wrzesień 27 pią 2019

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019/2020 - 27.09.2019

zakończony

Rozegrane mecze open 48

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Bartłomiej Truszewski 3:2 Sławomir Mikołajewicz
o 7-8 miejsce
Sławomir Mikołajewicz 3:1 Klaudiusz Pobudzin
o 13-16 miejsce
Sławomir Mikołajewicz 3:0 Wojciech Wypyszyński
o 9-12 miejsce
Sławomir Mikołajewicz 3:0 Andrzej Piotrowski
o 17-24 miejsce
Adam Polech 3:2 Andrzej Piotrowski
o 17-24 miejsce
Damian Kwapisz 3:1 Andrzej Piotrowski
16-tka
Ryszard Nowicki 3:2 Dominik Matuszewski
o 17-24 miejsce
Grzegorz Sobczyński 3:1 Krzysztof Kubkowski
o 9-12 miejsce
Wojciech Wypyszyński 2:0 Krzysztof Kubkowski
o 10 miejsce
Krzysztof Kubkowski 3:0 Piotr Kardach
o 17-24 miejsce
Damian Kwapisz 2:0 Grzegorz Sobczyński
o 4 miejsce
Grzegorz Sobczyński 3:0 Michał Popielczyk
16-tka
Krzysztof Kupisiński 3:0 Sławomir Mikołajewicz
o 8 miejsce
Grzegorz Sobczyński 3:1 Krzysztof Kupisiński
o 7-8 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:0 Klaudiusz Pobudzin
16-tka
Damian Kwapisz 3:1 Krzysztof Kupisiński
ćwierćfinał
Dariusz Zaręba 3:0 Maciej Lewandowski
o 17-24 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:1 Dariusz Zaręba
o 9-12 miejsce
Piotr Lewandowski 3:1 Dariusz Zaręba
16-tka
Bartłomiej Truszewski 3:0 Krzysztof Kubkowski
16-tka
Celik Erdal 3:1 Bartłomiej Truszewski
ćwierćfinał
Adam Polech 3:0 Maciej Lewandowski
o 17-24 miejsce
Klaudiusz Pobudzin 3:2 Adam Polech
o 17-24 miejsce
Klaudiusz Pobudzin 3:0 Michał Popielczyk
o 13-16 miejsce
Wojciech Wypyszyński 3:0 Dariusz Zaręba
o 9-12 miejsce
Michael Onisforou 3:0 Wojciech Wypyszyński
ćwierćfinał
Wojciech Wypyszyński 3:1 Mateusz Leżnicki
16-tka
Piotr Kardach 3:1 Sławomir Cembrzyński
o 17-24 miejsce
Piotr Lewandowski 3:0 Grzegorz Sobczyński
ćwierćfinał
Piotr Lewandowski 3:2 Damian Kwapisz
półfinał
Michael Onisforou 3:1 Piotr Lewandowski
finał
Krzysztof Kubkowski 3:1 Tomasz Słodziński
o 13-16 miejsce
Tomasz Słodziński 3:1 Klaudiusz Pobudzin
o 14 miejsce
Tomasz Słodziński 3:1 Sławomir Cembrzyński
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kubkowski 3:1 Kamil Wojtyński
o 9-12 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:0 Kamil Wojtyński
o 9-12 miejsce
Celik Erdal 3:2 Tomasz Słodziński
16-tka
Michael Onisforou 3:0 Celik Erdal
półfinał
Damian Kwapisz 3:2 Bartłomiej Truszewski
o 5-6 miejsce
Dominik Matuszewski 3:0 Sławomir Cembrzyński
o 21-24 miejsce
Mateusz Leżnicki 3:1 Dominik Matuszewski
o 17-24 miejsce
Michael Onisforou 3:1 Ryszard Nowicki
16-tka
Maciej Lewandowski 3:0 Piotr Kardach
o 20 miejsce
Adam Polech 3:0 Mateusz Leżnicki
o 18 miejsce
Kamil Wojtyński 3:2 Mateusz Leżnicki
o 17-24 miejsce
Mateusz Leżnicki 3:0 Piotr Kardach
o 17-24 miejsce
Dariusz Zaręba 3:2 Michał Popielczyk
o 13-16 miejsce
Michał Popielczyk 3:1 Łukasz Sępka
o 17-24 miejsce