listopad 15 pią 2019

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019/2020 - 15.11.2019

zakończony

Mecze kat. open 96

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Piotr Lewandowski H2H 1:1 Piotr Lewandowski
64-tka
Piotr Pluta H2H 3:0 Piotr Gradek
64-tka
Marek Krystian H2H 1:1 Marek Krystian
64-tka
Marcin Gałka H2H 1:1 Marcin Gałka
64-tka
Zenon Klimek H2H 3:0 Krzysztof Mazur
64-tka
Damian Kwapisz H2H 1:1 Damian Kwapisz
64-tka
Ocipka Kamil H2H 3:0 Krzysztof Tylski
64-tka
Nhat Nam Nguyen H2H 1:1 Nhat Nam Nguyen
64-tka
Dominik Matuszewski H2H 1:1 Dominik Matuszewski
64-tka
Mariusz Sałuda H2H 3:0 Stanisław Janiszewski
64-tka
Rafał Suszycki H2H 3:0 Zbigniew Perzyna
32-tka
Sławomir Mikołajewicz H2H 3:2 Tomasz Walkiewicz
32-tka
Kamil Wojtyński H2H 3:1 Maciej Lewandowski
32-tka
Ocipka Dominik H2H 3:0 Adam Polech
32-tka
Bluj Krzysztof H2H 3:1 Grzegorz Sobczyński
32-tka
Mateusz Leźnicki H2H 3:1 Miłosz Zaręba
32-tka
Andrzej Piesio H2H 3:0 Michał Popielczyk
32-tka
Dariusz Zaręba H2H 3:1 Lars Steinebach
32-tka
Piotr Lewandowski H2H 3:1 Piotr Pluta
32-tka
Marek Krystian H2H 3:0 Łukasz Turlej
32-tka
Marcin Gałka H2H 3:0 Martyna Wieczorek
32-tka
Zenon Klimek H2H 3:0 Tomasz Słodziński
32-tka
Ocipka Kamil H2H 3:0 Damian Kwapisz
32-tka
Nhat Nam Nguyen H2H 3:2 Krzysztof Kubkowski
32-tka
Dominik Joński H2H 3:0 Dominik Matuszewski
32-tka
Mariusz Sałuda H2H 3:0 Krzysztof Kupisiński
32-tka
Rafał Suszycki H2H 3:0 Sławomir Mikołajewicz
16-tka
Ocipka Dominik H2H 3:0 Kamil Wojtyński
16-tka
Bluj Krzysztof H2H 3:0 Mateusz Leźnicki
16-tka
Dariusz Zaręba H2H 3:0 Andrzej Piesio
16-tka
Marek Krystian H2H 3:1 Piotr Lewandowski
16-tka
Marcin Gałka H2H 3:0 Zenon Klimek
16-tka
Nhat Nam Nguyen H2H 3:1 Ocipka Kamil
16-tka
Dominik Joński H2H 3:0 Mariusz Sałuda
16-tka
Rafał Suszycki H2H 3:0 Ocipka Dominik
ćwierćfinał
Bluj Krzysztof H2H 3:2 Dariusz Zaręba
ćwierćfinał
Marek Krystian H2H 3:0 Marcin Gałka
ćwierćfinał
Dominik Joński H2H 3:2 Nhat Nam Nguyen
ćwierćfinał
Rafał Suszycki H2H 3:0 Bluj Krzysztof
półfinał
Marek Krystian H2H 3:1 Dominik Joński
półfinał
Marek Krystian H2H 3:1 Rafał Suszycki
finał
Kamil Rebman H2H 1:1 Kamil Rebman
o 49-64 miejsce
Michał Kurek H2H 1:1 Michał Kurek
o 49-64 miejsce
Krzysztof Mazur H2H 1:1 Krzysztof Mazur
o 49-64 miejsce
Stanisław Janiszewski H2H 1:1 Stanisław Janiszewski
o 49-64 miejsce
Krzysztof Kupisiński H2H 3:0 Piotr Derecki
o 33-48 miejsce
Krzysztof Kubkowski H2H 3:1 Kamil Wilczyński
o 33-48 miejsce
Damian Kwapisz H2H 3:1 Kamil Rebman
o 33-48 miejsce
Tomasz Słodziński H2H 3:1 Patryk Ślifirski
o 33-48 miejsce
Piotr Pluta H2H 3:1 Michał Kurek
o 33-48 miejsce
Piotr Gradek H2H 3:2 Lars Steinebach
