październik 04 pią 2019

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019/2020 - 04.10.2019

zakończony

Rozegrane mecze open 60

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Rafał Suszycki 2:0 Maciej Lewandowski
o 6 miejsce
Robert Baran 3:2 Rafał Suszycki
półfinał
Rafał Suszycki 3:1 Sławomir Mikołajewicz
16-tka
Krzysztof Kupisiński 2:0 Sławomir Mikołajewicz
o 14 miejsce
Krzysztof Cudny 2:0 Sławomir Mikołajewicz
o 13-16 miejsce
Sławomir Mikołajewicz 3:0 Marcin Gałka
o 17-24 miejsce
Maciej Lewandowski 3:2 Ryszard Nowicki
16-tka
Norbert Zielony 2:0 Maciej Lewandowski
o 5-6 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:1 Marcin Borucki
o 17-24 miejsce
Celik Erdal 3:1 Adam Sroka
16-tka
Adam Sroka 3:0 Mateusz Leżnicki
o 17-24 miejsce
Ryszard Nowicki 2:0 Krzysztof Kupisiński
o 13-16 miejsce
Norbert Zielony 2:1 Ryszard Nowicki
o 7-8 miejsce
Ryszard Nowicki 3:0 Dominik Matuszewski
o 17-24 miejsce
Maciej Lewandowski 3:0 Krzysztof Kubkowski
ćwierćfinał
Dariusz Zaręba 2:1 Krzysztof Kubkowski
o 9-12 miejsce
Dominik Matuszewski 3:0 Grzegorz Sobczyński
o 25-32 miejsce
Jan Durakiewicz 2:1 Marcin Borucki
o 22 miejsce
Jan Durakiewicz 3:0 Miłosz Zaręba
o 25-32 miejsce
Krzysztof Kubkowski 3:2 Krzysztof Kupisiński
16-tka
Krzysztof Kupisiński 3:1 Wojciech Wypyszyński
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kupisiński 2:1 Tomasz Słodziński
o 13-16 miejsce
Dariusz Zaręba 3:0 Marcin Borucki
16-tka
Dariusz Zaręba 3:2 Bartłomiej Truszewski
o 10 miejsce
Mateusz Sroczyński 3:2 Dariusz Zaręba
ćwierćfinał
Łukasz Turlej 2:1 Adam Sroka
o 13-16 miejsce
Łukasz Turlej 2:0 Krzysztof Kubkowski
o 9-12 miejsce
Krzysztof Cudny 2:1 Łukasz Turlej
o 7-8 miejsce
Łukasz Turlej 3:2 Adam Polech
o 17-24 miejsce
Krzysztof Cudny 2:0 Rafał Suszycki
o 5-6 miejsce
Krzysztof Cudny 3:2 Jan Durakiewicz
o 17-24 miejsce
Krzysztof Cudny 2:0 Dariusz Zaręba
o 9-12 miejsce
Norbert Zielony 2:1 Krzysztof Cudny
o 4 miejsce
Norbert Zielony 2:1 Bartłomiej Truszewski
o 9-12 miejsce
Arkadiusz Sowiński 2:1 Marcin Borucki
o 17-24 miejsce
Tomasz Słodziński 2:1 Arkadiusz Sowiński
o 17-24 miejsce
Mateusz Sroczyński 3:0 Arkadiusz Sowiński
16-tka
Adam Polech 2:1 Arkadiusz Sowiński
o 18 miejsce
Adam Polech 2:1 Marcin Gałka
o 17-24 miejsce
Adam Polech 3:0 Mariusz BOGUCKI
o 25-32 miejsce
Adam Polech 2:0 Mateusz Leżnicki
o 17-24 miejsce
Robert Baran 3:1 Łukasz Turlej
16-tka
Marcin Borucki 2:0 Wojciech Wypyszyński
o 21-24 miejsce
Rafał Suszycki 3:0 Norbert Zielony
ćwierćfinał
Norbert Zielony 3:2 Krzysztof Cudny
16-tka
Marcin Gałka 2:0 Jan Durakiewicz
o 17-24 miejsce
Marcin Gałka 2:1 Dominik Matuszewski
o 20 miejsce
Tomasz Słodziński 3:1 Krzysztof Kierznowski
o 25-32 miejsce
Bartłomiej Truszewski 2:0 Tomasz Słodziński
o 13-16 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:1 Tomasz Chrzanowski
o 25-32 miejsce
Robert Baran 3:0 Celik Erdal
ćwierćfinał
Marcin Gałka 3:2 Mateusz Włodarczyk
o 25-32 miejsce
Arkadiusz Sowiński 2:1 Dominik Matuszewski
o 17-24 miejsce
Dominik Matuszewski 2:1 Wojciech Wypyszyński
o 17-24 miejsce
Wojciech Wypyszyński 3:0 Artur Jastrzębski
o 25-32 miejsce
Mateusz Sroczyński 3:0 Maciej Lewandowski
półfinał
Robert Baran 3:0 Mateusz Sroczyński
finał
Jan Durakiewicz 2:0 Mateusz Leżnicki
o 21-24 miejsce
Mateusz Leżnicki 2:0 Wojciech Wypyszyński
o 24 miejsce
Mateusz Leżnicki 3:1 Michał Popielczyk
o 25-32 miejsce