październik 25 pią 2019

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019/2020 - 25.10.2019

zakończony

Rozegrane mecze open 61

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Rafał Suszycki 3:1 Piotr Lewandowski
ćwierćfinał
Rafał Suszycki 3:0 Jakub Placek
finał
Rafał Suszycki 3:0 Wojciech Boksa
16-tka
Maciej Lewandowski 3:1 Martyna Wieczorek
o 16 miejsce
Maciej Lewandowski 3:0 Piotr Kardach
o 17-24 miejsce
Sylwester Wójcik 3:1 Grzegorz Sobczyński
o 13-16 miejsce
Sylwester Wójcik 2:1 Dariusz Zaręba
o 9-12 miejsce
Piotr Lewandowski 2:0 Sylwester Wójcik
o 9-12 miejsce
Sylwester Wójcik 3:0 Mateusz Leźnicki
o 17-24 miejsce
Dominik Joński 3:1 Krzysztof Kubkowski
o 25-32 miejsce
Dominik Joński 3:0 Dominik Matuszewski
o 18 miejsce
Dominik Joński 3:0 Piotr Kardach
o 17-24 miejsce
Grzegorz Sobczyński 3:1 Maciej Lewandowski
o 13-16 miejsce
Tomasz Słodziński 3:1 Grzegorz Sobczyński
16-tka
Damian Kwapisz 3:0 Grzegorz Sobczyński
o 14 miejsce
Grzegorz Sobczyński 3:0 Miłosz Zaręba
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:0 Maciej Lewandowski
16-tka
Jakub Placek 3:0 Krzysztof Kupisiński
ćwierćfinał
Dariusz Zaręba 3:0 Maciej Lewandowski
o 13-16 miejsce
Dariusz Zaręba 3:2 Dominik Joński
o 17-24 miejsce
Łukasz Turlej 2:0 Dariusz Zaręba
o 9-12 miejsce
Wojciech Wypyszyński 3:0 Dariusz Zaręba
o 12 miejsce
Norbert Zielony 3:1 Łukasz Turlej
ćwierćfinał
Dominik Matuszewski 3:0 Paweł Ziółkowski
o 25-32 miejsce
Krzysztof Kupisiński 2:0 Wojciech Wypyszyński
o 9-12 miejsce
Norbert Zielony 3:0 Wojciech Wypyszyński
16-tka
Wojciech Wypyszyński 3:0 Martyna Wieczorek
o 13-16 miejsce
Wojciech Wypyszyński 3:1 Giray Zafer
o 17-24 miejsce
Rafał Suszycki 3:2 Norbert Zielony
półfinał
Mateusz Sroczyński 3:1 Norbert Zielony
o 4 miejsce
Marcin Gałka 3:1 Sylwester Wójcik
16-tka
Marcin Gałka 2:0 Wojciech Wypyszyński
o 9-12 miejsce
Piotr Lewandowski 2:1 Łukasz Turlej
o 7-8 miejsce
Tomasz Słodziński 3:2 Marcin Gałka
ćwierćfinał
Mateusz Sroczyński 2:0 Tomasz Słodziński
o 5-6 miejsce
Piotr Lewandowski 3:2 Damian Kwapisz
16-tka
Damian Kwapisz 3:0 Martyna Wieczorek
o 13-16 miejsce
Damian Kwapisz 3:1 Dominik Matuszewski
o 17-24 miejsce
Mateusz Sroczyński 3:0 Damian Kwapisz
o 13-16 miejsce
Łukasz Turlej 3:1 Martyna Wieczorek
16-tka
Martyna Wieczorek 3:1 Michał Popielczyk
o 17-24 miejsce
Giray Zafer 3:0 Miłosz Zaręba
o 24 miejsce
Piotr Kardach 3:0 Miłosz Zaręba
o 21-24 miejsce
Miłosz Zaręba 3:1 Giraj Fatih
o 25-32 miejsce
Jakub Placek 3:1 Dariusz Zaręba
16-tka
Jakub Placek 3:0 Tomasz Słodziński
półfinał
Wojciech Boksa 3:0 Giray Zafer
o 21-24 miejsce
Mateusz Sroczyński 3:0 Wojciech Boksa
o 17-24 miejsce
Dominik Matuszewski 3:2 Wojciech Boksa
o 17-24 miejsce
Dominik Matuszewski 3:2 Michał Popielczyk
o 17-24 miejsce
Dominik Joński 3:0 Mateusz Leźnicki
o 17-24 miejsce
Mateusz Leźnicki 3:0 Miłosz Zaręba
o 17-24 miejsce
Mateusz Leźnicki 3:0 Michał Popielczyk
o 20 miejsce
Giray Zafer 3:1 Paweł Kusiak
o 25-32 miejsce
Michał Popielczyk 3:2 Giray Zafer
o 17-24 miejsce
Mateusz Sroczyński 3:2 Arkadiusz Świtała
o 25-32 miejsce
Mateusz Sroczyński 2:1 Krzysztof Kupisiński
o 7-8 miejsce
Mateusz Sroczyński 2:0 Marcin Gałka
o 9-12 miejsce
Piotr Kardach 3:0 Artur Manowski
o 25-32 miejsce
Wojciech Boksa 3:0 Piotr Kardach
o 22 miejsce
Michał Popielczyk 3:0 Monika Kupisińska
o 25-32 miejsce