marzec 09 pią 2018

Turniej Turniej Piątkowy Solec 09.03.2018

zakończony

Rozegrane mecze open 49

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Krzysztof Sołtysiak 3:1 Radosław Oleksiuk
16-tka
Grzegorz Buze 3:1 Krzysztof Sołtysiak
półfinał
Krzysztof Sołtysiak 3:0 Krzysztof Kupisiński
ćwierćfinał
Michał Łęczycki 3:1 Andrzej Piotrowski
o 17-24 miejsce
Michał Łęczycki 3:1 Arkadiusz Troszczyński
o 25-32 miejsce
Rafał Suszycki 3:1 Jarosław Okruch
ćwierćfinał
Rafał Suszycki 3:0 Sławomir Mikołajewicz
16-tka
Rafał Suszycki 3:0 Markowski Michał
półfinał
Jarosław Okruch 3:0 Radosław Oleksiuk
o 9-12 miejsce
Radosław Oleksiuk 3:0 Andrzej Piotrowski
o 17-24 miejsce
Rafał Suszycki 3:2 Grzegorz Buze
finał
Grzegorz Buze 3:0 Jacek Kisiel
ćwierćfinał
Markowski Michał 3:1 Jacek Kisiel
o 5-6 miejsce
Jacek Kisiel 3:0 Rafał Wandor
o 7-8 miejsce
Jarosław Okruch 3:1 Rafał Wandor
16-tka
Jacek Kisiel 3:2 Andrzej Piesio
o 9-12 miejsce
Andrzej Piesio 3:0 Waldemar Bartolik
o 17-24 miejsce
Andrzej Piesio 3:0 Krzysztof Kupisiński
o 9-12 miejsce
Markowski Michał 3:0 Andrzej Piesio
16-tka
Grzegorz Sobczyński 3:2 Sławomir Mikołajewicz
o 17-24 miejsce
Andrzej Piotrowski 3:0 Maciej Lewandowski
o 17-24 miejsce
Piotr Szablewski 3:0 Krzysztof Tylski
o 13-16 miejsce
Ryszard Nowicki 3:0 Piotr Szablewski
o 13-16 miejsce
Radosław Oleksiuk 3:1 Krzysztof Tylski
o 13-16 miejsce
Krzysztof Tylski 3:1 Maciej Lewandowski
o 17-24 miejsce
Ryszard Nowicki 3:2 Michał Łęczycki
o 17-24 miejsce
Grzegorz Buze 3:1 Ryszard Nowicki
16-tka
Jarosław Okruch 3:2 Ryszard Nowicki
o 7-8 miejsce
Waldemar Bartolik 3:0 Jan Zawistowski
o 25-32 miejsce
Sławomir Mikołajewicz 3:1 Hoan Le
o 17-24 miejsce
Michał Łęczycki 3:0 Krzysztof Kubkowski
o 17-24 miejsce
Jacek Kisiel 3:1 Krzysztof Kubkowski
16-tka
Maciej Lewandowski 3:1 Krzysztof Kubkowski
o 21-24 miejsce
Piotr Szablewski 3:0 Krzysztof Kubkowski
o 17-24 miejsce
Maciej Lewandowski 3:2 Tomasz Osiński
o 22 miejsce
Waldemar Bartolik 3:0 Tomasz Osiński
o 17-24 miejsce
Michał Łęczycki 3:2 Waldemar Bartolik
o 18 miejsce
Waldemar Bartolik 3:2 Sławomir Mikołajewicz
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:2 Krzysztof Tylski
16-tka
Maciej Lewandowski 3:2 Adam Krzystanek
o 25-32 miejsce
Tomasz Purwin 3:1 Czesław Kajdan
16-tka
Andrzej Piesio 3:0 Czesław Kajdan
o 13-16 miejsce
Piotr Szablewski 3:0 Czesław Kajdan
o 14 miejsce
Czesław Kajdan 3:0 Tomasz Osiński
o 17-24 miejsce
Czesław Kajdan 3:2 Grzegorz Sobczyński
o 13-16 miejsce
Markowski Michał 3:1 Tomasz Purwin
ćwierćfinał
Rafał Wandor 3:1 Hoan Le
o 17-24 miejsce
Rafał Wandor 3:1 Grzegorz Sobczyński
o 13-16 miejsce
Rafał Wandor 3:0 Krzysztof Kupisiński
o 9-12 miejsce