk 3:1 Sergiej Soroka
o 17-24 miejsce