kwiecień 12 pią 2019

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019 (letni) - 12.04.2019

zakończony

Rozegrane mecze open 54

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Arkadiusz Świtała 3:0 Krystian Spilaszek
o 25-32 miejsce
Rafał Suszycki 3:0 Tomasz Walkiewicz
ćwierćfinał
Rafał Suszycki 3:0 Sławomir Mikołajewicz
półfinał
Rafał Suszycki 3:2 Nhat Nam Nguyen
finał
Rafał Suszycki 3:2 Paweł Gałecki
16-tka
Paweł Gałecki 2:1 Tomasz Walkiewicz
o 4 miejsce
Ryszard Nowicki 3:2 Arkadiusz Świtała
o 9-12 miejsce
Sławomir Mikołajewicz 3:0 Maciej Lewandowski
ćwierćfinał
Paweł Gałecki 2:1 Sławomir Mikołajewicz
o 5-6 miejsce
Tomasz Osiński 3:0 Maciej Lewandowski
o 10 miejsce
Maciej Lewandowski 3:0 Sławomir Rutkowski
16-tka
Tomasz Walkiewicz 2:1 Piotr Szablewski
o 7-8 miejsce
Piotr Szablewski 3:2 Maciej Lewandowski
o 9-12 miejsce
Piotr Szablewski 2:0 Ryszard Nowicki
o 8 miejsce
Nhat Nam Nguyen 3:1 Piotr Szablewski
16-tka
Piotr Szablewski 3:0 Ocipka Kamil
o 17-24 miejsce
Arkadiusz Świtała 3:0 Krzysztof Tylski
o 17-24 miejsce
Sławomir Mikołajewicz 3:2 Krzysztof Tylski
16-tka
Grzegorz Sobczyński 3:1 Krzysztof Tylski
o 17-24 miejsce
Piotr Szablewski 3:0 Marcin Borucki
o 13-16 miejsce
Marcin Borucki 3:2 Tomasz Słodziński
o 13-16 miejsce
Damian Kwapisz 3:1 Marcin Borucki
o 14 miejsce
Paweł Gałecki 2:0 Ryszard Nowicki
o 7-8 miejsce
Stanisław Janiszewski 3:0 Karolina Zielińska
o 25-32 miejsce
Nhat Nam Nguyen 3:0 Ryszard Nowicki
ćwierćfinał
Tomasz Walkiewicz 3:0 Krzysztof Kubkowski
o 9-12 miejsce
Krzysztof Kubkowski 3:2 Andrzej Górczak
o 17-24 miejsce
Piotr Lewandowski 3:0 Krzysztof Kubkowski
16-tka
Krzysztof Kubkowski 3:0 Tomasz Słodziński
o 13-16 miejsce
Piotr Lewandowski 3:0 Tomasz Osiński
ćwierćfinał
Tomasz Osiński 3:0 Tomasz Słodziński
16-tka
Ocipka Kamil 3:1 Andrzej Piotrowski
o 25-32 miejsce
Ocipka Kamil 3:0 Grzegorz Sobczyński
o 18 miejsce
Ocipka Kamil 3:0 Andrzej Górczak
o 17-24 miejsce
Andrzej Górczak 3:2 Krzysztof Tylski
o 20 miejsce
Andrzej Górczak 3:2 Stanisław Janiszewski
o 17-24 miejsce
Andrzej Górczak 3:2 Mateusz Jarosławski
o 25-32 miejsce
Paweł Ziółkowski 3:2 Sławomir Rutkowski
o 17-24 miejsce
Paweł Gałecki 3:1 Tomasz Osiński
o 9-12 miejsce
Paweł Gałecki 3:0 Radosław Jagiełło
o 17-24 miejsce
Arkadiusz Świtała 3:0 Paweł Ziółkowski
o 13-16 miejsce
Paweł Ziółkowski 3:0 Wojciech Janik
o 25-32 miejsce
Damian Kwapisz 3:1 Paweł Ziółkowski
o 13-16 miejsce
Grzegorz Sobczyński 3:1 Klaudiusz Pobudzin
o 25-32 miejsce
Nhat Nam Nguyen 3:1 Piotr Lewandowski
półfinał
Tomasz Słodziński 3:0 Stanisław Janiszewski
o 17-24 miejsce
Paweł Ziółkowski 3:1 Tomasz Słodziński
o 16 miejsce
Marcin Borucki 3:0 Łukasz Szczęśniak
o 17-24 miejsce
Ryszard Nowicki 3:0 Łukasz Szczęśniak
16-tka
Stanisław Janiszewski 3:0 Łukasz Szczęśniak
o 21-24 miejsce
Ocipka Kamil 3:0 Łukasz Szczęśniak
o 17-24 miejsce
Tomasz Walkiewicz 3:1 Damian Kwapisz
16-tka
Damian Kwapisz 3:0 Grzegorz Sobczyński
o 17-24 miejsce
Paweł Gałecki 3:2 Damian Kwapisz
o 13-16 miejsce