grudzień 28 pią 2018

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2018 - 28.12.2018 - zakończenie 2018 roku

zakończony

Rozegrane mecze open 49

Zawodnik wygrany - Zawodnik przegrany
Andrzej Piotrowski 3:2 Krystian Spilaszek
o 25-32 miejsce
Tomasz Purwin 3:2 Paweł Gałecki
o 17-24 miejsce
Rafał Suszycki 3:0 Marcin Borucki
16-tka
Nhat Nam Nguyen 3:1 Rafał Suszycki
ćwierćfinał
Arkadiusz Troszczyński 3:0 Tomasz Walkiewicz
o 17-24 miejsce
Tomasz Walkiewicz 3:0 Marcin Borucki
o 17-24 miejsce
Nhat Nam Nguyen 3:1 Tomasz Walkiewicz
16-tka
Tomasz Walkiewicz 3:2 Grzegorz Sobczyński
o 20 miejsce
Jacek Kisiel 3:2 Maciej Lewandowski
o 14 miejsce
Jacek Kisiel 3:1 Andrzej Piotrowski
o 13-16 miejsce
Jacek Kisiel 3:0 Hoan Le
o 17-24 miejsce
Zenon Klimek 2:1 Jacek Kisiel
o 13-16 miejsce
Maciej Lewandowski 3:1 Krzysztof Kupisiński
o 17-24 miejsce
Arkadiusz Troszczyński 2:1 Andrzej Piotrowski
o 13-16 miejsce
Krzysztof Tylski 2:1 Arkadiusz Troszczyński
o 10 miejsce
Arkadiusz Troszczyński 3:0 Krzysztof Stępień
o 25-32 miejsce
Bartłomiej Truszewski 2:1 Arkadiusz Troszczyński
o 9-12 miejsce
Krzysztof Tylski 2:1 Tomasz Purwin
o 13-16 miejsce
Rafał Suszycki 2:0 Krzysztof Tylski
o 9-12 miejsce
Krzysztof Tylski 3:2 Grzegorz Sobczyński
o 17-24 miejsce
Andrzej Piotrowski 3:1 Marcin Borucki
o 17-24 miejsce
Marcin Borucki 3:1 Krzysztof Kupisiński
o 22 miejsce
Ryszard Nowicki 3:0 Grzegorz Sobczyński
o 17-24 miejsce
Ryszard Nowicki 3:1 Krzysztof Kupisiński
o 17-24 miejsce
Tandom Raghuveer 3:0 Ryszard Nowicki
o 17-24 miejsce
Marcin Borucki 3:1 Hoan Le
o 21-24 miejsce
Miłosz Pączkiewicz 3:2 Nhat Nam Nguyen
półfinał
Grzegorz Sobczyński 3:2 Krzysztof Kubkowski
o 25-32 miejsce
Krzysztof Cudny 3:0 Krzysztof Tylski
16-tka
Miłosz Pączkiewicz 3:0 Krzysztof Cudny
finał
Krzysztof Cudny 3:1 Kamil Kurak
półfinał
Bartłomiej Truszewski 3:0 Tomasz Purwin
16-tka
Krzysztof Cudny 3:0 Bartłomiej Truszewski
ćwierćfinał
Miłosz Pączkiewicz 3:0 Jacek Kisiel
16-tka
Rafał Suszycki 2:0 Zenon Jabłoński
o 7-8 miejsce
Miłosz Pączkiewicz 3:1 Zenon Jabłoński
ćwierćfinał
Rafał Suszycki 2:0 Kamil Kurak
o 5-6 miejsce
Kamil Kurak 3:0 Ryszard Nowicki
16-tka
Krzysztof Kupisiński 3:0 Tomasz Rakowiecki
o 25-32 miejsce
Tomasz Okuniewicz 3:1 Maciej Lewandowski
16-tka
Kamil Kurak 3:0 Tomasz Okuniewicz
ćwierćfinał
Rafał Suszycki 2:1 Zenon Klimek
o 4 miejsce
Zenon Klimek 2:0 Bartłomiej Truszewski
o 7-8 miejsce
Zenon Jabłoński 3:0 Zenon Klimek
16-tka
Zenon Klimek 2:1 Tomasz Okuniewicz
o 9-12 miejsce
Tandom Raghuveer 2:0 Maciej Lewandowski
o 13-16 miejsce
Krzysztof Tylski 2:1 Tandom Raghuveer
o 9-12 miejsce
Tandom Raghuveer 3:0 Klaudiusz Pobudzin
o 25-32 miejsce
Zenon Jabłoński 2:1 Tandom Raghuveer
o 9-12 miejsce