o 33-48 miejsce
Krzysztof Mazur H2H 3:1 Grzegorz Sobczyński
o 33-48 miejsce
Adam Polech H2H 2:0 Krzysztof Tylski
o 33-48 miejsce
Zbigniew Perzyna H2H 3:0 Stanisław Janiszewski
o 33-48 miejsce
Krzysztof Kupisiński H2H 2:0 Dominik Matuszewski
o 25-32 miejsce
Krzysztof Kubkowski H2H 3:0 Damian Kwapisz
o 25-32 miejsce
Tomasz Słodziński H2H 2:0 Martyna Wieczorek
o 25-32 miejsce
Łukasz Turlej H2H 2:1 Piotr Pluta
o 25-32 miejsce
Michał Popielczyk H2H 2:1 Piotr Gradek
o 25-32 miejsce
Krzysztof Mazur H2H 3:1 Miłosz Zaręba
o 25-32 miejsce
Maciej Lewandowski H2H 2:1 Adam Polech
o 25-32 miejsce
Tomasz Walkiewicz H2H 2:1 Zbigniew Perzyna
o 25-32 miejsce
Kamil Wojtyński H2H 2:1 Krzysztof Kupisiński
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kubkowski H2H 2:0 Sławomir Mikołajewicz
o 17-24 miejsce
Andrzej Piesio H2H 2:1 Tomasz Słodziński
o 17-24 miejsce
Łukasz Turlej H2H 2:0 Mateusz Leźnicki
o 17-24 miejsce
Zenon Klimek H2H 2:1 Michał Popielczyk
o 17-24 miejsce
Piotr Lewandowski H2H 2:0 Krzysztof Mazur
o 17-24 miejsce
Mariusz Sałuda H2H 2:0 Maciej Lewandowski
o 17-24 miejsce
Ocipka Kamil H2H 2:0 Tomasz Walkiewicz
o 17-24 miejsce
Kamil Wojtyński H2H 2:0 Krzysztof Kubkowski
o 13-16 miejsce
Łukasz Turlej H2H 2:1 Andrzej Piesio
o 13-16 miejsce
Piotr Lewandowski H2H 2:0 Zenon Klimek
o 13-16 miejsce
Ocipka Kamil H2H 2:0 Mariusz Sałuda
o 13-16 miejsce
Marcin Gałka H2H 1:1 Marcin Gałka
o 9-12 miejsce
Dariusz Zaręba H2H 2:1 Piotr Lewandowski
o 9-12 miejsce
Łukasz Turlej H2H 2:1 Kamil Wojtyński
o 7-8 miejsce
Dariusz Zaręba H2H 2:0 Ocipka Dominik
o 7-8 miejsce
Łukasz Turlej H2H 2:0 Ilia Marynkievich
o 5-6 miejsce
Dariusz Zaręba H2H 2:0 DANIEL KNEVELS
o 5-6 miejsce
Zbigniew Perzyna H2H 2:0 Miłosz Zaręba
o 29-32 miejsce (2 runda)
Damian Kwapisz H2H 2:1 Dominik Matuszewski
o 25-32 miejsce (2 runda)
Piotr Pluta H2H 2:0 Martyna Wieczorek
o 25-32 miejsce (2 runda)
Piotr Gradek H2H 2:0 Miłosz Zaręba
o 25-32 miejsce (2 runda)
Adam Polech H2H 2:0 Zbigniew Perzyna
o 25-32 miejsce (2 runda)
Piotr Pluta H2H 2:0 Damian Kwapisz
o 25-32 miejsce (3 runda)
Adam Polech H2H 2:0 Piotr Gradek
o 25-32 miejsce (3 runda)
Tomasz Słodziński H2H 2:0 Mateusz Leźnicki
o 17-24 miejsce
Krzysztof Mazur H2H 2:1 Michał Popielczyk
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kupisiński H2H 2:0 Tomasz Słodziński
o 17-24 miejsce
Krzysztof Mazur H2H 2:1 Maciej Lewandowski
o 17-24 miejsce
Dominik Matuszewski H2H 2:0 Zbigniew Perzyna
o 29 miejsce
Piotr Pluta H2H 2:1 Adam Polech
o 25 miejsce
Mateusz Leźnicki H2H 2:1 Michał Popielczyk
o 21 miejsce
Zenon Klimek H2H 2:1 Andrzej Piesio
o 13 miejsce
Ocipka Kamil H2H 2:0 Marcin Gałka
o 9 miejsce