październik 11 pią 2019

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019/2020 - 11.10.2019

zakończony

Rozegrane mecze open 89

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Rafał Suszycki 3:1 Nhat Nam Nguyen
ćwierćfinał
Rafał Suszycki 3:2 Piotr Lewandowski
półfinał
Piotr Lewandowski 3:0 Adam Molenda
16-tka
Mariusz Kuryłek 3:1 Maciej Lewandowski
32-tka
Maciej Lewandowski 2:0 Piotr Kardach
o 25-32 miejsce (2 runda)
Rafał Suszycki 3:0 Ryszard Nowicki
16-tka
Marcin Gałka 2:1 Ryszard Nowicki
o 13-16 miejsce
Ryszard Nowicki 3:0 Giray Zafer
32-tka
Norbert Zielony 2:0 DANIEL KNEVELS
o 5-6 miejsce
Nhat Nam Nguyen 2:2 Nhat Nam Nguyen
o 9-12 miejsce
Nhat Nam Nguyen 3:0 Mateusz Leżnicki
32-tka
Jakub Placek 2:0 Krzysztof Kubkowski
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kubkowski 2:1 Michał Popielczyk
o 17-24 miejsce
Mariusz Kuryłek 3:0 Krzysztof Kubkowski
16-tka
Mariusz Kuryłek 2:1 Łukasz Turlej
o 9-12 miejsce
Paweł Gałecki 2:0 Grzegorz Sobczyński
o 17-24 miejsce
Grzegorz Sobczyński 2:0 Wojciech Wypyszyński
o 17-24 miejsce
Grzegorz Sobczyński 3:0 Tomasz Słodziński
o 33-48 miejsce
Grzegorz Sobczyński 2:0 Paweł Kusiak
o 17-24 miejsce
Grzegorz Sobczyński 2:0 Giraj Fatih
o 25-32 miejsce
Maciej Lewandowski 2:0 Waldemar Bartolik
o 26 miejsce
Waldemar Bartolik 2:0 Rafał Kulpa
o 25-32 miejsce (2 runda)
Waldemar Bartolik 2:0 Mateusz Leżnicki
o 25-32 miejsce (3 runda)
Krzysztof Kupisiński 3:0 Krystian Spilaszek
o 33-48 miejsce
Krzysztof Kupisiński 2:0 Krzysztof Kubkowski
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kupisiński 2:0 Waldemar Bartolik
o 25-32 miejsce
Krzysztof Kupisiński 2:1 Krzysztof Kierznowski
o 13-16 miejsce
Bartosz Rzepczyński 2:0 Krzysztof Kupisiński
o 9-12 miejsce
Mateusz Sroczyński 2:0 Krzysztof Kupisiński
o 9-12 miejsce
Łukasz Turlej 2:0 Adam Molenda
o 17-24 miejsce
Łukasz Turlej 2:1 Martyna Wieczorek
o 33-48 miejsce
Ryszard Nowicki 2:0 Krzysztof Kierznowski
o 16 miejsce
Jakub Orłowski 2:0 Krzysztof Kierznowski
o 13-16 miejsce
Krzysztof Kierznowski 3:0 Piotr Kardach
32-tka
Paweł Gałecki 2:0 Ryszard Nowicki
o 13-16 miejsce
Nhat Nam Nguyen 3:1 Paweł Gałecki
16-tka
Norbert Zielony 2:0 Paweł Gałecki
o 9-12 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:0 Mariusz Kuryłek
ćwierćfinał
Bartłomiej Truszewski 3:0 Łukasz Turlej
32-tka
Bartłomiej Truszewski 3:0 Krzysztof Kierznowski
16-tka
