maj 10 pią 2019

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019 letni - 10.05.2019

zakończony

Rozegrane mecze open 55

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Rafał Suszycki 3:1 Paweł Gałecki
finał
Rafał Suszycki 3:0 Adam Polech
16-tka
Rafał Suszycki 3:2 Piotr Lewandowski
ćwierćfinał
Rafał Suszycki 3:1 Damian Kwapisz
półfinał
Arkadiusz Świtała 2:1 Tomasz Osiński
o 17-24 miejsce
Maciej Jar 3:2 Arkadiusz Świtała
16-tka
Arkadiusz Świtała 2:0 Andrzej Górczak
o 18 miejsce
Jonah Jerome 3:2 Arkadiusz Świtała
o 17-24 miejsce
Andrzej Piesio 3:1 Marcin Gałka
16-tka
Damian Kwapisz 3:2 Andrzej Piesio
ćwierćfinał
Paweł Wolff 2:1 Andrzej Piesio
o 10 miejsce
Adam Polech 2:0 Sławomir Mikołajewicz
o 13-16 miejsce
Sławomir Mikołajewicz 2:0 Piotr Szablewski
o 16 miejsce
Piotr Szablewski 3:0 Andrzej Piotrowski
o 17-24 miejsce
Łukasz Turlej 3:2 Piotr Szablewski
16-tka
Andrzej Piotrowski 3:0 Tomasz Walkiewicz
o 25-32 miejsce
Arkadiusz Świtała 2:0 Marcin Borucki
o 17-24 miejsce
Andrzej Piotrowski 2:0 Marcin Borucki
o 21-24 miejsce
Tomasz Osiński 2:1 Andrzej Piotrowski
o 17-24 miejsce
Tomasz Osiński 3:0 Paweł Ziółkowski
o 25-32 miejsce
Krzysztof Kupisiński 2:0 Piotr Szablewski
o 13-16 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:2 Marcin Borucki
o 17-24 miejsce
Ryszard Nowicki 3:1 Krzysztof Kupisiński
16-tka
Adam Polech 2:1 Krzysztof Kupisiński
o 14 miejsce
Jonah Jerome 2:0 Krzysztof Kupisiński
o 13-16 miejsce
Ryszard Nowicki 3:2 Maciej Jar
ćwierćfinał
Paweł Gałecki 3:0 Łukasz Turlej
ćwierćfinał
Marek Krystian 2:0 Łukasz Turlej
o 9-12 miejsce
Marek Krystian 2:1 Adam Polech
o 13-16 miejsce
Marek Krystian 3:2 Tomasz Słodziński
o 25-32 miejsce
Marek Krystian 3:1 Andrzej Górczak
o 17-24 miejsce
Andrzej Górczak 2:0 Mateusz Włodarczyk
o 17-24 miejsce
Paweł Gałecki 3:0 Ryszard Nowicki
półfinał
Paweł Gałecki 3:1 Miłosz Pączkiewicz
16-tka
Miłosz Pączkiewicz 2:0 Piotr Szablewski
o 13-16 miejsce
Ryszard Nowicki 2:0 Miłosz Pączkiewicz
o 5-6 miejsce
Miłosz Pączkiewicz 3:0 Tomasz Osiński
o 17-24 miejsce
Miłosz Pączkiewicz 2:1 Piotr Lewandowski
o 9-12 miejsce
Adam Polech 3:0 Mateusz Włodarczyk
o 17-24 miejsce
Sławomir Mikołajewicz 3:0 Piotr Gradek
o 25-32 miejsce
Jonah Jerome 2:0 Andrzej Piesio
o 9-12 miejsce
Jonah Jerome 3:0 Hoan Le
o 25-32 miejsce
Miłosz Pączkiewicz 2:0 Jonah Jerome
o 7-8 miejsce
Sławomir Mikołajewicz 3:0 Marcin Gałka
o 17-24 miejsce
Marcin Gałka 2:1 Mateusz Włodarczyk
o 21-24 miejsce
Piotr Lewandowski 3:0 Andrzej Górczak
16-tka
Mateusz Włodarczyk 3:0 Karolina Zielińska
o 25-32 miejsce
Vołkovs Aleksander 2:0 Marcin Gałka
o 17-24 miejsce
Paweł Wolff 3:1 Vołkovs Aleksander
o 17-24 miejsce
Maciej Jar 2:1 Damian Kwapisz
o 5-6 miejsce
Damian Kwapisz 3:0 Vołkovs Aleksander
16-tka
Paweł Wolff 2:0 Sławomir Mikołajewicz
o 13-16 miejsce
Maciej Jar 2:0 Paweł Wolff
o 9-12 miejsce
Paweł Wolff 2:1 Łukasz Turlej
o 9-12 miejsce
Paweł Wolff 3:0 Klaudiusz Pobudzin
o 25-32 miejsce