styczeń 17 pią 2020

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019/2020 - 17.01.2020

zakończony

Rozegrane mecze open 71

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Rafał Suszycki 3:0 Krzysztof Tylski
półfinał
Rafał Suszycki 3:0 Bartłomiej Truszewski
ćwierćfinał
Bartosz Rzepczyński 3:0 Rafał Suszycki
finał
Rafał Suszycki 3:0 Adam Więch
16-tka
Bartosz Rzepczyński 3:1 Jacek Kisiel
ćwierćfinał
Jakub Orłowski 3:1 Jacek Kisiel
o 7-8 miejsce
Andrzej Piesio 3:0 Adam Więch
o 17-24 miejsce
Bartosz Rzepczyński 3:0 Arkadiusz Troszczyński
pierwsza runda
Arkadiusz Troszczyński 3:0 Adam Więch
o 17-24 miejsce
Krzysztof Tylski 3:2 Maciej Muda
pierwsza runda
Bartosz Rzepczyński 3:1 Dominik Joński
półfinał
Dominik Joński 3:1 Tomasz Słodziński
16-tka
Dominik Joński 3:0 Grzegorz Sobczyński
pierwsza runda
Krzysztof Kupisiński 3:1 Grzegorz Sobczyński
o 17-24 miejsce
Grzegorz Sobczyński 3:1 Adam Więch
o 21-24 miejsce
Grzegorz Sobczyński 3:0 Frederico Rodrigues
o 25-32 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:2 Arkadiusz Troszczyński
o 13-16 miejsce
Bluj Krzysztof 2:1 Krzysztof Kupisiński
16-tka
Krzysztof Kupisiński 3:0 Andrzej Krystosiak
pierwsza runda
Dariusz Zaręba 3:2 Jacek Kisiel
o 8 miejsce
Dariusz Zaręba 3:0 Bartłomiej Truszewski
o 9-12 miejsce
Jakub Orłowski 3:2 Dariusz Zaręba
16-tka
Jacek Kisiel 3:1 Sławomir Rutkowski
pierwsza runda
Sławomir Rutkowski 3:0 Andrzej Piesio
o 17-24 miejsce
Sławomir Rutkowski 3:1 Arkadiusz Troszczyński
o 13-16 miejsce
Jakub Orłowski 3:0 Sławomir Rutkowski
o 9-12 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:1 Andrzej Piesio
16-tka
Bartłomiej Truszewski 3:2 Bluj Krzysztof
o 10 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:1 Klaudiusz Łapkiewicz
pierwsza runda
Mateusz Cymerman 3:1 Krzysztof Tylski
o 5-6 miejsce
Mateusz Cymerman 3:0 Dariusz Zaręba
o 7-8 miejsce
Mateusz Cymerman 3:0 Adam Polech
o 13-16 miejsce
Mateusz Cymerman 3:1 Dominik Kluczewski
o 9-12 miejsce
Jacek Kisiel 3:2 Adam Polech
16-tka
Adam Polech 2:1 Krzysztof Kupisiński
o 14 miejsce
Adam Polech 3:2 Tomasz Słodziński
o 13-16 miejsce
Adam Polech 3:0 Maciej Szczepański
pierwsza runda
Dariusz Zaręba 3:0 Maciej Muda
o 17-24 miejsce
Bartosz Rzepczyński 3:2 Mateusz Cymerman
16-tka
Tomasz Słodziński 3:2 Arkadiusz Troszczyński
o 16 miejsce
Dariusz Zaręba 3:2 Tomasz Słodziński
o 13-16 miejsce
Jacek Kisiel 3:0 Bluj Krzysztof
o 9-12 miejsce
Bluj Krzysztof 3:1 Krzysztof Kupisiński
o 13-16 miejsce
Bluj Krzysztof 3:1 Sławomir Rutkowski
o 9-12 miejsce
Grzegorz Sobczyński 3:1 Osmulski Bartosz
o 22 miejsce
Mateusz Cymerman 3:0 Osmulski Bartosz
o 17-24 miejsce
Jan Molak 3:0 Osmulski Bartosz
o 17-24 miejsce
Adam Więch 3:1 Osmulski Bartosz
pierwsza runda
Damian Kwapisz 3:1 Andrzej Piesio
o 17-24 miejsce
Damian Kwapisz 3:1 Grzegorz Sobczyński
o 17-24 miejsce
Bluj Krzysztof 3:0 Damian Kwapisz
o 17-24 miejsce
Andrzej Piesio 3:0 Miłosz Zaręba
o 20 miejsce
Tomasz Słodziński 3:1 Miłosz Zaręba
o 17-24 miejsce
Jan Molak 3:0 Klaudiusz Łapkiewicz
o 25-32 miejsce
Klaudiusz Łapkiewicz 3:1 Andrzej Krystosiak
o 25-32 miejsce (3 runda)
Klaudiusz Łapkiewicz 3:0 Maciej Szczepański
o 26 miejsce
Andrzej Piesio 3:1 Jan Molak
pierwsza runda
Adam Polech 3:0 Jan Molak
o 17-24 miejsce
Damian Kwapisz 3:1 Jan Molak
o 18 miejsce
Jan Molak 3:0 Miłosz Zaręba
o 17-24 miejsce
Dominik Joński 3:0 Jakub Orłowski
ćwierćfinał
Jakub Orłowski 3:1 Dominik Joński
o 5-6 miejsce
Jakub Orłowski 3:0 Damian Kwapisz
pierwsza runda
Miłosz Zaręba 3:2 Andrzej Krystosiak
o 25-32 miejsce
Andrzej Krystosiak 3:1 Frederico Rodrigues
o 28 miejsce
Krzysztof Tylski 3:1 Dominik Kluczewski
ćwierćfinał
Bartłomiej Truszewski 3:2 Dominik Kluczewski
o 9-12 miejsce
Dominik Kluczewski 3:0 Miłosz Zaręba
pierwsza runda
Sławomir Rutkowski 3:0 Maciej Szczepański
o 25-32 miejsce
Tomasz Słodziński 3:0 Frederico Rodrigues
pierwsza runda
Maciej Szczepański 3:0 Frederico Rodrigues
o 25-32 miejsce (3 runda)