styczeń 03 pią 2020

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019/2020 - 03.01.2020

zakończony

Rozegrane mecze open 64

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Mateusz Sakowicz 3:1 Rafał Suszycki
półfinał
Rafał Suszycki 3:0 Adam Władysiuk
ćwierćfinał
Jacek Kisiel 3:0 Piotr Derecki
16-tka
Mateusz Sakowicz 3:0 Andrzej Piesio
ćwierćfinał
Andrzej Piesio 3:1 Miłosz Zaręba
16-tka
Łukasz Turlej 3:0 Krzysztof Tylski
16-tka
Bluj Krzysztof 2:1 Krzysztof Tylski
o 17-24 miejsce
Ryszard Nowicki 2:0 Andrzej Piesio
o 17-24 miejsce
Grzegorz Sobczyński 3:0 Artur Manowski
pierwsza runda
Mateusz Sakowicz 3:0 Jan Durakiewicz
pierwsza runda
Mariusz Sałuda 3:2 Jan Durakiewicz
o 33-48 miejsce
Mateusz Cymerman 3:0 Krzysztof Kupisiński
16-tka
Krzysztof Kupisiński 2:0 Jakub Wojdat
o 9-12 miejsce
Krzysztof Kupisiński 2:0 Rafał Kulpa
o 17-24 miejsce
Dariusz Zaręba 3:2 Ryszard Nowicki
16-tka
Dariusz Zaręba 3:0 Adam Polech
pierwsza runda
Kłobukowski Rafał 2:1 Łukasz Turlej
o 7-8 miejsce
Grzegorz Nartanowicz 3:0 Łukasz Turlej
półfinał
Łukasz Turlej 3:0 Rafał Kulpa
ćwierćfinał
Krzysztof Cudny 3:2 Grzegorz Sobczyński
16-tka
Jakub Wojdat 3:1 Krzysztof Cudny
ćwierćfinał
Mateusz Cymerman 3:2 Piotr Lewandowski
finał
Mateusz Cymerman 3:2 Bluj Krzysztof
ćwierćfinał
Mateusz Cymerman 3:0 Jakub Wojdat
półfinał
Adam Polech 2:1 Jacek Kisiel
o 17-24 miejsce
Adam Polech 3:0 Mateusz Szczepański
o 33-48 miejsce
Mateusz Sakowicz 3:0 Grzegorz Nartanowicz
finał
Mateusz Sakowicz 3:0 Sławomir Kubat
16-tka
Marcin Gałka 3:0 Mateusz Leźnicki
16-tka
Piotr Lewandowski 3:0 Jacek Kisiel
ćwierćfinał
Piotr Lewandowski 3:1 Dariusz Zaręba
półfinał
Piotr Lewandowski 3:0 Mariusz Sałuda
16-tka
Łukasz Turlej 2:1 Tomasz Słodziński
o 9-12 miejsce
Tomasz Słodziński 2:0 Krzysztof Cudny
o 17-24 miejsce
Adam Władysiuk 2:0 Krzysztof Kupisiński
o 7-8 miejsce
Adam Władysiuk 2:0 Dariusz Zaręba
o 9-12 miejsce
Adam Władysiuk 3:0 Adrian Zaremba
16-tka
Rafał Suszycki 3:1 Łukasz Szczęśniak
pierwsza runda
Ryszard Nowicki 3:1 Łukasz Szczęśniak
o 33-48 miejsce
Bluj Krzysztof 3:1 Maciej Lewandowski
16-tka
Krzysztof Kupisiński 3:1 Osmulski Bartosz
o 33-48 miejsce
Marcin Gałka 3:0 Osmulski Bartosz
pierwsza runda
Jakub Łuczyk 3:1 Artur Manowski
o 33-48 miejsce
Jan Durakiewicz 2:1 Rafał Pierzchałka
o 34 miejsce
Mateusz Cymerman 3:0 Rafał Pierzchałka
pierwsza runda
Mateusz Leźnicki 3:0 Rafał Pierzchałka
o 33-48 miejsce
Adam Władysiuk 2:0 Mariusz Sałuda
o 17-24 miejsce
Dariusz Zaręba 3:0 Kłobukowski Rafał
ćwierćfinał
Kłobukowski Rafał 3:1 Krystian Kowalczyk
16-tka
Grzegorz Nartanowicz 3:2 Marcin Gałka
ćwierćfinał
Grzegorz Nartanowicz 3:1 Tomasz Słodziński
16-tka
Marcin Gałka 2:0 Borys Massalski
o 17-24 miejsce
Jakub Wojdat 3:1 Borys Massalski
16-tka
Borys Massalski 3:0 Adam Więch
pierwsza runda
Rafał Kulpa 3:0 Jakub Łuczyk
16-tka
Krzysztof Tylski 3:0 Adam Więch
o 33-48 miejsce
Mariusz Sałuda 3:0 Artur Łuczyk
pierwsza runda
Kłobukowski Rafał 2:0 Artur Łuczyk
o 17-24 miejsce
Artur Łuczyk 3:1 Sławomir Kubat
o 33-48 miejsce
Łukasz Turlej 3:2 Paweł Bątruk
pierwsza runda
Borys Massalski 3:1 Paweł Bątruk
o 33-48 miejsce
Rafał Suszycki 3:2 Mateusz Szczepański
16-tka
Grzegorz Sobczyński 3:0 Hubert Teterycz
o 33-48 miejsce
Rafał Kulpa 3:0 Hubert Teterycz
pierwsza runda