kwiecień 26 pią 2019

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019 (letni) - 26.04.2019

zakończony

Rozegrane mecze open 53

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Rafał Suszycki 3:2 Sławomir Rutkowski
ćwierćfinał
Rafał Suszycki 3:2 Robert Baran
półfinał
Rafał Suszycki 3:1 Marian Wardzyński
finał
Rafał Suszycki 3:1 Mariusz Sałuda
16-tka
Tomasz Walkiewicz 3:0 Czesław Kajdan
16-tka
Krzysztof Cudny 3:0 Tomasz Walkiewicz
ćwierćfinał
Arkadiusz Świtała 2:1 Sławomir Mikołajewicz
o 7-8 miejsce
Arkadiusz Świtała 3:2 Tomasz Osiński
16-tka
Arkadiusz Świtała 2:1 Krzysztof Cudny
o 5-6 miejsce
Sławomir Mikołajewicz 3:1 Dominik Joński
o 13-16 miejsce
Sławomir Mikołajewicz 3:2 Sławomir Rutkowski
o 9-12 miejsce
Sławomir Mikołajewicz 2:0 Bartłomiej Truszewski
o 8 miejsce
Sławomir Mikołajewicz 3:0 Łukasz Szczęśniak
o 17-24 miejsce
Piotr Szablewski 3:2 Ryszard Nowicki
o 9-12 miejsce
Piotr Szablewski 2:1 Bartłomiej Truszewski
o 7-8 miejsce
Robert Baran 3:2 Piotr Szablewski
16-tka
Piotr Szablewski 3:0 Tomasz Słodziński
o 17-24 miejsce
Ryszard Nowicki 3:2 Krzysztof Tylski
16-tka
Tomasz Osiński 3:1 Krzysztof Tylski
o 14 miejsce
Krzysztof Tylski 3:1 Krzysztof Kupisiński
o 17-24 miejsce
Tomasz Kaszlewicz 3:0 Krzysztof Tylski
o 13-16 miejsce
Tomasz Walkiewicz 3:2 Ryszard Nowicki
o 9-12 miejsce
Piotr Szablewski 3:1 Tomasz Osiński
o 13-16 miejsce
Tomasz Osiński 3:0 Monika Kupisińska
o 17-24 miejsce
Tomasz Osiński 3:2 Mariusz Sałuda
o 13-16 miejsce
Sławomir Rutkowski 3:1 Grzegorz Sobczyński
16-tka
Bartłomiej Truszewski 3:1 Grzegorz Sobczyński
o 17-24 miejsce
Paweł Ziółkowski 3:0 Grzegorz Sobczyński
o 17-24 miejsce
Daniel Gontarski 3:2 Krzysztof Kupisiński
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:2 Łukasz Szczęśniak
o 21-24 miejsce
Dominik Joński 3:1 Czesław Kajdan
o 17-24 miejsce
Czesław Kajdan 3:0 Paweł Ziółkowski
o 18 miejsce
Krzysztof Cudny 3:2 Sławomir Mikołajewicz
16-tka
Marian Wardzyński 3:0 Krzysztof Cudny
półfinał
Bartłomiej Truszewski 3:0 Andrzej Górczak
o 25-32 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:2 Tomasz Walkiewicz
o 9-12 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:0 Mariusz Sałuda
o 13-16 miejsce
Grzegorz Sobczyński 3:0 Monika Kupisińska
o 21-24 miejsce
Tomasz Słodziński 3:0 Monika Kupisińska
o 17-24 miejsce
Czesław Kajdan 3:0 Daniel Gontarski
o 17-24 miejsce
Daniel Gontarski 3:2 Tomasz Słodziński
o 20 miejsce
Tomasz Kaszlewicz 3:1 Daniel Gontarski
o 17-24 miejsce
Robert Baran 3:0 Arkadiusz Świtała
ćwierćfinał
Piotr Szablewski 2:1 Robert Baran
o 5-6 miejsce
Marian Wardzyński 3:0 Ryszard Nowicki
ćwierćfinał
Marian Wardzyński 3:0 Daniel Gontarski
16-tka
Paweł Ziółkowski 3:2 Tomasz Słodziński
o 17-24 miejsce
Czesław Kajdan 3:0 Łukasz Szczęśniak
o 17-24 miejsce
Łukasz Szczęśniak 3:0 Monika Kupisińska
o 24 miejsce
Tomasz Kaszlewicz 2:0 Tomasz Walkiewicz
o 10 miejsce
Arkadiusz Świtała 3:0 Tomasz Kaszlewicz
o 9-12 miejsce
Tomasz Kaszlewicz 3:0 Robert Dawidko
o 25-32 miejsce
Mariusz Sałuda 3:1 Paweł Ziółkowski
o 17-24 miejsce