listopad 29 pią 2019

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019/2020 - 29.11.2019

zakończony

Rozegrane mecze open 54

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Andrzej Piesio 3:1 Michał Łęczycki
o 9-12 miejsce
Michał Łęczycki 3:0 Piotr Lech
o 17-24 miejsce
Tomasz Słodziński 3:2 Michał Łęczycki
o 10 miejsce
Rafał Suszycki 3:1 Piotr Pluta
16-tka
Robert Baran 3:2 Rafał Suszycki
półfinał
Rafał Suszycki 2:1 Marcin Gałka
o 5-6 miejsce
Rafał Suszycki 3:1 Jakub Wojdat
ćwierćfinał
Jacek Kisiel 3:2 Mateusz Król
o 18 miejsce
Andrzej Piesio 3:0 Krzysztof Kupisiński
16-tka
Bluj Krzysztof 3:2 Andrzej Piesio
o 7-8 miejsce
Jacek Kisiel 3:2 Maciej Lewandowski
o 17-24 miejsce
Adam Polech 3:0 Maciej Lewandowski
16-tka
Tomasz Okuniewicz 3:0 Maciej Lewandowski
o 17-24 miejsce
Maciej Lewandowski 3:2 Paweł Kusiak
o 22 miejsce
Michał Łęczycki 3:2 Krzysztof Tylski
o 13-16 miejsce
Dariusz Zaręba 3:0 Krzysztof Tylski
16-tka
Tomasz Okuniewicz 3:1 Krzysztof Tylski
o 13-16 miejsce
Krzysztof Tylski 3:0 Miłosz Zaręba
o 17-24 miejsce
Piotr Pluta 3:0 Krzysztof Kubkowski
o 13-16 miejsce
Adam Polech 3:2 Piotr Pluta
o 9-12 miejsce
Piotr Pluta 3:0 Paweł Kusiak
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kubkowski 3:2 Grzegorz Sobczyński
o 17-24 miejsce
Grzegorz Sobczyński 3:0 Paweł Kusiak
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:1 Krzysztof Kubkowski
o 13-16 miejsce
Tomasz Słodziński 3:0 Krzysztof Kupisiński
o 13-16 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:0 Martyna Wieczorek
o 17-24 miejsce
Robert Baran 3:0 Andrzej Piesio
ćwierćfinał
Robert Baran 3:2 Piotr Lewandowski
finał
Jacek Kisiel 3:0 Piotr Lech
o 17-24 miejsce
Grzegorz Sobczyński 3:0 Piotr Lech
o 20 miejsce
Marcin Gałka 3:1 Michał Łęczycki
16-tka
Dariusz Zaręba 3:2 Marcin Gałka
ćwierćfinał
Marcin Gałka 3:2 Adam Polech
o 7-8 miejsce
Piotr Lewandowski 3:2 Dariusz Zaręba
półfinał
Piotr Lewandowski 3:1 Adam Polech
ćwierćfinał
Piotr Lewandowski 3:1 Bluj Krzysztof
16-tka
Robert Baran 3:0 Tomasz Słodziński
16-tka
Marcin Gałka 3:0 Tomasz Słodziński
o 9-12 miejsce
Tomasz Słodziński 3:1 Mateusz Król
o 17-24 miejsce
Tomasz Okuniewicz 3:0 Krzysztof Kupisiński
o 14 miejsce
Bluj Krzysztof 3:2 Tomasz Okuniewicz
o 13-16 miejsce
Mateusz Król 3:2 Grzegorz Sobczyński
o 17-24 miejsce
Mateusz Król 3:0 Piotr Pajączkowski
o 25-32 miejsce
Bluj Krzysztof 3:0 Jacek Kisiel
o 17-24 miejsce
Dariusz Zaręba 2:1 Bluj Krzysztof
o 5-6 miejsce
Bluj Krzysztof 3:2 Jakub Wojdat
o 9-12 miejsce
Krzysztof Kubkowski 3:1 Borowy Kamil
o 25-32 miejsce
Paweł Kusiak 3:0 Martyna Wieczorek
o 21-24 miejsce
Mateusz Król 3:0 Martyna Wieczorek
o 17-24 miejsce
Maciej Lewandowski 3:0 Miłosz Zaręba
o 21-24 miejsce
Piotr Lech 3:0 Miłosz Zaręba
o 17-24 miejsce
Martyna Wieczorek 3:1 Miłosz Zaręba
o 24 miejsce
Jakub Wojdat 3:0 Grzegorz Sobczyński
16-tka
Piotr Lech 3:1 Michał Popielczyk
o 25-32 miejsce