kwiecień 05 pią 2019

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2019 (letni) - 5.04.2019

zakończony

Rozegrane mecze open 49

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Piotr Szablewski 3:0 Krystian Spilaszek
o 13-16 miejsce
Krystian Spilaszek 3:2 Robert Dawidko
o 14 miejsce
Krystian Spilaszek 3:0 Tomasz Słodziński
o 17-24 miejsce
Rafał Suszycki 3:2 Ryszard Nowicki
finał
Rafał Suszycki 3:1 Łukasz Turlej
ćwierćfinał
Rafał Suszycki 3:1 Bartłomiej Truszewski
półfinał
Ryszard Nowicki 3:0 Tomasz Walkiewicz
ćwierćfinał
Sławomir Mikołajewicz 3:0 Maciej Lewandowski
o 20 miejsce
Sławomir Mikołajewicz 3:0 Łukasz Szczęśniak
o 25-32 miejsce
Mariusz Sałuda 3:2 Sławomir Mikołajewicz
o 17-24 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:0 Maciej Lewandowski
o 17-24 miejsce
Tomasz Walkiewicz 3:0 Piotr Szablewski
16-tka
Piotr Szablewski 2:1 Tomasz Walkiewicz
o 10 miejsce
Łukasz Turlej 3:1 Piotr Szablewski
o 9-12 miejsce
Piotr Szablewski 3:0 Mariusz Sałuda
o 17-24 miejsce
Arkadiusz Troszczyński 3:2 Sławomir Mikołajewicz
o 17-24 miejsce
Sławomir Rutkowski 3:0 Arkadiusz Troszczyński
16-tka
Ryszard Nowicki 3:1 Krystian Spilaszek
16-tka
Ryszard Nowicki 3:2 Sławomir Rutkowski
półfinał
Tomasz Osiński 3:2 Adam Polech
16-tka
Tomasz Walkiewicz 3:1 Grzegorz Sobczyński
o 9-12 miejsce
Grzegorz Sobczyński 3:0 Maciej Lewandowski
o 17-24 miejsce
Tomasz Osiński 3:1 Grzegorz Sobczyński
o 9-12 miejsce
Grzegorz Sobczyński 3:1 Sławomir Cembrzyński
o 13-16 miejsce
Krzysztof Kupisiński 3:0 Czesław Kajdan
o 17-24 miejsce
Robert Dawidko 3:2 Krzysztof Kupisiński
o 17-24 miejsce
Łukasz Turlej 3:0 Krzysztof Kupisiński
16-tka
Łukasz Turlej 2:0 Sławomir Rutkowski
o 5-6 miejsce
Bartłomiej Truszewski 2:0 Łukasz Turlej
o 4 miejsce
Andrzej Górczak 3:1 Arkadiusz Troszczyński
o 13-16 miejsce
Łukasz Turlej 2:1 Andrzej Górczak
o 7-8 miejsce
Andrzej Górczak 3:2 Damian Kwapisz
o 9-12 miejsce
Sławomir Rutkowski 3:2 Tomasz Osiński
ćwierćfinał
Bartłomiej Truszewski 3:2 Tomasz Osiński
o 5-6 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:1 Grzegorz Sobczyński
16-tka
Sławomir Mikołajewicz 3:2 Adam Polech
o 17-24 miejsce
Andrzej Górczak 3:0 Adam Polech
o 17-24 miejsce
Piotr Lewandowski 3:0 Robert Dawidko
o 13-16 miejsce
Sławomir Cembrzyński 3:0 Dominik Joński
o 17-24 miejsce
Robert Dawidko 3:0 Sławomir Cembrzyński
o 13-16 miejsce
Damian Kwapisz 3:0 Sławomir Cembrzyński
16-tka
Rafał Suszycki 3:2 Piotr Lewandowski
16-tka
Piotr Lewandowski 3:1 Tomasz Walkiewicz
o 9-12 miejsce
Piotr Lewandowski 3:0 Czesław Kajdan
o 17-24 miejsce
Mariusz Sałuda 3:1 Tomasz Słodziński
o 17-24 miejsce
Piotr Szablewski 2:1 Damian Kwapisz
o 9-12 miejsce
Damian Kwapisz 2:1 Grzegorz Sobczyński
o 12 miejsce
Bartłomiej Truszewski 3:1 Damian Kwapisz
ćwierćfinał
Krzysztof Kupisiński 3:1 Mariusz Sałuda
o 18 miejsce