grudzień 28 pią 2018

Turniej Turniej Piątkowy Solec 2018 - 28.12.2018 - zakończenie 2018 roku

zakończony
Wyniki

28

zawodników brało
udział

4

zawodników zagrało
pierwszy raz w tej edycji

Wyniki kategoria open 49 meczy

Miejsce W P
1. Miłosz Pączkiewicz po raz 3 4 0
2. Krzysztof Cudny po raz 2 3 1
3. Rafał Suszycki po raz 3 5 1
4. Zenon Klimek po raz 1 3 2
5. Kamil Kurak po raz 1 2 2
6. Nhat Nam Nguyen po raz 1 2 1
7. Bartłomiej Truszewski po raz 3 2 2
8. Zenon Jabłoński po raz 1 2 2
9. Krzysztof Tylski po raz 1 4 2
10. Arkadiusz Troszczyński po raz 2 3 2
11. Tomasz Okuniewicz po raz 1 1 2
12. Jacek Kisiel po raz 1 3 2
13. Maciej Lewandowski po raz 3 1 3
14. Andrzej Piotrowski po raz 1 2 2
15. Tomasz Purwin po raz 1 1 2
16. Ryszard Nowicki po raz 1 2 2
17. Marek Korzemski po raz 1 0 0
18. Tomasz Walkiewicz po raz 1 2 2
19. Grzegorz Sobczyński po raz 1 1 3
20. Marcin Borucki po raz 1 2 3
21. Krzysztof Kupisiński po raz 1 1 3
22. Hoan Le po raz 1 0 2
23. Paweł Gałecki po raz 1 0 1
24. Krystian Spilaszek po raz 1 0 1
25. Krzysztof Kubkowski po raz 2 0 1
26. Klaudiusz Pobudzin po raz 1 0 1
27. Tomasz Rakowiecki po raz 1 0 1
28. Krzysztof Stępień po raz 1 0 1
. po raz 3 2
3
Bartłomiej Truszewski
0
Tomasz Purwin

16-tka

3
Krzysztof Cudny
0
Krzysztof Tylski

16-tka

3
Tomasz Okuniewicz
1
Maciej Lewandowski

16-tka

3
Kamil Kurak
0
Ryszard Nowicki

16-tka

3
Rafał Suszycki
0
Marcin Borucki

16-tka

3
Nhat Nam Nguyen
1
Tomasz Walkiewicz

16-tka

3
Zenon Jabłoński
0
Zenon Klimek

16-tka

3
Miłosz Pączkiewicz
0
Jacek Kisiel

16-tka

3
Krzysztof Cudny
0
Bartłomiej Truszewski

ćwierćfinał

3
Kamil Kurak
0
Tomasz Okuniewicz

ćwierćfinał

3
Nhat Nam Nguyen
1
Rafał Suszycki

ćwierćfinał

3
Miłosz Pączkiewicz
1
Zenon Jabłoński

ćwierćfinał

3
Krzysztof Cudny
1
Kamil Kurak

półfinał

3
Miłosz Pączkiewicz
2
Nhat Nam Nguyen

półfinał

3
Miłosz Pączkiewicz
0
Krzysztof Cudny

finał

3
Arkadiusz Troszczyński
0
Krzysztof Stępień

o 25-32 miejsce

3
Andrzej Piotrowski
2
Krystian Spilaszek

o 25-32 miejsce

3
Tandom Raghuveer
0
Klaudiusz Pobudzin

o 25-32 miejsce

3
Krzysztof Kupisiński
0
Tomasz Rakowiecki

o 25-32 miejsce

3
Grzegorz Sobczyński
2
Krzysztof Kubkowski

o 25-32 miejsce

3
Jacek Kisiel
0
Hoan Le

o 17-24 miejsce

3
Arkadiusz Troszczyński
0
Tomasz Walkiewicz

o 17-24 miejsce

3
Andrzej Piotrowski
1
Marcin Borucki

o 17-24 miejsce

3
Tandom Raghuveer
0
Ryszard Nowicki

o 17-24 miejsce

3
Maciej Lewandowski
1
Krzysztof Kupisiński

o 17-24 miejsce

3
Krzysztof Tylski
2
Grzegorz Sobczyński

o 17-24 miejsce

3
Tomasz Purwin
2
Paweł Gałecki

o 17-24 miejsce

2
Zenon Klimek
1
Jacek Kisiel

o 13-16 miejsce

2
Arkadiusz Troszczyński
1
Andrzej Piotrowski

o 13-16 miejsce

2
Tandom Raghuveer
0
Maciej Lewandowski

o 13-16 miejsce

2
Krzysztof Tylski
1
Tomasz Purwin

o 13-16 miejsce

2
Zenon Klimek
1
Tomasz Okuniewicz

o 9-12 miejsce

2
Bartłomiej Truszewski
1
Arkadiusz Troszczyński

o 9-12 miejsce

2
Zenon Jabłoński
1
Tandom Raghuveer

o 9-12 miejsce

2
Rafał Suszycki
0
Krzysztof Tylski

o 9-12 miejsce

2
Zenon Klimek
0
Bartłomiej Truszewski

o 7-8 miejsce

2
Rafał Suszycki
0
Zenon Jabłoński

o 7-8 miejsce

2
Rafał Suszycki
0
Kamil Kurak

o 5-6 miejsce

2
Rafał Suszycki
1
Zenon Klimek

o 4 miejsce

3
Tomasz Walkiewicz
0
Marcin Borucki

o 17-24 miejsce

3
Ryszard Nowicki
1
Krzysztof Kupisiński

o 17-24 miejsce

3
Ryszard Nowicki
0
Grzegorz Sobczyński

o 17-24 miejsce

3
Marcin Borucki
1
Hoan Le

o 21-24 miejsce

3
Jacek Kisiel
1
Andrzej Piotrowski

o 13-16 miejsce

2
Krzysztof Tylski
1
Tandom Raghuveer

o 9-12 miejsce

3
Marcin Borucki
1
Krzysztof Kupisiński

o 22 miejsce

3
Tomasz Walkiewicz
2
Grzegorz Sobczyński

o 20 miejsce

3
Jacek Kisiel
2
Maciej Lewandowski

o 14 miejsce

2
Krzysztof Tylski
1
Arkadiusz Troszczyński

o 10 miejsce

Źródło: xls
Kategorie
  1. 19:00 - open - 20 zł
Plakat turnieju Turniej Piątkowy Solec 2018 - 28.12.2018  - zakończenie 2018 roku

Turniej Piątkowy na Solcu (sezon 2018/2019) odbywa się w każdy piątek. Zapisy przyjmowane są osobiście na sali do godz. 19:00. Zawodnicy w zależności od zajętego miejsca zdobywają punkty do klasyfikacji generalnej. Raz na kwartał  następuje podsumowanie punktów oraz rozdanie nagród dla najlepszych zawodników.

 

Miejsce bitwy