Adam Polech 3:0 Bartłomiej Truszewski
półfinał
Rafał Suszycki 3:1 Adam Polech
finał
Adam Polech 3:2 Norbert Zielony
ćwierćfinał
Ryszard Nowicki 2:0 Wojciech Wypyszyński
o 17-24 miejsce
Jakub Orłowski 3:2 Wojciech Wypyszyński
32-tka
Norbert Zielony 2:0 Mariusz Kuryłek
o 7-8 miejsce
Norbert Zielony 3:1 Jakub Placek
16-tka
Norbert Zielony 3:0 Giraj Fatih
32-tka
Marcin Gałka 3:0 Waldemar Bartolik
32-tka
Łukasz Turlej 2:1 Marcin Gałka
o 13-16 miejsce
Bartosz Rzepczyński 3:1 Marcin Gałka
16-tka
Bartosz Rzepczyński 2:0 Nhat Nam Nguyen
o 7-8 miejsce
Bartosz Rzepczyński 3:1 Krzysztof Kupisiński
32-tka
Bartosz Rzepczyński 3:2 Bartłomiej Truszewski
o 6 miejsce
Bartosz Rzepczyński 3:1 Martyna Wieczorek
64-tka
Piotr Lewandowski 3:0 Bartosz Rzepczyński
ćwierćfinał
Ryszard Nowicki 3:1 Tomasz Słodziński
64-tka
Tomasz Słodziński 1:1 Tomasz Słodziński
o 49-64 miejsce
Paweł Kusiak 2:1 Maciej Lewandowski
o 25-32 miejsce
Krzysztof Kubkowski 3:1 Paweł Kusiak
32-tka
Marcin Gałka 2:1 Paweł Kusiak
o 17-24 miejsce
Jakub Placek 3:0 Grzegorz Sobczyński
32-tka
Jakub Placek 2:0 Grzegorz Sobczyński
o 18 miejsce
Jakub Placek 2:0 Mateusz Chmieliński
o 17-24 miejsce
Maciej Lewandowski 2:0 Andrzej Flomander
o 25-32 miejsce (3 runda)
Adam Polech 3:0 Andrzej Flomander
32-tka
Wojciech Wypyszyński 2:0 Andrzej Flomander
o 25-32 miejsce
Piotr Lewandowski 3:0 Rafał Kulpa
32-tka
Rafał Kulpa 2:1 Piotr Kardach
o 30 miejsce
Michał Popielczyk 2:0 Rafał Kulpa
o 25-32 miejsce
Adam Polech 3:0 Jakub Orłowski
16-tka
Jakub Orłowski 2:1 Marcin Gałka
o 14 miejsce
Adrian Zaremba 3:1 Giray Zafer
o 33-48 miejsce
Giray Zafer 3:0 Adam Purzycki
64-tka
Mateusz Sroczyński 2:1 Łukasz Turlej
o 10 miejsce
Paweł Gałecki 3:2 Mateusz Sroczyński
32-tka
Mateusz Sroczyński 2:0 Jakub Placek
o 17-24 miejsce
Mateusz Sroczyński 2:0 Jakub Orłowski
o 13-16 miejsce
Łukasz Turlej 2:0 Piotr Kardach
o 25-32 miejsce
Rafał Suszycki 3:0 Mateusz Chmieliński
32-tka
Mateusz Chmieliński 2:1 Adrian Zaremba
o 25-32 miejsce
Jakub Orłowski 2:0 Mateusz Chmieliński
o 17-24 miejsce
Mateusz Leżnicki 2:1 Andrzej Flomander
o 28 miejsce
Mateusz Sroczyński 2:0 Mateusz Leżnicki
o 25-32 miejsce
Mateusz Leżnicki 2:0 Adam Purzycki
o 33-48 miejsce
Adam Molenda 3:0 Michał Popielczyk
32-tka
Krzysztof Kierznowski 2:1 Michał Popielczyk
o 17-24 miejsce
Wojciech Wypyszyński 2:1 Michał Popielczyk
o 22 miejsce
Michał Popielczyk 2:0 Mateusz Chmieliński
o 21-24 miejsce