grudzień 20 pią 2019

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019/2020 - 20.12.2019

zakończony

Rozegrane mecze open 49

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Arkadiusz Świtała 3:0 Rafał Suszycki
półfinał
Rafał Suszycki 3:2 Dominik Joński
o 5-6 miejsce
Rafał Suszycki 3:0 Grzegorz Sobczyński
ćwierćfinał
Rafał Suszycki 3:0 Bluj Krzysztof
16-tka
Arkadiusz Świtała 3:1 Mariusz Kuryłek
finał
Arkadiusz Świtała 3:0 Tomasz Słodziński
16-tka
Arkadiusz Świtała 3:0 Krzysztof Tylski
ćwierćfinał
Krzysztof Kupisiński 3:0 Krzysztof Tylski
o 9-12 miejsce
Krzysztof Tylski 3:1 Damian Kwapisz
o 12 miejsce
Wojciech Boksa 3:0 Marcin Borucki
o 13-16 miejsce
Mariusz Kuryłek 3:0 Dominik Joński
ćwierćfinał
Grzegorz Sobczyński 3:2 Krzysztof Kubkowski
16-tka
Bluj Krzysztof 3:0 Krzysztof Kubkowski
o 13-16 miejsce
Krzysztof Kubkowski 3:2 Michał Popielczyk
o 17-24 miejsce
Mariusz Kuryłek 3:2 Marcin Gałka
16-tka
Mariusz Kuryłek 3:1 Tomasz Okuniewicz
półfinał
Dominik Joński 3:2 Krzysztof Kupisiński
16-tka
Grzegorz Sobczyński 3:2 Krzysztof Kupisiński
o 9-12 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:1 Bluj Krzysztof
o 10 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:0 Mateusz Leźnicki
o 17-24 miejsce
Dariusz Zaręba 3:1 Krzysztof Tylski
o 9-12 miejsce
Dariusz Zaręba 3:0 Marcin Borucki
o 13-16 miejsce
Dariusz Zaręba 2:0 Dominik Joński
o 6 miejsce
Dariusz Zaręba 3:0 Grzegorz Sobczyński
o 7-8 miejsce
Tomasz Okuniewicz 3:0 Dariusz Zaręba
o 5-6 miejsce
Dariusz Zaręba 3:0 Miłosz Zaręba
o 17-24 miejsce
Adam Polech 3:2 Tomasz Walkiewicz
o 17-24 miejsce
Krzysztof Tylski 3:1 Adam Polech
16-tka
Dominik Joński 3:0 Adam Polech
o 7-8 miejsce
Adam Polech 3:2 Damian Kwapisz
o 9-12 miejsce
Marcin Gałka 3:1 Tomasz Słodziński
o 18 miejsce
Wojciech Boksa 3:0 Marcin Gałka
o 17-24 miejsce
Marcin Gałka 3:1 Mateusz Leźnicki
o 17-24 miejsce
Tomasz Słodziński 3:2 Tomasz Walkiewicz
o 17-24 miejsce
Tomasz Słodziński 3:1 Sławomir Mikołajewicz
o 17-24 miejsce
Kamil Wojtyński 3:1 Tomasz Słodziński
o 17-24 miejsce
Rafał Suszycki 3:0 Tomasz Okuniewicz
o 4 miejsce
Tomasz Okuniewicz 3:1 Dariusz Zaręba
16-tka
Adam Polech 3:2 Kamil Wojtyński
o 13-16 miejsce
Bluj Krzysztof 3:1 Sławomir Mikołajewicz
o 17-24 miejsce
Dominik Joński 3:2 Bluj Krzysztof
o 9-12 miejsce
Damian Kwapisz 3:0 Marcin Borucki
16-tka
Tomasz Okuniewicz 3:0 Damian Kwapisz
ćwierćfinał
Bluj Krzysztof 3:2 Damian Kwapisz
o 9-12 miejsce
Sławomir Mikołajewicz 3:0 Miłosz Zaręba
o 20 miejsce
Marcin Gałka 3:0 Miłosz Zaręba
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:2 Wojciech Boksa
o 13-16 miejsce
Kamil Wojtyński 3:2 Wojciech Boksa
o 14 miejsce
Sławomir Mikołajewicz 3:1 Michał Popielczyk
o 17-24 miejsce