październik 18 pią 2019

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019/2020 - 18.10.2019

zakończony

Rozegrane mecze open 87

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Adam Dorsz 3:0 Dariusz Zaręba
32-tka
Adam Dorsz 3:2 Robert Baran
finał
Adam Dorsz 3:0 Rafał Suszycki
półfinał
Rafał Suszycki 3:2 Klaudiusz Pobudzin
32-tka
Rafał Suszycki 3:0 Piotr Lewandowski
16-tka
Robert Baran 3:0 Tomasz Walkiewicz
16-tka
Tomasz Walkiewicz 2:1 Wojciech Boksa
o 9-12 miejsce
Tomasz Walkiewicz 2:1 Mateusz Sroczyński
o 7-8 miejsce
Tomasz Walkiewicz 3:0 Adam Kowalik
64-tka
Rafał Suszycki 3:1 Jarosław Okruch
ćwierćfinał
Jarosław Okruch 3:1 Maciej Lewandowski
16-tka
Mateusz Sroczyński 2:1 Jarosław Okruch
o 9-12 miejsce
Sławomir Mikołajewicz 2:1 Bartłomiej Truszewski
o 25-32 miejsce (3 runda)
Sławomir Mikołajewicz 2:1 Michał Popielczyk
o 25-32 miejsce (2 runda)
Maciej Lewandowski 3:1 Krzysztof Kubkowski
32-tka
Dariusz Zaręba 2:1 Maciej Lewandowski
o 14 miejsce
Adam Sroka 2:0 Klaudiusz Pobudzin
o 25-32 miejsce
Piotr Lewandowski 3:0 Adam Sroka
32-tka
Mateusz Sroczyński 2:0 Adam Sroka
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kubkowski 2:1 Bartłomiej Truszewski
o 25-32 miejsce
Krzysztof Kubkowski 2:0 Tomasz Słodziński
o 17-24 miejsce
Tomasz Walkiewicz 2:0 Grzegorz Sobczyński
o 17-24 miejsce
Tomasz Słodziński 2:1 Grzegorz Sobczyński
o 17-24 miejsce
Wojciech Boksa 3:0 Grzegorz Sobczyński
32-tka
Tomasz Walkiewicz 3:1 Krzysztof Kupisiński
32-tka
Krzysztof Kupisiński 2:0 Marcin Gałka
o 17-24 miejsce
Sławomir Mikołajewicz 2:1 Adam Krzystanek
o 26 miejsce
Łukasz Turlej 2:0 Adam Krzystanek
o 25-32 miejsce
Adam Krzystanek 2:0 Miłosz Zaręba
o 25-32 miejsce (2 runda)
Adam Krzystanek 2:0 Mateusz Leżnicki
o 25-32 miejsce (3 runda)
Tomasz Walkiewicz 2:0 Dariusz Zaręba
o 13-16 miejsce
Dariusz Zaręba 2:0 Sławomir Mikołajewicz
o 25-32 miejsce
Dariusz Zaręba 2:1 Krzysztof Kubkowski
o 13-16 miejsce
Dariusz Zaręba 2:0 Wojciech Wypyszyński
o 17-24 miejsce
Dariusz Zaręba 3:0 Adam Kowalik
o 33-48 miejsce
Piotr Lewandowski 2:0 Łukasz Turlej
o 17-24 miejsce
Dominik Matuszewski 2:1 Łukasz Turlej
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kupisiński 2:0 Krzysztof Cudny
o 13-16 miejsce
Krzysztof Cudny 2:1 Damian Kwapisz
o 17-24 miejsce
Jarosław Okruch 3:0 Bartłomiej Truszewski
32-tka
Adam Polech 2:1 Jarosław Okruch
o 10 miejsce
Ryszard Nowicki 3:2 Adam Polech
ćwierćfinał
Adam Polech 2:0 Norbert Zielony
o 9-12 miejsce
Adam Polech 3:1 Tomasz Słodziński
16-tka
Adam Polech 3:0 Miłosz Zaręba
32-tka
Robert Baran 3:0 Ryszard Nowicki
półfinał
Robert Baran 3:0 Norbert Zielony
ćwierćfinał
Robert Baran 3:0 Mateusz Leżnicki
32-tka
Bartłomiej Truszewski 2:0 Klaudiusz Pobudzin
o 25-32 miejsce (2 runda)
Grzegorz Sobczyński 2:0 Wojciech Wypyszyński
o 17-24 miejsce
Norbert Zielony 3:2 Krzysztof Cudny
32-tka
Norbert Zielony 3:2 Wojciech Wypyszyński
16-tka
Norbert Zielony 1:1 Norbert Zielony
o 9-12 miejsce
Wojciech Boksa 2:0 Norbert Zielony
o 12 miejsce
Marcin Gałka 2:1 Wojciech Wypyszyński
o 22 miejsce
Marcin Gałka 3:0 Michał Popielczyk
32-tka
Piotr Lewandowski 2:0 Maciej Lewandowski
o 13-16 miejsce
Piotr Lewandowski 2:0 Krzysztof Kupisiński
o 7-8 miejsce
Piotr Lewandowski 2:0 Adam Polech
o 9-12 miejsce
Piotr Lewandowski 2:0 Ilia Marynkievich
o 5-6 miejsce
Adam Dorsz 3:2 Damian Kwapisz
16-tka
Damian Kwapisz 3:2 Sławomir Mikołajewicz
32-tka
Damian Kwapisz 2:1 Grzegorz Sobczyński
o 20 miejsce
Damian Kwapisz 2:0 Marcin Gałka
o 17-24 miejsce
Krzysztof Cudny 2:0 Martyna Wieczorek
o 25-32 miejsce
Wojciech Wypyszyński 3:0 Martyna Wieczorek
32-tka
Mateusz Leżnicki 2:1 Martyna Wieczorek
o 25-32 miejsce (2 runda)
Martyna Wieczorek 2:0 Miłosz Zaręba
o 29-32 miejsce (2 runda)
Michał Popielczyk 2:1 Miłosz Zaręba
o 32 miejsce
Adam Dorsz 3:0 Wojciech Boksa
ćwierćfinał
Jarosław Okruch 2:1 Wojciech Boksa
o 9-12 miejsce
Wojciech Boksa 3:2 Marcin Gałka
16-tka
Maciej Lewandowski 2:1 Dominik Matuszewski
o 17-24 miejsce
Tomasz Słodziński 3:1 Dominik Matuszewski
32-tka
Tomasz Słodziński 2:1 Dominik Matuszewski
o 18 miejsce
Dominik Matuszewski 2:0 Damian Kwapisz
o 17-24 miejsce
Dominik Matuszewski 2:0 Miłosz Zaręba
o 25-32 miejsce
Ryszard Nowicki 3:1 Mateusz Sroczyński
16-tka
Mateusz Sroczyński 2:0 Krzysztof Kubkowski
o 13-16 miejsce
Mateusz Sroczyński 3:1 Łukasz Turlej
32-tka
Ryszard Nowicki 3:0 Railean Roman
32-tka
Adam Krzystanek 3:0 Railean Roman
o 33-48 miejsce
Railean Roman 3:0 Wojciech Kowalik
64-tka
Krzysztof Kupisiński 2:0 Mateusz Leżnicki
o 25-32 miejsce
Bartłomiej Truszewski 2:0 Mateusz Leżnicki
o 28 miejsce
Grzegorz Sobczyński 2:0 Michał Popielczyk
o 25-32 miejsce
Klaudiusz Pobudzin 2:0 Michał Popielczyk
o 29-32 miejsce (2 runda)